бледа черта

  • 1 892
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 300
момичета, не ми е закъсняло още, днес-утре принципно трябва да дойде, даже имам от 4 дена предменструални симптоми долу, а и днес базалната ми температура падна от 37 на 36.8, обаче много ме яде отвътре и реших да направя тест (ClearSystemTest), макар и със следобедна урина. Сега седя и се дзверя срещу една мноого бледа втора черта. След като натопих лентата, не веднага, но все пак се появи ярка първа и след още 1-2 минути въпросната втора изникна като гъба. Мислите ли, че може да е грешка?

# 1
  • Мнения: 4 362
И да и не  Rolling Eyes
Аз преди месеца да забременея така имах втора страшно бледа черта преди закъснение ,но ми дойде,
но на следващият месец в който съм забременяла пак имах бледа черта ,но вече след 2-3 дни закъснение
Успех ти желая  Grinning

# 2
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
съмнявам се да е грешка! направих си теста със следобедна урина 4 дни преди да ми дойде и се появи по същият начин втора бледа черта. сега можеш да погледнеш тикерчето ми и да се сетиш как е продължило нататък
за мен е време да ти кажем Честито

# 3
  • Мнения: 670
Възможно е да се получи  EFP положителен резултат от нивото на хормоните. Изчакай още 3- 4 дена и пробвай пак.

# 4
  • Мнения: 1 771
момичета, не ми е закъсняло още, днес-утре принципно трябва да дойде, даже имам от 4 дена предменструални симптоми долу, а и днес базалната ми температура падна от 37 на 36.8, обаче много ме яде отвътре и реших да направя тест (ClearSystemTest), макар и със следобедна урина. Сега седя и се дзверя срещу една мноого бледа втора черта. След като натопих лентата, не веднага, но все пак се появи ярка първа и след още 1-2 минути въпросната втора изникна като гъба. Мислите ли, че може да е грешка?


Точно този тест ми отчете, че не съм бременна, а се оказа обратното.

# 5
  • Мнения: 670
Абе какво да чакаш 3- 4 дена, направи си тест утре сутринта и пиши. Надявам се да има повод за радост!

# 6
  • Мнения: 599
Възможно е да се получи  EFP положителен резултат от нивото на хормоните. Изчакай още 3- 4 дена и пробвай пак.
Кои хормони? Тестът е специфичен само за ЧХГ, който се отделя само при бременност. По принцип най-сигурно е 2 теста седмица след закъснението.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 150
Според мен трябва да ти кажа ЧЕСТИТО Simple Smile
аз също бях с една бледа черта при това с 3-дневно закъснение, още на другия ден 2-ри тест и пак не много сигурна черта и така Simple Smile резулатата за сега расте в корема ми Simple Smile
също така съм чувала и нещо друго, няма грешен положителен тест просто около 50% /може и да греша за процента, но си спомням че ми се стори шокиращо голям/ от оплодените яйцеклетки не оцеляват и се изхвърлят от организма без дори жената да разбере като си мисли че това е била менструацията й


# 8
На мен чертата също ми беше бледа, въпреки двуседмичното закъснение. да стане това, което ти желаеш.

# 9
  • Мнения: 300
също така съм чувала и нещо друго, няма грешен положителен тест просто около 50% /може и да греша за процента, но си спомням че ми се стори шокиращо голям/ от оплодените яйцеклетки не оцеляват и се изхвърлят от организма без дори жената да разбере като си мисли че това е била менструацията "
Уф, знам, че е така, както и че при предишното ми забременяване тестът го хвана още на втората сутрин след закъснението пак с бледа черта, но не толкова, обаче ако ви кажа, че цяла сутрин си пипам гърдите и нищо не намирам, едва сега следобяд ми се струват по-пълни... А най-ме тревожи това, че долу продължава да наболява сякаш всеки момент ще се пукне и ще изтече омразната кръв newsm78

# 10
  • Мнения: 554
А най-ме тревожи това, че долу продължава да наболява сякаш всеки момент ще се пукне и ще изтече омразната кръв newsm78
E то и при мен беше така. Бяха ужасни болки. Правих два теста, първия беше с бледа чертичка, втория без втора чертичка, след 10 дни потретих и вече имах две черти.

