Възможно ли е да съм бременна ?

  • 68 752
  • 507
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7
Zdr momi4eta dnes byah na lekar krv.test dnes  bese 13.05 I doktora kaza ce e otrecatelen  I dnes oste  vednis se otcaex. Kazada spra lekarstvata no samo edno nimoga da si  obesnya. Predi 6 dni nivo-10.79  a Sega e 13.05 kato nesam bremena na kakvo  Moje  da se dilji pokacvaneto .
_______
Пишете на кирилица.

Последна редакция: пн, 24 авг 2015, 16:56 от AnMary

# 61
  • Мнения: 1 205
anitaasko такава малка разлика в стойностите може да се дължи на лабораторна разлика. За такъв ден от трансфера обаче е много ниско ЧХГ. Съжалявам за което.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 082
anitaasko, успех следващия път!  Hug

# 63
  • Мнения: 936
След няколко дни можеш да си направиш нов тест за по-сигурно.Успех!

# 64
  • Мнения: 11
Здравейте,момичета и от мен.Съвсем новичка съм тук и предварително се извинявам ако задавам глупави въпросчета,но съм малко объркана newsm78.Миналият месец цикъла ми беше на 29.07(винаги е точен и не закъснява или подранява)На 19.08 имах някакво странно зацапване от около 2-3 дни,но беше много слабо и леко кафеникаво.От няколко дни имам главоболие,световъртеж и гадене без повръщане и силни болки ниско около яйчниците.На 15.08 се наложи да пия ескапел(веднага го пих).Възможно ли е това почти 10 дневно подраняване на цикъла да е от лекарството или съм бременна?Преди около 2 години пак бях пила Ескапел,но всичко си беше наред.

# 65
  • Мнения: 936
Здравейте,момичета и от мен.Съвсем новичка съм тук и предварително се извинявам ако задавам глупави въпросчета,но съм малко объркана newsm78.Миналият месец цикъла ми беше на 29.07(винаги е точен и не закъснява или подранява)На 19.08 имах някакво странно зацапване от около 2-3 дни,но беше много слабо и леко кафеникаво.От няколко дни имам главоболие,световъртеж и гадене без повръщане и силни болки ниско около яйчниците.На 15.08 се наложи да пия ескапел(веднага го пих).Възможно ли е това почти 10 дневно подраняване на цикъла да е от лекарството или съм бременна?Преди около 2 години пак бях пила Ескапел,но всичко си беше наред.
Според мен е мн вероятно да е от хапчето.

# 66
  • Мнения: 29

напълно нормално да е от хапчето  Simple Smile

и сега прекрасни създания е мой ред да задам някой въпрос
скоро ви писах че имам кафяво зацапване .. но след това се увеличи повече и не беше само просто зацапване ,но сега имам друг проблем и се надявам да ми помогнете някак  Simple Smile

Цикълът ми трябва дойде след 3 седмици но сега от 2 дни всяка сутрин имам едно розово зацапване някакви капчици ... и лека тежест в яйчниците
Дали е възможно да има зачатие ...

# 67
  • Мнения: 936

напълно нормално да е от хапчето  Simple Smile

и сега прекрасни създания е мой ред да задам някой въпрос
скоро ви писах че имам кафяво зацапване .. но след това се увеличи повече и не беше само просто зацапване ,но сега имам друг проблем и се надявам да ми помогнете някак  Simple Smile

Цикълът ми трябва дойде след 3 седмици но сега от 2 дни всяка сутрин имам едно розово зацапване някакви капчици ... и лека тежест в яйчниците
Дали е възможно да има зачатие ...
Може ли да разкажеш накратко,какво се е случило преди зацапването?За да помислим Simple Smile

# 68
  • Мнения: 29
Първия път зацапването ми беше слабо отначало след това се увеличи ...
Сега с приятеля ми продължаваме с опитите за бебе ...
Ами просто като се събудих първия ден имах розово зацапване много бледо ... и ме боляха яйчниците съвсем леко
сега от време на време ме болят ,но не постоянно
имам леки болки в кръста,дори не мога да го нарека болка ... а сякаш е тежест ...


Благодаря Ви момичета !  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 936
Първия път зацапването ми беше слабо отначало след това се увеличи ...
Сега с приятеля ми продължаваме с опитите за бебе ...
Ами просто като се събудих първия ден имах розово зацапване много бледо ... и ме боляха яйчниците съвсем леко
сега от време на време ме болят ,но не постоянно
имам леки болки в кръста,дори не мога да го нарека болка ... а сякаш е тежест ...


Благодаря Ви момичета !  Heart Eyes
Като цяло е рано май за ПМС,изчакай си датата на цикала и ако не ти дойде си направи тест.

# 70
  • София
  • Мнения: 2 082
monii0, може да са симптоми на овулация.

# 71
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Възможно ли е уринните трстове да ми показват положителен а кръвния отрицателен.....то е възможно де,че ми се случи, но незнам какво да мисля. Да повторя освен кръвния. Просто ми е интересно, на някой др да му се е случвало???

# 72
  • София
  • Мнения: 10 703
Възможно ли е уринните трстове да ми показват положителен а кръвния отрицателен.....то е възможно де,че ми се случи, но незнам какво да мисля. Да повторя освен кръвния. Просто ми е интересно, на някой др да му се е случвало???
Даааа възможно е и вече ти отговорих в друга тема!

# 73
  • Мнения: 29
Момичета тази сутрин нямам никакво зацапване, остана само тежестта в кръста и лека тъпа болка долу ниско

# 74
  • Мнения: 6 785
Момичета тази сутрин нямам никакво зацапване, остана само тежестта в кръста и лека тъпа болка долу ниско
Посети гинеколог. Един преглед няма да навреди. Описаните течения мен биха ме притеснили, ако правим опити за бебе:
1. Може да са симптом на заболяване, което би било по-трудно лечимо при настъпване на бременност;
2. При евентуална ранна бременност, подобни течения НЕ са ок. Може да са симптом за проблем.

Пожелавам всичко да е наред, но аз лично категорично бих посетила лекар  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт