Любимите джинси

  • 1 251
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 358
Аз си нямам  Confused
Не съм голям фен на ниската талия, а другите модели като седна ми откриват далеч от загадъчно почти всички подробности.
Много сбъркана структура имам и много трудно намирам панталон, който да ми стои добре  Sad

# 16
  • Мнения: 1 629
Имам си, два чифта таман, но в нито един не влизам newsm45 Няма да ги описвам, че съвсем ще ми се приплаче.

# 17
  • Мнения: 5 140

Левис са и са напълно изчистени, светло сини и прави Peace


И аз имам Левисче, класика. Любима марка са ми, а пък и моделите им седят добре.

# 18
  • Мнения: 755
Имам да на Benetton са много си ги обичам много са удобни: тъмно сини леко изтрити отред и отзад  прави  с  ниска талия ....... все още са ми здрави от миналата година са ми и им се наслаждавам с удоволствие Laughing

# 19
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Както писах - Мотор, ниска талия, прави крачоли, номер 27/30(тва е дължината, а не широчината  Twisted Evil), модели ще напиша довечера. Единия беше мисля 606.
606 е моят модел от Мотор. Имам 1 чифт джинси и 4 чифта дънки. Ужасно ми е удобен, но го спряха моделчето и сега си търся ново Tired

# 20
  • Мнения: 5 228
Имам едни любими джинси, сиво-черни, изтъркани, страхотни. Марката е Diesel, но не знам някога ще ми станат ли отново. Поне 3 номера ме делят от тях.
А в момента имам едни любими S. Oliver, много хубаво синьо, леко изтъркани, с джобове с капаци, които почти не свалям.

Общи условия

Активация на акаунт