Малки Сладки Лъжкини - Тема 11

  • 42 770
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 291
Алчността тук играе ключова роля.
Екип, който има многобройна публика, има такава добра база за развитие на историята, има достатъчно време и средства- накрая претупа нещата, изсмука нещо от пръстите си и си каже "Майната ви, говорете каквото искате, на мен рейтинга ми е до тавана и търбуха ми е пълен", такъв екип не заслужава своята аудитория. Всеки ясно може да види как стартираха първите сезони на сериала и как изглеждат нещата сега.
Ок, това е просто ТВ продукт, който не е нещо "живото-поддържащо" , но когато работиш в сферата на изкуството или го правиш като хората или въобще не го правиш. Идеята е не само да засегнеш социален проблем и да вмъкнеш поука, да изкараш пари и да се прославиш, а също така да се поставиш на мястото на аудиторията- от какво има нужда тя. ( специално за тв и киното).
В момента гледам на нещата чисто от професионална гледна точка, защото и аз от части се развивам в тази сфера и от тази, а не от гледна точка на фен мога да кажа, че това наистина беше една изключителна издънка- дори погледнато само от гледна точка на работата на монтажа, където можеше поне да украсят нещата, ако щете с малко звук.
Съжалявам, че така дълго разтягам, но не мога да  не си излея яда.
Искам само да отправя адмирации, към актьорския състав, с малки изключения- всички са блестящи.  Simple Smile

# 46
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
На актьорския състав никой не се сърди (надявам се). Почти съм сигурна, че и те не са фенове на епизода, но за съжаление, те няма как да си го кажат.

# 47
  • Мнения: 381
Както казаха и феновете в Туитър, не може през цялото време сценаристи и продуценти да разправят "Вгледайте се в детайлите, всичко се връзва, няма нищо случайно в Роузууд", след което същите хора да ти разправят "Ама оуу, какво толкова сте се хванали за тия детайли, ние сме артисти, ще си правим, каквото си искаме".

# 48
  • София
  • Мнения: 23 032
Като изключим финала на клюкарката,който и според мен не беше най-добрият,сериалът много повече ми хареса от PLL,като че ли не беше толкова воднисто всичко и не си смучеха толкова от пръстите  Thinking
това ми беше един от любимите сериали до към 3ти сезон, последните два едва ги изтърпях и... май не се сещаш колко изсмукани от пръстите бяха например брака на Блеър и онзи Луи, това че тя все бягаше от Чък ала Дързост и красота и видиш ли как всяко нещо ги разделя *нищо че гледах сериала само заради тях двамата, дрехите и хубавите места, на които ходят*, а за историите с Нейт дори не искам да коментирам  Grinning че и като разкриха истината за Дан изведнъж всички много го заобичаха  Grinning

За мен в сравнение с Лъжкините,направо си нямаше разтягане в Клюкарката,разбира се винаги има неща,които е можело да бъдат спестени и такива,които да се направят по по-добър начин,ама това е.Колкото за Дан,никога не съм му била голям фен Grinning

# 49
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Според мен би било редно да уволнят Норман от сериала, показа всякаква липса на дори и малко уважение към феновете и тяхното мнение, обижда ги нон стоп след епизода, някак не върви, аз лично се чувствам обидена!

Както казаха и феновете в Туитър, не може през цялото време сценаристи и продуценти да разправят "Вгледайте се в детайлите, всичко се връзва, няма нищо случайно в Роузууд", след което същите хора да ти разправят "Ама оуу, какво толкова сте се хванали за тия детайли, ние сме артисти, ще си правим, каквото си искаме".

Да, да си правят каквото си искат, и после само те ще си го гледат и ще има "А к'во ще кажеш как го измислих само - сега не просто Сиси е Чарлз/Чарли/Фреди/А/Чарлийз/Червеното палто, но също така идва от друга планета и за това е толкова могъща" ooooh!

# 50
  • Мнения: 381
Направо викам и някое и друго зомби и вампир да намесят, чувам, че е модерно. Laughing

# 51
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Ако намесят зомбита може и да ми върнат респекта, но сигурно са му под нивото на Норманчо

# 52
  • Мнения: 381
На него да спазва нормален таймлайн му е под нивото, какво да говорим за зомбита. Laughing Ама така са артистите, ние като сме прости хора от народа и не ги разбираме... Laughing

# 53
  • София
  • Мнения: 335
Уф! Не беше силен този епизод. Може би заради големите очаквания, но май не съвсем... Просто си беше слаб

# 54
  • Мнения: 291
И на тоя вятър му вее между ушите. Малко ми прилича на предизборна кампания всичко- големи думи и обещания преди изборите и едно голямо нищо за финал.  Laughing

Тия само имат българска жилка.  Mr. Green

# 55
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
И на тоя вятър му вее между ушите. Малко ми прилича на предизборна кампания всичко- големи думи и обещания преди изборите и едно голямо нищо за финал.  Laughing

Тия само имат българска жилка.  Mr. Green

Много точно!  Mr. Green






Епизода е с най-ниския рейтинг ай ем ди би, в цялата история на сериала

# 56
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 527
И на тоя вятър му вее между ушите. Малко ми прилича на предизборна кампания всичко- големи думи и обещания преди изборите и едно голямо нищо за финал.  Laughing

Тия само имат българска жилка.  Mr. Green
hahaha грубо, но факт.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 818

дано наистина да се върне, че иначе не знам....  Joy а и откога го чакам този момент  Blush



 Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 12 авг 2015, 21:28 от Missy™

# 58
  • Мнения: 24
И аз искам да благодаря за темата!  bouquet Изчетох ви и цялото това нещо със Шарлът и Сиси е супер странно. Значи когато е луда е една, а когато е  гений - друга?!! А и тоз човечец к'во се прави на отворен??? Оххх не ми се коментира!

# 59
  • Мнения: 291
От едно интервю разбирам, че Госпожа Кинг (Конг), когато решила Сиси да е -А, се върнала назад по скрипта, за да се увери че всичко съвпада и няма разминавания.
Тая е само родена за комик.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт