Лидл ::68::

  • 83 926
  • 740
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 675
Само възглавниците ме заинтригуваха този път, ще ви следя за отзиви  Peace
Тъй като бях на почивка предната седмица да се отчета за суичърите- забелязахме доста голяма  разлика между един и същ размер на двата черни модела за момичета.
Блузите също за момичета- ужасно широки  Sad, направо отиват в графата домашни

За блузите и аз да се изкажа - купих 4 броя от един и същи размер, които всъщност се различават осезаемо на дължина и ширина!!! Кой им е слагал етикетите?!?!?

# 631
  • Мнения: 1 317
Памперси, нокторезачки и понички бяха днешните покупки.

# 632
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Вчера -кайма "Стара планина",пушени шпроти(които не ни харесаха)

# 633
  • Мнения: 189
Здравейте! Знаете ли дали мога да върна ръчната прахосмукачка, която синкупих онзи ден? Беше на промоция, затова се чудя  newsm78

# 634
  • Пловдив
  • Мнения: 2 796
Здравейте, може ли малко да ми разясните за смесителя, точно как работи? Ние като сме с бойлер, ако вземем такъв просто ще нагласяме температурата и няма да седя сумоти време да нагласям водата? И другото, което ме интересува е за тази пинсета с лампа или нещо такова беше, някой взимал ли е и доволен ли е? Мерси   bouquet

# 635
  • Мнения: 27 587
Лас Вегас, отиваш в магазина с касовата бележка и им казваш, че не работи. Peace Има си гаранция, все пак. Wink Или ти го ремонтират до месец, или го заменят с нов, или ти връщат парите. Това са вариантите. По-лесно е отколкото да го пращаш на адреса на сервиза им за тяхна сметка. Наскоро занесох така неработеща ел.четка за зъби, приеха ми я, по-късно ми се обадиха да ми кажат, че ще ми я заменят с нова и сега си я чакам. Grinning
Би трябвало да има скоро инхалатори. newsm78 Това е най-подходящото време за продажбата им. Laughing
Аелита, можеш да върнеш и намалена стока. Peace Стига да пазиш касовата бележка. Връщала съм намален ключодържател който се оказа неизползваен, защото хем беше счупен, хем му липсваха части. Crazy

# 636
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Padme,имаме термосмесител,но не от Лидл.Точно така е.Нагласяш си температурата и повече не се занимаваш с настройка на водата.

# 637
  • Мнения: 3 791
Купих тарелка пилешки бутчета на Дюк от Лидъл в Студентски град  с годност до 3.09 и ужасно миришеха на старо.Ако не ми беше далече магазина с удоволствие щях да им ги върна да си ги ядат развалени.Как не ги е срам на така цена да пробутват старо месо...

# 638
  • Мнения: 115
Някой писа че чака ел.метлата. От начало си работеше добре, после някак не си вършеше работата. Т.е. четката се върти, но боклука се разхвърчава не се събира. Почистих самата четка няколко пъти но същата работа. Седи наказана в ъгъла вече 3-4 месеца, карам с обикновената метла...

# 639
  • Мнения: 789
Здравейте. Да се запиша тук да следя, че снощи чак разбрах за тази тема.  Доколкото проследих обсъжданите продукти в настоящата тема, а и сравнявайки нещата които видях в български Лидл преди около месец, имам чувството, че доста от нещата в българските магазини вървят малко по-напред от нашия Лидл.

# 640
  • Мнения: 27 587
,Gifty, а кой е вашият Лидъл? Laughing

# 641
  • Мнения: 3 675
На 10.09 ще има детскк спортни долнища и клинове Лупилу на цена 7.99br

# 642
  • Мнения: 47 996
Завивките дали са добри?
Какво значи оценка "добър" и виждате ли каква е материята отвън?

# 643
  • Мнения: 27 587
Мисля, че материята на завивките отвън е микрофибър. newsm78

# 644
  • Русе
  • Мнения: 5 349
gitadam кой модел са долнищата - с ластик на крачола или с маншет?
Някой спомена пижам - за детски ли става въпрос?
На вълна обличане за детската градина съм  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт