БРАДАВИЦИ-Премахване по стар бабешки метод

  • 7 778
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 864
Аз бенка не бих пипнала.  Peace ММ беше се уплашил нещо от една на лицето. Отиде на онко хирург и му я махнаха, като правят и изследване.

# 16
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 161
Подкрепям горното мнение- бенки не се пипат, ще стане беля. Naughty
Само на лекар за тях. Аз имам една по-голяма и изпъкнала под гърдите и винаги внимавам да не я закача с банелите на сутиена. На море й мацвам един по-дебел слой слънцезащитен крем.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 549
Едва ли бих се наканила да правя някакви бабини деветини на бенките си. По-скоро въпросът ми беше за оцета - дали е истински. Вчера имаше "фермерски пазар" на нашия пазар и продаваха ябълков оцет за по 6 лв./750 мл newsm78

# 18
  • Мнения: 38
Едва ли бих се наканила да правя някакви бабини деветини на бенките си. По-скоро въпросът ми беше за оцета - дали е истински. Вчера имаше "фермерски пазар" на нашия пазар и продаваха ябълков оцет за по 6 лв./750 мл newsm78
Не, оцетът(ябълков) е най-обикновен, купешки - на Винпром Русе и струва лев и нещо. Преди години с него излекувах и гъбички на краката.

# 19
  • Мнения: 4 303
Авторката къде изчезна? Какво стана или не стана?

# 20
  • Мнения: 7
Как се действа с бенките? И дали върши работа купешкия ябълков оцет или не е истински?

С бенките става като напоиш памук с ябълков оцет и го залепиш отгоре с лекопласт. Оставяш го за вечерта докато спиш, за няколко дни изсъхва и пада. Четох доста преди да го направя. Доколкото разбрах, някои бенки не трябва да се закачат. По-принцип всяка бенка трябва да се изследва преди да се закача. Аз просто не го направих и направих процедурата, след около 5 дни бенката изсъхна и падна без проблем. Остава малък белег, но все пак е по-добре отколкото да имам изпъкнала бенка, която да ми пречи.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт