Италия 149

  • 62 834
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Италия
  • Мнения: 490
Ние сме добре. Дъщеря ми вече е във Великденска ваканция. Аз вече се настройвам психически, че след две седмици ще си ходим до Бг и ще сме там почти целия април  Simple Smile Не съм си ходила Пт две години, та нямам търпение. Тъкмо навреме се случиха нещата, че синът ми пък през май пътува за Щатите (заминава на бригада за лятото), та ще мога да го видя преди да замине  Heart Eyes

# 721
  • Мнения: 2 199
Правих цвеклото със сметаната-страхотно.Взех си сварено от еуроспин. И спанака с моцарелата и това е страхотно. Исках да видя точно рецептата и минах пак през темата, и се смях до рев на Веселин Златев на Суха Мащерка

 Blush бях се объркала за В Зл. не знам дали и кой е : )
И аз бях миналата седмиица в България беше много хубаво, стягам багажа след 1 седмица да ходя отново  Heart Eyes

# 722
  • IT
  • Мнения: 3 704
Беше много сладко. Ние края на април отиваме, заради моя Великден както казва детето Wink Мн сладки картички със стихче бяха подготвили за днес. Бяха ги почнали февруари. Той в България така с игла не е провил, но маестрата каза че се е справил даже по-бързо и добре от половината деца.

# 723
  • Мнения: 2 199
Днес за денят на бащата ли?
Днес из града раздаваха шоколадови яйца може би е някаква кампания не знам, аз не си взех, че после трябва и да го ям  Laughing

# 724
  • IT
  • Мнения: 3 704
Днес за денят на бащата ли?

Дааа.

# 725
  • Италия
  • Мнения: 490
И дъщеря ми днес цял ден рецитира стихчето на баща си, а пък той само памперс дето не си сложи  Mr. Green  Heart Eyes

# 726
  • MI
  • Мнения: 11 868
Здравейте и от мен Simple Smile Аз вчера се върнах, бях 10 дена в България. Много хубаво времето тук, всички прозорци съм отворила.

Какво ще правите за Великден? Ние ще сме си тук, нали ще идват за подписването родителите и затова решихме да не бием път сега, ще слезем сигурно май месец долу. Вече съм се снабдила с нужните продукти за пастиерата (изключая рикотата) и мисля останалата част от менюто  Laughing


Днес из града раздаваха шоколадови яйца може би е някаква кампания не знам, аз не си взех, че после трябва и да го ям  Laughing

Суха мащерка, ти ли си?  Simple Smile И аз намерих едно еднокилограмово яйце вчера, изненада  Crazy Сега трябва да видя да го готвя на нещо, така няма изяждане.

# 727
  • IT
  • Мнения: 3 704
Тя се е абревеирала( не знам въобще дали има такава дума), но е тя:)
А тук времето е един ден хубаво, един мрачно, но е топло. Какво ще правим 6 дена хич не знам, като аз трябва и да работя. Единият ден ще откараме в зоологическата градина със сигурност, з другите не знам. Ще се смесим с туристите  сигурно Joy

# 728
  • MI
  • Мнения: 11 868
Тя се е абревеирала( не знам въобще дали има такава дума), но е тя:)
А тук времето е един ден хубаво, един мрачно, но е топло. Какво ще правим 6 дена хич не знам, като аз трябва и да работя. Единият ден ще откараме в зоологическата градина със сигурност, з другите не знам. Ще се смесим с туристите  сигурно Joy
Защо шест дена? Не е ли само понеделник почивен?  newsm78

# 729
  • IT
  • Мнения: 3 704
Училището е до 23 на обед даже и се връщат на 30 чак и за това са 6 дните.

# 730
  • MI
  • Мнения: 11 868
Не знаех че имат толкова дълга ваканция. Ами, ще готвите заедно, да свиква да помага  Laughing

# 731
  • Мнения: 2 199
 L'origano o timo non fresco  Whistling дали да не го сменя с това  Laughing

# 732
  • MI
  • Мнения: 11 868
L'origano o timo non fresco  Whistling дали да не го сменя с това  Laughing

Timo secco не ми звучи зле  Laughing Всъщност защо точно мащерка? Събуди ми любопитството...

# 733
  • Мнения: 2 603
Timo secco е суха мащерка хаха, ма защо ще го сменяш? На бг си звучи прекрасно. CM ми прилича на моята длъжност като работех Community manager

nelig, и петък е неработен май, или поне Матео няма да работи.

# 734
  • Мнения: 2 199
Е, аз нарочно ползвам "не прясна", че годините си вървят : )  ooooh!
Благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт