Мазило за рагади,но не Germastan?

  • 2 971
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 559
Лансинох newsm10 Представлява пречистен ланолин за кърмачки. Това,че не се отмива преди кърмене е съществено предимство - честото миене на ареолата и зърното ги изсушава и премахва предпазния им защитен слой.

# 16
  • Мнения: 7 640

аз също ползувам линола фет, но я отмивам преди кърмене или цедене.
ясно е, че си правиш тоалет на гърдите така или иначе преди кърмене. Но принципно Линола и Лазинокс се идно и също- пречистен ланолин, който не е токсичен за бебето.

# 17
  • Мнения: 310
И аз съм за Лансинокса, но трудно се намира

# 18
  • Мнения: 1 947
   А знаете ли какво е ланолин? Мазнини от овча вълна? newsm12

# 19
  • Мнения: 5 228
   А знаете ли какво е ланолин? Мазнини от овча вълна? newsm12

Знаем. И?

# 20
  • Мнения: 86
Мойте гърди бяха много зле и една акушерка ми каза едно нещо, което много ми помогна за два или три дни. Взимаш обикновен коняк и памук. Слагаш го в две капачки от минерална вода, напоен с коняк. Слагаш го на гърдите под сутиена. Малко ще мирише, но минава много бързо, просто е страхотно, но по-добре си вземи и силиконови зърна и кърми с тях

# 21
  • Мнения: 498
ланолин- 1 лв струва Grinning
п. с.  и аз знам за овчата мазнина  Wink

# 22
  • Мнения: 2 849
ланолин- 1 лв струва Grinning
п. с.  и аз знам за овчата мазнина  Wink
Къде да го намеря ,че търсих в няколко аптеки и нямаше .Ползвам Лансинох ,който е чист ланолин също  ,но на друга цена . Wink

# 23
  • Мнения: 1 947
   А знаете ли какво е ланолин? Мазнини от овча вълна? newsm12

Знаем. И?
Попитах, защото не бях сигурна. Благодаря! Simple Smile

# 24
  • Мнения: 5 228
   А знаете ли какво е ланолин? Мазнини от овча вълна? newsm12

Знаем. И?
Попитах, защото не бях сигурна. Благодаря! Simple Smile

Не звучи добре "мазнини от овча вълна", но си е това. Лансинох е вълшебен продукт, пък ако ще и от камилска вълна да е .  Laughing

# 25
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Има доста голяма разлика между ланолин от 1лв и лансинох. И двете са ланолин - мазнини от овча вълна. Но обикновения ланолин е пречистен до някакъв минимум и съдържа следи от пестициди и всякакви гадости, с които пръскат промишлено отглежданите овци и вълната им. Отделно че има хора с алергия към вълна, които са чувствителни и към обикновения ланолин, защото продължава да сисъдържа разните естери и алкохоли, които дразнят и алергизират.
Лансинох е ultrapure medical grade ланолин - и е минал през страхотно пречистване, така че не съдържа пестициди и химически замърсители и не предизвиква алергични реакции дори у хора с алергия към вълната.
С две думи - не бих си мазала гърдите с обикновен ланолин, ако ще пари да ми дават - и е напълно изключено да ги мажа и да дам на бебето да суче после Naughty Лансинох е друга работа - не е вълшебно мазило, защото рагадите от мазила не минават, обаче успокоява и облекчава болките страхотно - като мама, която и досега носи дълбоки белези от рагадите в началото, мога да се подпиша под свойствата му Laughing

# 26
  • Мнения: 108
Мазах се с Ваготил, ако се чувствах разранена.

Преди кърмене мазах с Ланолин (чист) и когато чувствах зърната си сухи. Но не се смесват двете! Ваготила винаги се измива преди кърмене, докато Ланолина - не.

# 27
  • Мнения: 3 760
Лансинох. А също и крема на Авент.

# 28
  • Мнения: 1 382
Лично на мен ми помогна Лансиноха

Общи условия

Активация на акаунт