X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 1

  • 40 424
  • 763
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 594
Премиерата на обичаното от милиони зрители по света предаване е през 2004 г. във Великобритания, а след това се налага в редица други държави. Най-успешни са изданията в Дания, Холандия и Италия, както и в Испания, Гърция, Португалия, Индия и др. Шест...ият сезон на ”X Factor” на Острова е привлякло внушителните 200 000 кандидати и е било гледано от близо 20 милиона зрители, достигайки 63,2 процента пазарен дял.
Форматът има четири етапа – кастинги, тренировъчни лагери, елиминации в къщите на съдиите и мащабни спектакли на живо. Уникалното на „X Factor" е, че съдиите са натоварени с изключително голяма отговорност. Освен да работят в екип с останалите членове на журито, те ще изпълняват ролята и на ментори, всеки от които индивидуално ще отговаря за отделна категория изпълнители.
„X factor" е носител на две награди BAFTA, четири отличия 'National Television Awards, UK” и приза ”Royal Television Society, UK”.



Съдии:



Водещи:

Алекс Раева и Мария Игнатова




Архив:

# 1
  • Мнения: 3 495
Първа съм. Simple Smile Благодаря за темата, очаквах я, както с нетърпение очаквам да започне и предаването. Макар че имам усещане, че този сезон няма да е толкова добър, колкото беше предишният.

# 2
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Благодаря за темата.   bouquet

Чакам с нетърпение. Обожавам музикалните формати. Очаквам сезонът да ме очарова.  Simple Smile

# 3
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Хоп и аз тук  Mr. Green


H0uSse_Baby Благодаря за темата   bouquet

# 4
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Мерси бебе   bouquet

# 5
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ако някой има желание да присъства: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1032974376714758

# 6
  • София
  • Мнения: 8 111
И аз чакам да почне. Знае ли се кога стартира?

# 7
  • Мнения: 2 009
Хайде на х factoraaaa

# 8
  • Мнения: 9 571
Благодаря за темата   bouquet Ще го следя с интерес Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 128
Благодаря за темата  Hug
Очаквам предаването с интерес, ще следя активно  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 7 874
Според мен ще почнат да излъчват през септември.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 656
Благодаря за темата, Бебе   bouquet

И аз очаквам старта с нетърпение. Журито бива, Саня ще я преглътна на фона на останалите, които са ми симпатични.

Силно се надявам да не прекаляват с допускането на мунчовци и откровени идиоти с цел сеир и вдигане на рейтиннг.

# 12
  • Мнения: 3 495
Силно се надявам да не прекаляват с допускането на мунчовци и откровени идиоти с цел сеир и вдигане на рейтиннг.
За съжаление, няма да мине и без тях. На мен ми е страшно неприятно да гледам хора, които се излагат в ефир; въобще не се забавлявам, неудобно ми е да ги гледам. Миналата година помните ли момчето с "Титаник"? Че и до тренировъчните лагери май стигна. Simple Smile Искам кастингите да минат бързо-бързо и да започнат големите концерти.

# 13
  • Мнения: 6 873
И аз съм тук тази година, макар че до сега не съм го гледала. Simple Smile Надявам се някой да го качва в youtube, понеже не съм в България.

# 14
  • Мнения: X
За мен най-слабия сезон досега беше този, който спечели Жана. И две клюки от темата "Знаете ли кого видях"- съфорумка е видяла Мария Илиева и Наско  Sick
Цитат
Мария Илиева и Наско от Х фактор, в заведение във Варна, доста интимни.
Цитат
Не знам, но хлапакът изглеждаше доста влюбен, през цялото време я целуваше по рамото, галеше я по косата, по гърба. ..иначе аз също съм с добри впечатления от Наско, засичала съм го няколко пъти.
Цитат
Мен по - скоро ми крещи на отчаяние от Мария Илиева, която опитва да се вкопчи в младостта и да е 'куул' - имат 19 години разлика във възрастта.

за Таня
Цитат
Върви ми на участници в Х-фактор. Видях Таня - кога участва, не помня - руса рокаджийка, с готин глас. На една детска площадка с бебето си (не знаех, че има) - много, много слаба, мила и грижовна.

Общи условия

Активация на акаунт