90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 308

  • 31 226
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 79
Здравейййтеее  Hug Hug Днес мога да се похваля, че не се чувствам гладна.  За сутринта хапнах диняяя, беше страхотна! За обяд - банани, ядох към 13ч. , към 2 часа пих чисто кафе , преди малко хапнах нарязани сладки ябълки и за вечеря мисля пак банани или пък пъпеш Simple Smile Вече ще следвам стриктно съветите ви и от утре в менюто ми ще присъстват задължително салатите  Hug Hug Ще пиша всеки ден тук менютата си и резултата от режима. Нямам в момента кантар, ще си купя тези дни след като се върна от почивката  Peace Peace Приятен ден на всички  Hug

# 736
  • Мнения: 3 971
  bouquet

За обяда бях послушна , сега и за вечерта ще ви послушям Hug
Мога ли да си направя салата домати,краставици, маслини и пълнозърнест земел  newsm78
Ако не , ще си направя мъфини Peace

# 737
  • Мнения: 1 180
ДЗ може, но ВГХ трябва да ти е 1/2 от обяда  Peace
Маслините, ако са солени, не ти ги препоръчвам-ще задържиш вода от солта  Peace
След вечеря задължително ред черен шоколад от късата страна  Mr. Green
Ако вечеряш мъфини до 200гр. сладко и после добавяш ЧШ

# 738
  • Мнения: 3 971
 Hug Много благодаря!
Коя е късата страна  Mr. Green

# 739
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Купих си динкааа, за В диня ще е, ама ми е леко тежко, хапнах към 15часа два банана Sick Към 18 динка и приключвам деня. За утре съм се нагласила да хапвам тиквички с к.м. и шопска салатка Heart Eyes
Тинкиии, къде си, изписахме и тази тема Hug

# 740
  • Мнения: 28 513
Стаси Ох, да, вече ще пиша бг време. Иначе ще ми стане много дълъг списъка със всички държави  hahaha
На Мими и аз мислех да пиша, че ще ги сънувам нейните риби и морски вкусотии, ама Стаси ме изпреварила.  Joy А сега пък чета тука в темата за Лидл как обсъждат една сьомга и направо ....
Добра вечер!
jpg имам лесна и бърза рецепта за сьомга, да я пиша ли? Знаете аз не съм по завъртяните манджи, ама малко е нережимна hahaha
Днес при нас беше олелияяяя ooooh! като всеки ден.....и най голямата изненада утре командировка в софия ooooh!, за един ден #2gunfire научих в 15 часа....
Сега отивам да караме детето на вилата, после глади рокли за софето и лягай по нощите, мрън мрън мрън, поне свеки ще е сготвила та вечеря няма да мисля, но кога ще се приберем..... #2gunfire #2gunfire
Лаура благодаря за предложението след 12 да миксирам плодове, но в службата ще ми е трудно с миксирането..... Simple Smile , ако ги направя от сутринта ще потъмнеят Sad

Последна редакция: чт, 13 авг 2015, 18:55 от mimi.7299

# 741
  • Мнения: X
Здравейте не съм на режима, но ви чета..включвам се заради това
Лаура благодаря за предложението след 12 да миксирам плодове, но в службата ще ми е трудно с миксирането..... Simple Smile , ако ги направя от сутринта ще потъмнеят Sad

Може да ги "полееш" с лимонов сок, за да не почернеят,става с банани, ябълки,круши. Не знам дали е по "диетата" ви, но ако е дано съм помогнала. На всички пожелавам много минусчета  Hug

# 742
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Добра вечер   bouquet
Пребита съм буквално .  Confused

Днес - белтък -
закуска- пъпеш,
обяд - салата от домати, краставици, магданоз и маслини , със сирене и кисело мляко.
вечеря - само краставици с маслинки и магданоз , много малко сирене и повечко  кисело мляко . Не добавих сол, да видим утре какво ще видя .
Хубава вечер  Hug

# 743
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Вилянка, подреди ли гардероба?  Crazy
Гении, тез сиренца....мммммм потекоха ми лигите, мноого обичам, Кат идваш към бг друг път земи ми и на мен няколко и ги Фърли насам Laughing
Оххх и аз обичам тез Фафли мноого!
Аз приключих с вечерята, чииизкейк с течен шоколад, около 120 г, една пастичка Анжела, ама не кат в детството ми и шоки.  Crazy
Хайде до после!  Heart Eyes

# 744
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Eхо, банда   bouquet

Днес и аз съм по-тих от тревата, след огромния плюс тази сутрин. На обяд си изядох кюфтенцата, а на вечеря... О, какъв вкус - САЛАТА "ЛАУРА"! Благодаря на Лаура, че ни сподели тази рецепта. Естествено сиренето, което сложих вътре бе само колкото за мирис... Още повече след като и Милен ни показа, колко страшно и вредно е, а и нали от солта в него качваме. Аз нарязах всичко в салатата на кубчета и няма кой знае какъв вид, за сметка на вкуса. Но ако я направя редена сигурно ще изглежда страхотно.

Стефито   bouquet Добре дошла или добре си се завърнала. Виждам че си борбен човек и вярвам че ще успееш!!!

МИМИ  Hug Успех и на теб с пътуването утре.

КИМБЕЛ  Hug Радвам се че слушаш и папкаш  hahaha hahaha

 ooooh! имах още да казвам, ама.... ЕГН-то не прощава  ooooh!

ТИНКИИИИ bouquetbouquetbouquet HugHugHug Имаме нужда от помощ. Идвай, и да напишеш малко повече - как си, що си....

# 745

Общи условия

Активация на акаунт