Карти Таро 14

  • 44 797
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 990
Според мен също картите не дават отговор, а описват ситуацията. Понякога картите си правят, каквото искат  Laughing

# 721
  • Мнения: 10 210
Понякога картите си правят, каквото искат  Laughing

Laughing Толкова вярно! bouquet А ти как тълкуваш Рицаря в подредбата, Силвър Лайт?

# 722
  • Мнения: 990
Ами по принцип за отношения този рицар не предвещава нищо добро. Изключение е , ако се падне с Колесницата - за такава комбинация съм чела, че показва секс  или доста интересен сексуален живот Laughing

Тук по-скоро , според мен, показва, че ситуацията ще претърпи много бурна промяна, която ще дойде изведнъж и всичко това ще се дължи на внезапно пробуден гняв. Така го виждам..

# 723
  • Мнения: 10 210
Благодаря. bouquet Ще проследя как ще се развият тези отношения, интересни са ми като персонажи и мотивацията, която ги движи.

# 724
  • Мнения: 990
Благодаря. bouquet Ще проследя как ще се развият тези отношения, интересни са ми като персонажи и мотивацията, която ги движи.

Напиши по някое време обратна връзка да си сверя и аз часовника, дали ги тълкувам правилно  bouquet Grinning

# 725
  • Мнения: 10 210
Няма проблем, ще пиша. Допускам, че ще отнеме време за проявлението на Рицаря. Тя е доста зашеметена от материалното му състояние, захапала го е здраво и засега плаща цената с кеф. Simple Smile

# 726
  • Мнения: 10 210
Момичета, може ли мнение за тези карти. Въпросът е "Ще успеят ли Х. и У. да изградят щастлива връзка?"

3 чаши - Страшният съд - 5 меча

Тези 5 меча въобще не ми харесват като последна карта. 

# 727
  • Мнения: 990
Доста странно да завърши така.. По Страшния съд става ясно , че вече е взето решения, но тези мечове, честно казано, не знам, как да ги коментирам...

# 728
  • Мнения: 205
Момичета, може ли мнение за тези карти. Въпросът е "Ще успеят ли Х. и У. да изградят щастлива връзка?"

3 чаши - Страшният съд - 5 меча

Тези 5 меча въобще не ми харесват като последна карта. 
Мисля че хорицата се забавляват няма нищо сериозно помежду им. Заради СС и 5 м. дори и връзка не виждам,по скоро конфликти и налагане на воля и его.

# 729
  • Мнения: 10 210
Благодаря, момичета. Събраха се да живеят заедно вече. Каквото имаше като сблъскък на Его, остана в миналото. Чудя се дали 5 меча не са заради ревността му - тя е много харизматична и доста по-млада от него. Ще видим какво ще излезе.

# 730
  • Мнения: X
Здравейте, може ли да тълкувате тези карти.
Ще се върне ли Н при мен?

Крал мечове, 10 чаши, висш жрец.

Благодаря.

# 731
  • Мнения: 990
Благодаря, момичета. Събраха се да живеят заедно вече. Каквото имаше като сблъскък на Его, остана в миналото. Чудя се дали 5 меча не са заради ревността му - тя е много харизматична и доста по-млада от него. Ще видим какво ще излезе.

значи това решение е показвал СС. Тълкуването ти на мечовете звучи логично, да..

Ягода, да мисля, че ще се върне при теб. Вие брак ли имате? Или може би, ако се върне при теб ще има... Папата е индикатор за такива традиционни отношения.

# 732
  • Мнения: X
Благодаря, момичета. Събраха се да живеят заедно вече. Каквото имаше като сблъскък на Его, остана в миналото. Чудя се дали 5 меча не са заради ревността му - тя е много харизматична и доста по-млада от него. Ще видим какво ще излезе.

значи това решение е показвал СС. Тълкуването ти на мечовете звучи логично, да..

Ягода, да мисля, че ще се върне при теб. Вие брак ли имате? Или може би, ако се върне при теб ще има... Папата е индикатор за такива традиционни отношения.
Нямаме брак. Живеем само заедно, но нещата не вървят между нас от няколко месеца.

# 733
  • Мнения: 990
Значи според мен, Жрецът показва, че ще продължите заедно, но по Краля решението е в негови ръце. Но този крал е единствената по-негативна карта. Според мен ще се оправят нещата. Дано съм права Simple Smile

# 734
  • Мнения: X
Значи според мен, Жрецът показва, че ще продължите заедно, но по Краля решението е в негови ръце. Но този крал е единствената по-негативна карта. Според мен ще се оправят нещата. Дано съм права Simple Smile
Благодаря много. За проверка ... ще ми предложи ли брак? Асо чаши, Слънце, Кралица мечове.
 Hug HugБлагодаря отново
Ще дам ов, ако има развитие.

Общи условия

Активация на акаунт