# 11
  • Мнения: 4 362
също така съм чувала и нещо друго, няма грешен положителен тест просто около 50% /може и да греша за процента, но си спомням че ми се стори шокиращо голям/ от оплодените яйцеклетки не оцеляват и се изхвърлят от организма без дори жената да разбере като си мисли че това е била менструацията "

Точно !Затова изчакай закъснение и направи пак тест  Peace

# 12
  • Мнения: 300
emelle, кога точно не ти показа нищо теста?

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 150
 
Уф, знам, че е така, както и че при предишното ми забременяване тестът го хвана още на втората сутрин след закъснението пак с бледа черта, но не толкова, обаче ако ви кажа, че цяла сутрин си пипам гърдите и нищо не намирам, едва сега следобяд ми се струват по-пълни... А най-ме тревожи това, че долу продължава да наболява сякаш всеки момент ще се пукне и ще изтече омразната кръв newsm78

охоооооооо мен си ме болеше по този начин 15 дена и си мислех, че явно тоя месец нещо съм се повредила, настинала или пък ще ми дойде по-рано ама на .... Simple Smile
според мен можеш да си пуснеш един кръвен тест и там резултата е 100% за да може ако недай си боже получиш някакво кървене веднага да се взимат съответните мерки.
но все пак ти си решаваш Simple Smile аз стискам палци всичко да стане както ти го искаш Simple Smile



# 14
  • Мнения: 247
обаче ако ви кажа, че цяла сутрин си пипам гърдите и нищо не намирам, едва сега следобяд ми се струват по-пълни...

Това за гърдите не е задължително веднага да го усетиш.
Индивидуално е.

На мен преди цикъл винаги ми бяха напрегнати, а сега като съм била вече бременна не бяха такива.
Почнаха да наедряват леко и станаха чувстивтелни седмица след закъснението.

Стискам палци и да се похвалиш, ей!  Grinning

# 15
  • Мнения: 1 006
Aз мисля,че не е грешка. WinkАз когато си правих теста беше в деня,в който трябваше да ми доиде.Правих го със следобедна урина.и се появи една ярко червена ивица и след нея една толкова бледа,че едвам се виждаше.На другата сутрин отидох до аптеката и обясних на аптекарката какъв е случая.Жената ми обясни,че попринцип втората чертичка е винаги по-бледа от първата.Но за всеки случай си взех още един тест,само че друга марка и той се оказа положителен.

# 16
  • Мнения: 2 663
Ами май трябва да ти кажа и аз ЧЕСТИТО
При мен беше точно така ,направих си няколко теста и всичкте бяха с втора бледа черта,а ресултата е под написаното
Успех

# 17
  • varna
  • Мнения: 404
изчакай още 2-3 дни и си направи друг тест,но според мен си бременна!

# 18
  • Мнения: 300
Много ви благодаря, момичета! А случаят с elica s е абсолютно същият като моя, виждам. Това, което ме притеснява, е, че сутринта базалната температура отчете спад, а нали тя е най-сигурната! ... Стискайте палци утре да се върне на старото равнище Embarassed

# 19
  • София
  • Мнения: 2 897
Maiska, и аз имах бледа чертичка, почти незабележима, нещо като мръсно-бяла.Направих си теста на 6-тия ден от увото, т.е. една седмица преди да ми дойде, а я ми виж лентичката Laughing
Ако не можеш да изчакаш до утре, не пии нищо 3,4 часа и пак си направи теста!
Пожелавам ти успех и да изкараш лятото с коремче!  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 425
Дано да е това, което очакваш и да те поздравим за бебенце   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 614
Слабо вероятно е да има грешка/по-често отриц.се оказват положителни/,но е възможно;ако не ти дойде до два-три дни направи пак сутринта и тогава...според мен няма да има съмнение

# 22
  • Мнения: 81
             При мен се получи същото и то два пъти в продължение на една седмица. И аз като другите мисля , че триабва да ти кажа ЧЕСТИТО! Но за твое успокоение си направи кръвен тест, че няма гаранция и другия да не ти покаже бледа черта и пак да се чудиш.

# 23
  • София
  • Мнения: 250
Бледа или не факт е, че чертата си я има.
Но най-добре повтори теста след ден два, дано да е каквото очакваш!

# 24
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Моята черта също беше много бледа ! Аз също  имах леки болки като преди цикъл!
Успех и дано се окаже че не грешиш  EFP

# 25
  • Мнения: 2 550
И моята черта беше бледа....сега е втория тикер.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 16
Да, и аз знам за една бледа черта - сега спи до мен.  Laughing Уморен е от уроците в училище, нали е първи клас Laughing

# 27
  • Мнения: 2 271
Бледа или не факт е, че чертата си я има.
Но най-добре повтори теста след ден два, дано да е каквото очакваш!
newsm10

# 28
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
тези предменструални болки които ги имаш можеш да ги облкчиш с но шпа - няма да навреди дори и да си бременна - предполагам знаеш, а на лекар няма смисъл да ходиш толкова рано защото освен с кръвен тест по друг начин нямат възможност да разберат дали си бременна. а иначе както казах вече твърдо мисля че си бременна

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 505
И моята втора черта след 3-4 дни закъснение беще бледа.И сега съм бременна.
Купи си и друга марка тест и утре сутринта опитай отново.
Пожелавам ти каквото искаш, това да се случи.

