А детската стая ще покажете ли?

  • 43 473
  • 237
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 877
Любимият ми ъгъл от нея е този

# 136
  • Мнения: 1 114
Анда, ти си цял Микеланджело!  Grinning
Като се върнеш някой път в Добрич ела да порисуваш и у нас.

С какви бои си рисувала и върху каква повърхност, върху тапети или мазилка?

# 137
  • Русе
  • Мнения: 410
Анда, страхотна си. Винаги с удоволствие гледам нещата направени от теб.  bouquet

Ето и нашите решения за обзавеждане на две малки детски стаи. Да кажа, че всичко е направено от съпруга ми, а идеите с малки изключения са мои, така че ако имате забележки относно качеството... Joy
Това е детската стая на близнаците - момче и момиче на 9 г. /ще станат на 26.04./ Снимките са от миналата седмица, така че има и великденска украса /направена от мен/ на стената, която не е довършена. Там мисля да направя една къщичка, но още не е готова.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=31458
А това е стаята на баткото - на 15 г.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=31726


# 138
  • Мнения: 23 297
Цитат

КАЖЕТЕ ВСИЧКИ МАРКИ, КОИТО НЕ ТРЯБВА ДА СИ КУПУВАМЕ, ЧЕ КАТО ДОЙДЕ РЕД ДА ПАЗАРИМ ДА ЗНАЕМ. АЗ ПРЕДПОЧИТАМ ДА ДАМ ПОВЕЧЕ ПАРИ, ДОРИ И ДА ГИ НЯМАМ ВМЕСТО ДА КУПЯ БОКЛУК. А ТЕЗИ КОИТО НЕ СА БЪЛГАРСК, ПО ХУБАВИ ЛИ СА, И КОИ МАРКИ ОТ ТЯХ СА ХУБАВИ.
Нашата е на НЕОСЕТ.Имат много модели,правят ти индивидуален проект,могат да се избират цветове.Засега нямам забележки.Работят бързо и ако мебелите са в наличност могат до дни да ги монтиратПрепоръчаха ми ги от 3 места.Имам приятелка, на която децата й имат детски стаи на фирмата  от 10г и е мн.доволна.Другите ми две приятелки са на моите години и са израснали с такива мебели,които все още пазят,и не са мръднали.Затова дадох малко повече пари/не много,в сравнение с доста български детски мебели,които гледах/,но всичко е перфектно.

Последна редакция: ср, 19 апр 2006, 10:26 от МамаДеси

# 139
  • На небето
  • Мнения: 5 530
МамаДеси благодаря, ще се възползвам от съвета ти. Hug
Anda кажи с какви бои си ги рисувала? Аз имам приятел художник който може да ни изрисува детската. И това на бяла мазилка ли е рисувано, с гладка повърхност? Колко време ти отне рисуването? И всички стени ли си нарисувала или само двете?
mama1+2 стаята на близнаците е супер? Искам да те питам за килимчето от къде го купи, аз взех едно подобно но е по малко ми се струва, твоето колко е голямо? Леглото е страхотно, коя фирма го е правила? И колко ти излезе? Към него има ли секцийка или нещо подобно?

Последна редакция: ср, 19 апр 2006, 11:43 от Tinka79

# 140
  • Мнения: 23 297
МамаДеси благодаря, ще се възползвам от съвета ти. Hug
Anda кажи с какви бои си ги рисувала? Аз имам приятел художник който може да ни изрисува детската. И това на бяла мазилка ли е рисувано, с гладка повърхност? Колко време ти отне рисуването? И всички стени ли си нарисувала или само двете?
mama1+2 стаята на близнаците е супер? Искам да те питам за килимчето от къде го купи, аз взех едно подобно но е по малко ми се струва, твоето колко е голямо? Леглото е страхотно, коя фирма го е правила? И колко ти излезе? Към него има ли секцийка или нещо подобно?
Рисунките са супер,но като не мога да ги изтипосм така... Sad Иначе старата стая на малкия бе нарисувана с едни сладки мечета от една художничка,Дани много и се радваше .Много пъти съм си мислила да му декорирам сегашната му стая с рисунки,но мисля,че няма да се справя толкова добре.А няма чернова... Wink

# 141
  • Мнения: 5 877
С водни бои върху замазани с латекс стари тапети  Laughing
Едната стена я правих две седмици по час-два на ден - тази http://zeitgeist.hit.bg/IMG_0637.JPG,
другите ги правя по малко, когато намеря време. Готова ми е и тази http://zeitgeist.hit.bg/IMG_0634.JPG Над прозорците имам едни весели облаци, не съм ги снимала, а на последната стена засега се мъдрят само Шрек, Шрековица и магарето.
Не беше съвсем гладка повърхността, което леко пречеше.

# 142
  • На небето
  • Мнения: 5 530
С водни бои върху замазани с латекс стари тапети  Laughing
Едната стена я правих две седмици по час-два на ден - тази http://zeitgeist.hit.bg/IMG_0637.JPG,
другите ги правя по малко, когато намеря време. Готова ми е и тази http://zeitgeist.hit.bg/IMG_0634.JPG Над прозорците имам едни весели облаци, не съм ги снимала, а на последната стена засега се мъдрят само Шрек, Шрековица и магарето.
Не беше съвсем гладка повърхността, което леко пречеше.
Водните боички не избеляват ли по бързо?

