На море в Турция - тема 39

  • 129 959
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 743
Наистина много тыпо стана. По-добре тырския сериал да си пусна! Сыс сигурност az I oshte 98% ne jelaem da chetem tezi prepirni! (izvinqvam se, no pisha ot tel)

# 676
  • Мнения: 36

Няма нищо по-нахално от група бабички/българки/ на плажа.Бяхме в Палм Уингс Кушадасъ,дъщеря ми на 8 и племеничката на 5 си играят на плажа /по средата/ и една баба се обръща и им казва да запазят тишина защото щяла да си почива. Ние учудени и казваме, че ако иска да си почива да си отиде в стаята или да се премести по настрани.Тя като започна да отговаря,голяма цигания,хем са нахални,хем невъзпитани УЖАС

# 677
  • Мнения: 19
Нашата поивка също свърши. Бяхме в Бодрум в хотел KADIKALE RESORT от 19.09 до 26.09. Пътувахме с фирма Посока и съм много разочарована. Автобуса беше стар / 1992 г. според шофьора/,без възможност за регулиране на климатизацията. Едни умираха от жега, други от студ. На 30-40 км след слизане от ферибота автобуса се счупи и два часа шофьорите го ремонтираха. След ремонта останахме без въздушна възглавница отзад в дясно и без спирачка. И така с наклонен автобус и бавно, пътувахме 10 часа още. Друсаше ужасно. Прехода Варна - Бодрум го направихме за 24 часа точно. И най страшното беше, че за всичките 24 часа на отиване и 23 часа на връщане караше само единият шофьор. Така и не разбрахме другият за какво беше изпратен. Само се молихме да пристигнем живи и здрави. От хотела оплаквания нямам, но от фирмата Посока ме губят като клиент. Хотела е хубав, разположен на първа линия. Има 2 големи басейна, 2 детски и един басейн с 2 пързалки. Комплекса е от отделни 2-3 етажни къщички, с много цветя и зеленина. Някои от къщичките са доста на високо и имаше много стъпала. Ние бяхме до рецепцията и всичко ни беше на едно ниво.
В ресторанта имаше достатъчно места, храната беше чудесна, а за десертите да не говорим. Всяка вечер няколко вида баклава, торти, шоколадови десерти и кремове, 4-5 вида плодове с добро качество. Имаше риба, калмари, скариди/ не всяка вечер, но ги имаше/.
Плажа е на платформа. Места на него и на басейните има достатъчно.  Морето е чисто, но с камъни в началото. Влизахме от стълбичките направо на дълбокото.
От хигиената също сме доволни. Почистваха всеки ден, кърпи сменяха също всеки ден, а чаршафи на 3 дни. Зареждат и по една голяма бутилка вода. Единствено единият ден когато валя много силно закъсняха с почистването, защото всички в комплекса помагаха за отводняването на хотела. Голям дъжд беше, целият Бодрум беше във реки и кал. Но се справиха бързо.
Изкарахме много добра почивка изключвайки пътуването.
Автобуса беше поправен докато бяхме в Бодрум / той остана с нас 7 дена в курорта/ и на връщане нямаше технически проблеми, но за сметка на това 3 часа се наложи да чакаме да се качим на ферибота. Заради Байряма имаше километри опашки и се придвижвахме бавно. Следващият път предварително ще проучим кога са празниците им.
Стана малко дълго, но за този хотел не срещнах отзиви и реших ако може да съм полезна на някого.
Хотела за парите си си заслужава. Фирмата Посока, въпреки хубавите отзиви които прочетох, за мен вече е под въпрос като вариант за пътуване.

Много добър разказ!Всичко отговаря на 100%.....За жалост  лошите отзиви зотносно фирмата превозвач!!!!!!!!

# 678
  • Мнения: 242

Няма нищо по-нахално от група бабички/българки/ на плажа. хем са нахални,хем невъзпитани УЖАС
Не е нужно да правите такива обобщения и да обиждате. Никой не е идеален.

# 679
  • Мнения: 84

За успешния избор не се притеснявай,има прекрасни хотели в Турция,скоро се прибрах от Гюрал Премиер Текирова,но няма да споделя нищо тук в темата,само на лични,щото имаш навика да присвояваш чужда информация.И да има мир.


Ще се радвам да споделите, дори и на лични, впечатления от този хотел - моя колежка беше там през 2012 и беше очарована, ще се радвам на актуална информация. Благодаря!

