Болки ниско в ляво и бебеправене

  • 2 437
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 683
Здравейте мили мами!Имам следният проблем.С мъжът ми бебеправим от 3 месеца включвам и този но след като ми свърши цикалът последният път усещах болка ниско в ляво не постоянна!Първо си помислих че е от менструацията после от овулацията и плез това време бебеправехме но вчера и днес ме наболява постоянно записах си час при доки но е чак в петък!Случвало ли ви се е да имате възпаление на яйчниците или маточните тръби в ранна бременност!Страх ме е!Точно когато сме се решили и сега тази болка!

# 1
  • Мнения: 25 750
Случвало ли ви се е да имате възпаление на яйчниците или маточните тръби в ранна бременност!Страх ме е!Точно когато сме се решили и сега тази болка!
Вие нали бебеправите още, какви възпалени яйчници в ранна бременност?
Успокой се, и ако болката не спре, отиди на преглед. Иначе тук можем да гадаем, какво ти има...

# 2
  • Мнения: 683
Случвало ли ви се е да имате възпаление на яйчниците или маточните тръби в ранна бременност!Страх ме е!Точно когато сме се решили и сега тази болка!
Вие нали бебеправите още, какви възпалени яйчници в ранна бременност?
Успокой се, и ако болката не спре, отиди на преглед. Иначе тук можем да гадаем, какво ти има...
Здравей в поста си отбелязах че вече имам записан час за преглед.Това че работим по въпроса не означава че не може да ми настинат яйчник или маточна тръба това води до притеснение към извънматочна бременност в последствие но това е друга тема!От всичкото нагоре днес съм с хрема и се притеснявам да не вдигна температура!

# 3
  • Мнения: 2 133
Може да е кистичка нещо. Повечето пъти са безобидни и се пукат сами. Аз за последно имах 3 месеца преди да забременея   bouquet

# 4
  • Мнения: 683
Може да е кистичка нещо. Повечето пъти са безобидни и се пукат сами. Аз за последно имах 3 месеца преди да забременея   bouquet
Дай боже да няма по сериозен проблем!Ще пиша как е минал прегледа за някой които се интересуват по същия въпрос!

# 5
  • Мнения: 331
Мина ли прегледа? Надявам се да е ок всичко. Само да кажа, че аз в последните години яката си усещам овулацията като понякога не съм можела да стана от леглото дори. Точно така - ниско долу в ляво или дясно. Минава ми за около ден-два. Така съм се ориентирала и по време на бебеправенето, не е имало празно Party Успех!

# 6
  • Мнения: 683
Пак се появи тази болка а днес утре или вдруги ден 17;18;19.09 чакам М ако не дойде се притеснявам от извънматочна бременност понеже е концентрирана само в ляво !Страх ме е ако някой знае нещо да пише?

Общи условия

Активация на акаунт