# 143
  • Мнения: 5 877
Такива имах, такива сложих. Досега не са избелели. Могат принципно да се фиксират, но не съм го правила, предполагам докато избелеят, ще сменим жилището или на нас с Ането ще ни омръзне.

# 144
  • Русе
  • Мнения: 410
МамаДеси благодаря, ще се възползвам от съвета ти. Hug
Anda кажи с какви бои си ги рисувала? Аз имам приятел художник който може да ни изрисува детската. И това на бяла мазилка ли е рисувано, с гладка повърхност? Колко време ти отне рисуването? И всички стени ли си нарисувала или само двете?
mama1+2 стаята на близнаците е супер? Искам да те питам за килимчето от къде го купи, аз взех едно подобно но е по малко ми се струва, твоето колко е голямо? Леглото е страхотно, коя фирма го е правила? И колко ти излезе? Към него има ли секцийка или нещо подобно?

Аз съм от Русе и килимчето е от тук, от магазин Домко . Размера мисля, че беше 1м/2м. - не е много голям, но е идеален за моето място. А мебелите...няма фирма, мила. Аз съм писала - идеята е моя, а изработката от съпруга ми. Купихме си само основния цвят плоскост, дадохме на фирмата от която ги купихме да ни нареже детайлите и да ги обканти, а цветните плоскости са купувани на парче и обкантвани от нас самите. После мъжа ми ги сглоби и така. А секцийка няма, защото нямам място. Сега на празната стена, /която в момента е маскирана с великденска украса LaughingІ/ ще правим още едно гардеробче и цялата ще бъде в етажерки за книжки и джунджурийки. Замислила съм я под формата на къща - с прозорче, перденце, покрив и т.н., но засега са готови само "основите" на къщата /от тапети - тухли/ и небето /пак от тапети/. Като стане готова, ще я снимам и ще я покажа, но не се знае кога. ooooh!

# 145
# 146
  • На небето
  • Мнения: 5 530
МамаДеси благодаря, ще се възползвам от съвета ти. Hug
Anda кажи с какви бои си ги рисувала? Аз имам приятел художник който може да ни изрисува детската. И това на бяла мазилка ли е рисувано, с гладка повърхност? Колко време ти отне рисуването? И всички стени ли си нарисувала или само двете?
mama1+2 стаята на близнаците е супер? Искам да те питам за килимчето от къде го купи, аз взех едно подобно но е по малко ми се струва, твоето колко е голямо? Леглото е страхотно, коя фирма го е правила? И колко ти излезе? Към него има ли секцийка или нещо подобно?

Аз съм от Русе и килимчето е от тук, от магазин Домко . Размера мисля, че беше 1м/2м. - не е много голям, но е идеален за моето място. А мебелите...няма фирма, мила. Аз съм писал а - идеята е моя, а изработката от съпруга ми. Купихме си само основния цвят плоскост, дадохме на фирмата от която ги купихме да ни нареже детайлите и да ги обканти, а цветните плоскости са купувани на парче и обкантвани от нас самите. После мъжа ми ги сглоби и така. А секцийка няма, защото нямам място. Сега на празната стена, /която в момента е маскирана с великденска украса LaughingІ/ ще правим още едно гардеробче и цялата ще бъде в етажерки за книжки и джунджурийки. Замислила съм я под формата на къща - с прозорче, перденце, покрив и т.н., но засега са готови само "основите" на къщата /от тапети - тухли/ и небето /пак от тапети/. Като стане готова, ще я снимам и ще я покажа, но не се знае кога. ooooh!

Ех много жалко, че не може да се намери нещо такова. Харесва ми това, че на горното легло има предпазни греди, на другите подобни легла гредата е много малка, и при евентуално въртене детето може да падне. Да вземете да направите фирма за производство на детски стаи.  Wink А за къщата непременно да я снимаш, нямам търпение да я видя, заинтригува ме.
Моя мъж се занимава с компютри и хич не мога да го хвана да се занимава с дърводелски работи или с каквато и да е работа в къщи. Трябва да сложи един контакт на балкона, който 3г. още не го е сложил, чак като взема аз отверката ми се накарва и отива да си свърши работата, но ми писва все да му давам зор.  Sad Пък и все го съжалявам, че по цяла седмица се скъсва от работа и през уикенда иска да си почине на компютъра пак разбира се.  Rolling Eyes Една приятелка ми разказа че мъжа и направил на едно дърво на двора къщичка за игра на дъщеря им, също така и купил люлка и я закачил и нея, купил и още надуваеми басейнчета с топки и пързалки за игра, вярно, че това е в Англия, но все пак си дава много зор за неща които детето малко ще осени.  Аз едва ли ще хвана моя мъж да направи нещо подобно, ако го накарам, ще ми каже, че е по добре да купим нещо готово, ако има, ако не.... така ще си остане.  Close

# 147
  • Мнения: 2 113
Надя79, а къде мога да видя на живо мебелите на Карло Даниели?

# 148
  • Мнения: 3 251
Надя79, а къде мога да видя на живо мебелите на Карло Даниели?
тук можеш да ги видиш виртуално и има "търговска мрежа"  с адреси, където има от тяхните мебели .

# 149
  • Мнения: 23 297
Надя79, а къде мога да видя на живо мебелите на Карло Даниели?
тук можеш да ги видиш виртуално и има "търговска мрежа"  с адреси, където има от тяхните мебели .
A етоза тези говорех,че ми харесаха.Само ме притеснява,че горните легла са височки.Иначе са сладки и приемливи цени.

Общи условия

Активация на акаунт