Възможно ли е да съм бременна ?

  • 68 832
  • 507
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 35
Здравейте,момичета и от мен!От 3 месеца правим опити за бебе,но все неуспешни.От няколко дена насам ме боли кръста и корема ниско долу и ми е много отмаляло.А за лелката е рано още

# 76
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Мпже да е.пмс а може и бременност да е. Но от мен съвет..., ако искаш тест да правиш...най- добре кръвен.

# 77
  • Мнения: 35
благодаря за съвета

# 78
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
На кой ден от цикъла си? Следиш ли си O.

# 79
  • Мнения: 35
този месец   цикълът ми закъсня със 7 дена.Но иначе винаги ми е редовен + - 1-2 дена

# 80
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Ако искаш направи си един уринен, но аз след моя случай не им вярвам мн. Почти всеки месец си правя, но такова чудо никога не е било.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 368
Здравейте момичета,
от няколко месеца правим опити за бебе. Нещо не ни се получава, защото сме доста изморени и повече от 3-4 пъти на месец не успяваме да правим секс  Rolling Eyes , но поне гледаме в дните около овулацията да сме по- редовни. Днес по принцип трябва да ми дойде, през 30мин ходя да проверявам. От няколко дни имам гадене, май. Чудя се дали не си въобразявам разни симптоми, защото много ми се иска. Кръста ме наболява, усещам напрежение в яйчниците. Кафето започна да ми горчи, а по принцип съм голям фен и пия по няколко на ден. От вчера понамалих количеството. Покрай много ангажименти (след 2 седмици ще сключим брак Simple Smile)забравих, че трябва да пия фолиева киселина няколко месеца преди бременността. Довечера ще мина през аптеката- фолиева киселина и тест за бременност. С теста ще изчакам обаче поне още 1 ден Wink

# 82
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Фолиевата можеш да си я почнеш......а за теста...стискам ти палци. И браво за търпението...

# 83
  • Мнения: 941
Тези изминали 2 дни бяха доста тежки за мен и днес следобяд ми се появи кафяво течение,но малко.Нищо не ме е боляло,но аз много се притеснявам.Какво се прави в такива моменти,може ли да се пият лекарства?

# 84
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Имс ли бременност, положителен тест...? Ако има,отиди на лекар.

# 85
  • Мнения: 29
аз вече имам всякакви симптоми .. днес се събудих с болки в гърдите ... от няколко дни имам страшен апетит и то за шоколад ,което никога не е било ...

НО едва ли мога да направя тест толко рано ...  Sad

# 86
  • София
  • Мнения: 2 082
НО едва ли мога да направя тест толко рано ...  Sad

Можеш да си правиш тест, когато поискаш. Друг е въпроса дали ще отчете правилно.

# 87
  • Мнения: 941
Имс ли бременност, положителен тест...? Ако има,отиди на лекар.
Още незнам,днес пак имах кафяво течение.Правиха ми инсеминация на 14.08

# 88
  • София
  • Мнения: 2 082
Защо не направиш кръвен тест? Той трябва да отчете правилно, от 14.08 са минали 17 дни. Според мен и уринен би показал за толкова време. Все пак инсеминация се прави по време на овулация, нали така?

# 89
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Имам позната, бременна 6 месец и нито един положителен тест...

Общи условия

Активация на акаунт