# 30
  • ГО
  • Мнения: 3 955
съмнявам се да е грешка! направих си теста със следобедна урина 4 дни преди да ми дойде и се появи по същият начин втора бледа черта. сега можеш да погледнеш тикерчето ми и да се сетиш как е продължило нататък
за мен е време да ти кажем Честито
Peace

# 31
  • Мнения: 300
днес температурата отново е 37! наистина си е за стискане на палци Hug

# 32
Ами ще стискам:-) Дано, мила, дано... И непременно да се обаждаш как вървят нещата...

# 33
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Вчера си направих 2 теста (просто бяха 2 в опаковката) - единия с мнооооого бледа черта, другия с една идея по-наситена... Не смея да се надявам, купих си още един, а как не ми се чака до утрееееее.... Simple Smile Ама май е по-добре, да е по-сигурно, щото съм на втори ден закъснение само...  Thinking

# 34
  • София
  • Мнения: 5 771
Вчера си направих 2 теста (просто бяха 2 в опаковката) - единия с мнооооого бледа черта, другия с една идея по-наситена... Не смея да се надявам, купих си още един, а как не ми се чака до утрееееее.... Simple Smile Ама май е по-добре, да е по-сигурно, щото съм на втори ден закъснение само...  Thinking
Стискаме палци!!!  Praynig И по-добре наистина да го направиш сутринта, нищо, че на някои пише, че може и вечер!   bouquet

# 35
  • Мнения: 5 178
Ехей само ако знаеш от колко бледи чертички са се появили бебенца...
Вече са ти казали, че шанса да си бременна е по-голям от това теста да греши (99% срещу 1% според етикетчето на теста)
Честито и леко бременеене

# 36
  • Мнения: 992
Вчера си направих 2 теста (просто бяха 2 в опаковката) - единия с мнооооого бледа черта, другия с една идея по-наситена... Не смея да се надявам, купих си още един, а как не ми се чака до утрееееее.... Simple Smile Ама май е по-добре, да е по-сигурно, щото съм на втори ден закъснение само...  Thinking
Стискам палци Praynig и утре сутринта да ни кажеш хубавите новини. Hug

# 37
  • Мнения: 5 317
maiska,alex_shu стискам Ви палци и скоро да изглеждате така preggo.

# 38
  • Мнения: 601
  Бледа черта,но я има.По мое мнение 99%бременост.Дано да си щастлива Peace

# 39
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
   Вчера си направих 2 теста (просто бяха 2 в опаковката) - единия с мнооооого бледа черта, другия с една идея по-наситена... Не смея да се надявам, купих си още един, а как не ми се чака до утрееееее.... Simple Smile Ама май е по-добре, да е по-сигурно, щото съм на втори ден закъснение само...  Thinking
[/quote]
И на мен ми показа втора много бледа черта 2-3 дни след закъснението така, че честито! Hug

# 40
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Мноооооого благодаря на всички за пожеланията!
Да ви се връща!!!
 Hug

# 41
  • Мнения: 73
бледи бледи-току щто мойте са две и са яарко червени!!!

# 42
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Супеер! Искам и аааааааааз!!!
Радвам се за теб, наистина много се радвам!

# 43
  • Мнения: 77
ами мисля че трябва да ти кажа честито!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

# 44
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
ей, честито и от мен!  bouquet

# 45
  • Мнения: 5 317
бледи бледи-току щто мойте са две и са яарко червени!!!

Честито! Hug

# 46
  • Мнения: 2 035
maiska и аз си правих теста 2-3 дни преди цикъла (направих го някъде след обяд) резултата беше същия като при теб, бледа втора чертичка. Определено теста не ме излъга  Wink

Направо мога да кажа честито и на тричките alex_shu, maiska и emsski   bouquet

# 47
  • Мнения: 559
На мен ми се случи подобно нещо и беше положителен.Успех

# 48
  • Мнения: 428
Не е грешка!Аз бях със същата бледа втора чертичка веднъж в живота си и .......вече си имам 7месечно съкровище Grinning!

# 49
  • Мнения: 1 858
Е честито и от мен! Колкото до болката и аз я имах но повече време .Пий но-шпа (май така се пишеше).На мен обаче хапчетата не ми помогнаха и минах на инжекции. Надявам се на теб да ти помогнат!

# 50
  • Мнения: 2 674
или пробвай пак ,или на д-р отиди.
и на мен ми беше бледа

Общи условия

Активация на акаунт