На море в Турция - тема 39

  • 129 695
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • sofia
  • Мнения: 696
rEvfti, била съм в Мармарис, но не си спомням къде има джамия, с нищо не ме е притеснила, но ако толкова се дразниш от джамиите, Турция не е твоето място.

# 736
  • Мнения: 518
М да към тези съм се насочила,но исках отзиви от хора посещавали хотелите последните няколко сезона.Както и актуалните снимки на хотелските комплекси.Изгледах снимки на хора посещавали
хотел 5 звезди от този сезон и около басейна и вътре имаше черни фуги (гнусно)Хотела който посетих септември 2015 Йоздере не беше уау старичък тук там реновиран (защо го посетих е дълга тема)но бях приятно изненадана от чистотата:)Е не се научих да качвам снимки  smile3527 smile3529

# 737
  • Мнения: 518
rEvfti, била съм в Мармарис, но не си спомням къде има джамия, с нищо не ме е притеснила, но ако толкова се дразниш от джамиите, Турция не е твоето място.

Под почивка разбирам да си поспивам без шум в ранни зори.Нещо май се издразнихе от коментара ми.Нямам проблем с мюсюлманите Както поясних по горе всичко което съм видяла е от снимки и то от ТА

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
М да към тези съм се насочила,но исках отзиви от хора посещавали хотелите последните няколко сезона.Както и актуалните снимки на хотелските комплекси.Изгледах снимки на хора посещавали
хотел 5 звезди от този сезон и около басейна и вътре имаше черни фуги (гнусно)Хотела който посетих септември 2015 Йоздере не беше уау старичък тук там реновиран (защо го посетих е дълга тема)но бях приятно изненадана от чистотата:)Е не се научих да качвам снимки  smile3527 smile3529
На предната страница съм дала отзив и снимки за Клуб Тюрбан, в който почивах миналата седмица. Хотелът е изключително чист. Зоната около басейна се почиства всеки ден с вода и сапун. Навсякъде е много чисто и добре поддържано. За Мармарис Палас също нямам забележки от към хигиена. В него почивахме миналата година.
И двата хотела имат "тиха зона" с басейн, на който не допускат деца. В Тюрбана бяхме настанени във вила именно в тази зона. Имаше басейн, около който лежаха предимно възрастни хора.

# 739
  • Мнения: 408
Хотела който посетих септември 2015 Йоздере не беше уау старичък тук там реновиран
Кой хотел посети в Йоздере? Хвърлила съм око на Paloma Pasha Resort и очаквам цените на ранни записвания.

# 740
  • Мнения: 2 631
Здравейте,
дали има някой сред вас посещавал Long Beach Resort? http://www.longbeachhotels.com.tr/resort/index.asp

Благодаря ви

# 741
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Започвам да се чудя някой чете ли първа страница на темата, преди да попита....или поне 3-4 страници назад newsm78

# 742
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Здравейте,
дали има някой сред вас посещавал Long Beach Resort? http://www.longbeachhotels.com.tr/resort/index.asp

Благодаря ви
Има  Simple Smile

# 743
  • Мнения: 7 605
Започвам да се чудя някой чете ли първа страница на темата, преди да попита....или поне 3-4 страници назад newsm78

Абсолютно - жалко за положения труд за оформлението на 1вата страница!

# 744
  • Мнения: 6 031
Започвам да се чудя някой чете ли първа страница на темата, преди да попита....или поне 3-4 страници назад newsm78

Абсолютно - жалко за положения труд за оформлението на 1вата страница!
+1  Peace

Някой прави ли новата тема?

# 745
  • Мнения: 1 467
rEvfti, била съм в Мармарис, но не си спомням къде има джамия, с нищо не ме е притеснила, но ако толкова се дразниш от джамиите, Турция не е твоето място.

Под почивка разбирам да си поспивам без шум в ранни зори.Нещо май се издразнихе от коментара ми.Нямам проблем с мюсюлманите Както поясних по горе всичко което съм видяла е от снимки и то от ТА


По темата с джамиите в Мармарис-назад в темата бях писала за почивката ни в Емре бийч 4* и както ви споделих, част от хората от нашия автобус бяха настанени в анекса на хотела - Емре хотел, който е на самата главна улица. Та някои от тези хора споделиха, че сутрин се будят към 5:30 от пеенето на имама (не знам дали точно имам се нарича) в близката джамия при затворени прозорци и балконски врати.
Интересното беше, че след като разгледахме на картата (нашите сгради се намираха на около 3 км от същинския център на Мармарис), се оказа, че най-близката джамия е на поне няколко пресечки от хотела. Въпреки това доста се е чувало явно, защото хората бяха искрено подразнени от ранното събуждане.
Но, както някой по-назад беше казал, това няма как да се избегне точно в Турция и е добре да се има предвид при планирането на почивка там. Освен това, в Мармарис има постоянно население и то не малко, затова има няколко на брой действащи джамии (не знам точно колко). Аз лично не съм имала проблем. Peace

Скрит текст:
ПП: ако желаете да сложите моите отзиви на първа страница, нямам нищо против.

# 746
# 747
  • Мнения: 48
 :
zlobiliq ние май вървим по едни и същи стъпки. Ние миналата година бяхме в Марес в Мармарис. Много бяхме доволни и от него. Надявам се да изкарате една чудесна почивка там.
LaughingНезнам дали вървим по едни и същи стъпки,но този хотел го избрах в последната минута и да си кажа честно имах резерви и не бях убедена,но цената беше добра го избрах пред Ликия ботаника във Фетие.Изобщо не съжалявам,хотела е супер,времето беше чудесно изобщо прекарах божествено.По късно може да напиша повече подробности,ако не ви отегчавам разбира се. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт