Какво постилате в количката?

  • 6 199
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 370
От самото начало, не съм постилала нищо в количката

# 46
  • Мнения: 1 489
Лятото-чаршафче или пелена,а зимата-одеалце.Това като беше по-малка иначе вече нищо  не й постилам.

# 47
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
в нашата количка има дюшече; аз слагам отгоре и тънка пеленка, че по-лесно се поддържа чисто

# 48
  • Мнения: 2 609
Нашата количка си имаше едно тъничко дюшече, което обвивах с тънка памучна пелена.

# 49
  • Мнения: 2 271
Купих хасе и уших няколко чаршафчета(а нашия зимен кош си имаше нещо като дюшече)!

# 50
  • Мнения: 337
Нашата количка е куча марка но има допълнително пухкаво  дюшече с пришита възглавничка/отлепват се и се перат/ но въпреки това му подлагам от зимните пелени с вата.

# 51
  • Мнения: 670
Първите 2 месеца слагах мека памучна пелена сгъната на две. След това доста захладня, и постилането изгуби смисъл. А и доста често свалям дюшечето на количката и го пера, така че вече няма нужда от постилане на каквото и да е.

# 52
  • Мнения: 10 758
И аз. Peace
А сега нищо не слагам.

# 53
  • Мнения: 2 959
Нищо, защото в началото беше в кошче за кола, а то е доста меко и с възглавничка около главичката, а след това когато махнах столчето за кола, я слагах без нищо в количката, само при нужда я завивах с пеленка.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Поларено одеялце (за зимата). Когато е топло - памучна пелена.
Peace

# 55
  • Мнения: 7 430
И аз слагах одеалце, понеже го разхождах през зимните месеци, после замених с памучна пелена Peace

# 56
  • Мнения: 124
Сгъвам една не много дебела пелена  на две

# 57
  • Мнения: 86
По твоя преценка можеш да сложиш всичко. Аз слагам според сезона, ако е лято едно тънко памучно чершафче, ако е студено, бархетна пелена

# 58
  • Мнения: 135
пелена.

# 59
  • Мнения: 252
в нашата количка има дюшече; аз слагам отгоре и тънка пеленка, че по-лесно се поддържа чисто
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт