Плодове и чай с мед - желаещи?

  • 2 520
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
От днес съм на плодове и чай за 20 дни,а след това захранване.Някой би ли споделил опита си,ако има такъв?Има ли желаещи да плодуваме заедно? Simple Smile))Целта ми е да сваля 10-на кг

# 1
  • Мнения: X
За 20 дни ще свалиш 3 кг, от тях 2,5 кг ще са вода. На 30-ия ден пак ще си на същите килограми. Ама пробвай де, то не пречи. Човек се учи цял живот Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 698
Не те съветвам да правиш това за 20 дни без консултация с лекар. Опасно е! Аз лично не бих го направила за повече от 3 дни. И като прибавиш три дни захранване ето ти 6 дни диета, което означава няколко килограма и всичко ще е наред.
Обаче 20 дни е много опасно.

# 3
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
20 дни ми се струват доста.Има опасност после бързо да си качиш килограмите отново.Една приятелка караше така за 10 дни и после трупна даже и отгоре.

# 4
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Аз бях на този режим 25 дни и свалих около 15 кг,със 12 дни захранване.Сега,близо 2 месеца след приключване на диетата ,съм запазила килограмите,но аз не ям сладко,ориз,картофи,хляб и боб.Между другото има такава тема ,http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=821492.0.Мисля  да направя скоро 10 дни на плодове,защото се чувствам много добре ,когато ям плодове в тази жега.  bouquet

# 5
  • Мнения: 6 214
Ефектът ти е по-скоро от това:

но аз не ям сладко,ориз,картофи,хляб и боб.

отколкото от плодуването.  Peace

# 6

Общи условия

Активация на акаунт