Един въпрос

  • 13 849
  • 121
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 875
Много подкрепям мнението на shusholinkova   Peace

Но това да успееш да се владееш и да не се издаваш в такъв момент си е направо изкувство!
За съжаление не всеки го умее. На мен много пъти ми се е искало да постъпвам точно така, със здрав разум и хладнокръвно, а не да реагирам емоционално и човека до мен да знае на 100% кога какво ми се върти в главата.  Flutter

Имам позната, която забеляза промяна в мъжа си, усъмни се, но не му каза нищо. Започна да се рови, направо стана детектив и чак когато се увери на 100%, че съмненията й са оправдани, му каза. Той обаче не си призна и ест, каза, че била луда. Луда ама като те хванат как да кажеш на черното бяло?
Аз и това не го разбирам, защо продължаваш да отричаш, като са те сгащили? Какво постигаш?  newsm78

Иначе се надявам случая на авторката да не е такъв и съмненията да не са основателни  Peace

# 121
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 351
Той призна ли си поне, че звъни? Все пак ще е някакъв напредък. Щото да имаш доказателства, че звъни, а той да отрича...  newsm78 Признае ли, става по-лесно. Отношението му след разкритието промени ли се или е все така рязък, да не кажа студен?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт