Секс за една нощ

  • 43 962
  • 181
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Абе кой казва, че ЧПВ се хваща от секс за една нощ, бре хора. Просто казах, че не съм правила такъв и след прекалено многото инфо, което прочетох за вирусите, май ще се въздържам и в бъдеще. Което не е казано, че ще се случи.  Embarassed
Хваща се! Peace Или вероятността да се хване е доста голяма - на тези, които правят секс за една нощ това им е практика, ти не си им първата със сигурност.....през тях са минали множество....и вероятността за зараза е висока! Peace
Не визирам точно теб разбира се.... Simple Smile Hug
Да де, това имах впредвид и аз. То и от целувка става, но все пак да не подхващаме пенсионерски разговор за болести.  Laughing

# 46
  • Мнения: 28 939
Тия дето казват че уж са стари и грозни дали ако наистина са такива и им падне нещо няма да се възползват  Mr. Green
Естествено че ще се възползваме, един път се живее hahaha hahaha

# 47
  • Мнения: 28 939
Абе кой казва, че ЧПВ се хваща от секс за една нощ, бре хора. Просто казах, че не съм правила такъв и след прекалено многото инфо, което прочетох за вирусите, май ще се въздържам и в бъдеще. Което не е казано, че ще се случи.  Embarassed
Хваща се! Peace Или вероятността да се хване е доста голяма - на тези, които правят секс за една нощ това им е практика, ти не си им първата със сигурност.....през тях са минали множество....и вероятността за зараза е висока! Peace
Не визирам точно теб разбира се.... Simple Smile Hug
Да де, това имах впредвид и аз. То и от целувка става, но все пак да не подхващаме пенсионерски разговор за болести.  Laughing
Хаха точно тези болести обаче не са за пенсии hahaha hahaha
Жалко че и от целувка става, една вечер бях на пиано бар, танци, флиртове...така ми се искаше с единия сладур поне една целувка да ударя, ама бързо ми светна лампата! hahaha

Последна редакция: пн, 03 авг 2015, 16:25 от mimi.7299

# 48
  • Мнения: 282
Няма смисъл, честно казано.

# 49
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
До една възраст си е почти норма.

# 50
  • Мнения: 5 259
Това изобщо не е за мен. Когато виждам някого за пръв път, той ми е безкрайно далечен и дори през вратата на дома си не бих го пуснала да прекрачи, какво остава за секс.
За да ме привлече до такава степен, трябва да го познавам и поне малко да е важен за мен. От пръв поглед това е изключено да се случи.

# 51
  • Мнения: X
Случвало се е навремето. Честно казано, предпочитам дългосрочни паралелни връзки, вместо one night stands. Жена съм.

# 52
  • Мнения: X
Правила съм разбира се. За един такъв даже се омъжих. Няма да разправям подробности, но наистина беше за една нощ и като се срещнахме след два дни, нито му знаех името, нито бях сигурна, че изобщо е той.

# 53
  • Мнения: 30 802
Не съм правила, може би пиенето ми е било малко newsm78.

А на мен пък винаги пиенето ми е било много. В университета се практикуваше- отиваш на клуб, хващаш колега и за една нощ. Ама пусто че не нося на алкохол и след малко количество въобще не ми е до секс, ами да си се прибера и да си легна. Та така, най-много съм стигала до интересни приказки и после бях прекалено пияна, за да разбера намеците дори.

Иначе мога да се прежаля за всякакви изпълнения и съблазни, стига да е свързано главно с националната сигурност и борбата с тероризма. Сетих се за една агентка на МОСАД, правоверна еврейка, която обаче получила мисия да съблазни някакъв, за да го отвлекат по-лесно и там вече няма не искам.

А хламидиите са сериозно нещо. Само в тоя форум лесно се вижда на колко народ са изяли фалопиевите тръби. На някои разпространители клиниките по АРТ трябва да им плащат комисионна.

# 54
  • Мнения: 28 939
Не съм правила, може би пиенето ми е било малко newsm78.

А на мен пък винаги пиенето ми е било много. В университета се практикуваше- отиваш на клуб, хващаш колега и за една нощ. Ама пусто че не нося на алкохол и след малко количество въобще не ми е до секс, ами да си се прибера и да си легна. Та така, най-много съм стигала до интересни приказки и после бях прекалено пияна, за да разбера намеците дори.

Иначе мога да се прежаля за всякакви изпълнения и съблазни, стига да е свързано главно с националната сигурност и борбата с тероризма. Сетих се за една агентка на МОСАД, правоверна еврейка, която обаче получила мисия да съблазни някакъв, за да го отвлекат по-лесно и там вече няма не искам.

А хламидиите са сериозно нещо. Само в тоя форум лесно се вижда на колко народ са изяли фалопиевите тръби. На някои разпространители клиниките по АРТ трябва да им плащат комисионна.
Както каза една съфорумкапо горе Блажени са невежите, нали се сещаш че повечето практикуващи секс за една нощ не им е ясно ни какво са фалопиеви тръби, ни клиники по АРТ

# 55
  • Мнения: 30 802
Да, ама на някои след 10 години ще им се изясни...всичко ще си научат.

# 56
  • Мнения: 28 939
Да, ама на някои след 10 години ще им се изясни...всичко ще си научат.
Няма да научат невежите ще си останат невежи до края на живота си, ще се чудят глупците от де им е дошло, веднъж бутнат в генома вируса на папилома, кондилома, херпес няма отърване, той е внедрен в ДНК то за цял живот! Пази боже то и много начетените пак може да ги лепне, скоро почина една дружка от рак на шийката! Интелигентна жена и със игурност не практикуваща секс за една нощ!

# 57
  • Мнения: 1 487
Не съм правила, тъй като не възприемам секса само като физически акт. Трябва да усетя първо емоционална близост, а за това е нужно време. Peace

# 58
  • Мнения: 940
Ами по принцип повечето на възраст,се оглеждат за нещо по младичко! Simple Smile А колкото до секса за 1 вечер,честно не съм попадал на такова нещо,не съм го правил,все става че с приятелката съм го правил,с която съм бил 3-6 м.и години,но бих правил,защо пък не!Нещо не ангажиращо! Simple Smile  Кой бяга от секс,все пак удоволствие е! Simple Smile

# 59
  • Мнения: 46 577
Добре де, за тези болести - ако се правят с презерватив не отпада ли почти изцяло опасността?
А гаранция няма. Имам приятелка, която е спала само и единствено с мъжа си. Голяма борба с хламидиите води.

Ами по принцип повечето на възраст,се оглеждат за нещо по младичко! Simple Smile

Да, доста хора за съжаление имат комплекси и трябва да се доказват пред себе си...
Каква е връзката с темата newsm78

Общи условия

Активация на акаунт