# 680
  • Варна
  • Мнения: 10 765

За успешния избор не се притеснявай,има прекрасни хотели в Турция,скоро се прибрах от Гюрал Премиер Текирова,но няма да споделя нищо тук в темата,само на лични,щото имаш навика да присвояваш чужда информация.И да има мир.


Ще се радвам да споделите, дори и на лични, впечатления от този хотел - моя колежка беше там през 2012 и беше очарована, ще се радвам на актуална информация. Благодаря!

Хотела е страхотен и няма да има разочаровани ако някой реши да инвестира в него,ще споделя малко по-късно,обещавам ви Peace

# 681
  • София
  • Мнения: 1 444
Аз пък няма да спра да хваля Албена Холидейз. На тръгваме от хотела жената си забрави чантата /купена оттам/. То не бяха шофьори /трима от тях поеха проблема присърце, накрая на крак ми я донесоха, че и телефони въртяха и те не са без пари/ , то не беше партньорската фирма, дори с единия от аниматорите се свързахме, то не беше самата шефка на фирмата, ама всички до един проявиха такава отзивчивост, че направо се чудя в България ли съм. В крайна сметка чантата вече е вкъщи. И това не щот съм много убав, просто са ХОРА. Хвала на таквизи люде. Благодаря им от сърце.

ПС. Гледайте и мене да ме изкарате като някое подставено лице, така ще запсувам че....

# 682
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Четейки бурните дебати,ми се иска всички тия излияния да бяха на ЛС.От скоро съм в темата,и да ви кажа,че не не ми е направило  впечатление някой да "дърпа" към определена фирма.
За да разсея малко тегавото положение ще кажа и за моята почивка.
За първи път посетих Турция.Хотела и фирмата избрах по препоръка на приятели.Фирмата е Аполо.Вежлив персонал,добра кореспонденция.Автобуса с който пътувахме беше Бумеранг 3.Не особено комфортен,няколко пъти помолихме климатика да бъде на по-висока температура,но не се получи.Бяхме като във фризер.Шофьорите бяха 3.Представителката на Аполо се казваше Виолета.Разказа доста неща за Турция,за местата през които преминаваме,но извън това - доста нелюбезна.Тръгнахме от София в 12.30.На границата чакахме 2.30 и за ферибот-45 мин.В Кушадъса оставихме първите туристи в 6 часа.
Бяхме в хотел ПАЛМ УИНГС-Дидим.За хотела и персонала мога да кажа само хубави думи.Огромен хотел,много зеленина,чистота.Персонала е като на пружина,винаги усмихнат и вежлив.Не оставала непочистена маса,или чаша,или прибор.Действат с невероятна скорост.Басейна-огромен.Чист,и постоянно се правят проби на водата.Шезлонги имаше по всяко време на деня както при басейна,така и на плажа.
Плажа е с пясък,няма камъни.Рибки обаче в морето имаше и понякога ни щипваха.Храната също е страхотна.За всеки вкус имаше по нещо.
Анимацията също беше силна.Българите бяхме само 4 семейства/от 12.09-18.09/.Много англичани,поляци,немци,имаше дори семейства от Австралия.
Препоръчвам на всички.

# 683
  • Мнения: 2 981
Може ли да препоръчате хотел за НГ newsm78Разгледах офертите на Астрал, Емералд и Турс.  Най-много хотели предлагат Емералд/ при тях е включен и Мармарис с автобус/. Опасявам се, че ще има големи задръствания с автобус, а със самолет много зависи от времето. Също така с какво може да си запълни времето човек, когато  няма плаж, а в закрития басейн ще е целия хотел newsm78Моля, споделете  за хубаво прекарана Нова Година/ранните записвания са докрая на месеца/!

# 684
  • Мнения: 7 605
Може ли да препоръчате хотел за НГ newsm78Разгледах офертите на Астрал, Емералд и Турс.  Най-много хотели предлагат Емералд/ при тях е включен и Мармарис с автобус/. Опасявам се, че ще има големи задръствания с автобус, а със самолет много зависи от времето. Също така с какво може да си запълни времето човек, когато  няма плаж, а в закрития басейн ще е целия хотел newsm78Моля, споделете  за хубаво прекарана Нова Година/ранните записвания са докрая на месеца/!

Когато бяхме за НГ в Анталия, избрахме хотел с богата инфраструктура за да не ни е скучно. Басейнът не беше пълен, добре си плувахме в него. 3 дни валеше дъжд, останалите 5 беше слънчево и ходихме на дълги разходки по плажа. По обяд дори бяхме без якета и обядвахме на вън, чудесно си беше! Тогава бяхме в Макс Роял, който от към инфраструктура е идеален за зимата, обаче цената не отговаряше на качеството на предлаганите услуги и за това не смея да го препоръчвам.

# 685
  • Варна
  • Мнения: 10 765
Гледам му цената,ужасих се,1300 евро за двама+270 евро за новогодишната вечеря" 160 евро летищни такси и всичко това за 4 нощувки,много е да му се невиди Rolling Eyes

# 686
  • Мнения: 7 605
Гледам му цената,ужасих се,1300 евро за двама+270 евро за новогодишната вечеря" 160 евро летищни такси и всичко това за 4 нощувки,много е да му се невиди Rolling Eyes

Макс Рояла ли? Да, доста е скъп. И ни валя в стаята, беше наводнена и то точно на НГ, даже бях публикувала снимки тогава тук във форума. Докато другите гости бяха на партито, ние си опаковахме багажите и се местихме с друга стая.
Топлата връзка между главната сграда и анекса, в който се намират фамилните стаи (такава имахме ние), беше толкова студена, че доста деца се разболяха (в това число и нашето). Храната не беше нищо особено, нито като качество, нито като разнообразие. Но благодарение на руските гости имаше интересни гледки  Laughing

# 687
  • Мнения: 2 981
Tatjana,/ благодаря за коментара! Не ми е ясно и допълнителната цена за Новогодишна вечеря, при положение, че е на ALL           * Новогодишна празнична вечеря:
Titanic Deluxe Belek, 5* - 82 евро за възрастен, първо дете от 00-06.99 - безплатно, второ дете от 00-6.99 – 41 евро, първо/второ дете от 07-10.99 - 41 евро.
Spice and Spa, 5* - 42 евро за възрастен/дете.
RIU Kaya Palazzo Golf Resort, 5* - 72 евро за възрастен/дете.
Regnum Carya Golf & SPA Resort, 5* - 92 евро за възрастен; първо дете от 00-06.99 - безплатно, второ дете от 00-6.99 – 46 евро, първо/второ дете от 07-10.99 - 46 евро.
Delphin Imperial, 5* - 52 евро за възрастен, първо дете от 00-6.99 - безплатно, второ дете от 00-6.99 -26 евро, дете от 07-14.99 - 26 евро.
Rixos Premium, 5* - 102 евро за възрастен, първо дете от 00-06.99 - безплатно, второ дете от 00-06.99 - 51 евро, дете от 07 - 11.99 - 51 евро.
Royal Holiday Palace, 5* - 52 евро за възрастен/дете.
Mardan Palace, 5* - 82 евро за възрастен, първо дете от 00-06.99 - безплатно, второ дете от 00-6.99 - 41 евро, дете от 7-11.99 - 41 евро.
Club Hotel Vera Mare, 5* 50 евро за възрастен, дете от 3 - 11.99 - 25 евро.
Miracle Resort, 5* - 101 евро за възрастен/дете.
WOW Topkapi Palace, 5* 47 евро за възрастен, дете от 3 - 11.99 - 24 евро.
WOW Kremlin Palace, 5* 47 евро за възрастен, дете от 3 - 11.99 - 24 евро.
Sueno Hotels Deluxe Belek, 5* - 62 евро за възрастен/дете.
Calista Luxury, 5* - 52 евро за възрастен/дете.
Maxx Royal Belek Golf Resort, 5* - 137 евро за възрастен/дете.
Това са за Анталия

# 688
  • Мнения: 7 605
Това се доплаща задължително.  Peace

# 689
  • Варна
  • Мнения: 10 765
Гледам му цената,ужасих се,1300 евро за двама+270 евро за новогодишната вечеря" 160 евро летищни такси и всичко това за 4 нощувки,много е да му се невиди Rolling Eyes

Макс Рояла ли? Да, доста е скъп. И ни валя в стаята, беше наводнена и то точно на НГ, даже бях публикувала снимки тогава тук във форума. Докато другите гости бяха на партито, ние си опаковахме багажите и се местихме с друга стая.
Топлата връзка между главната сграда и анекса, в който се намират фамилните стаи (такава имахме ние), беше толкова студена, че доста деца се разболяха (в това число и нашето). Храната не беше нищо особено, нито като качество, нито като разнообразие. Но благодарение на руските гости имаше интересни гледки  Laughing

Леле,много неприятно,а дали е така през летния сезон newsm78

Общи условия

Активация на акаунт