Деца и фейсбук?

  • 43 827
  • 238
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 6 370
От колко годишни, според вас, е нормално дете да има фейсбук?

Цукърбърг смята, че след 14 - прочети правилата на Фейсбук.

# 121
  • Мнения: 1 622
How old do you have to be to sign up for Facebook?


To be eligible to sign up for Facebook, you must be at least 13 years old.

(OТ Help страницата на фейсбук)

# 122
  • Мнения: 2 127
От колко годишни, според вас, е нормално дете да има фейсбук?

Цукърбърг смята, че след 14 - прочети правилата на Фейсбук.
Попитах според вас, а не според Цукърбърг. Чела съм ги.

# 123
  • София
  • Мнения: 6 370
От колко годишни, според вас, е нормално дете да има фейсбук?

Цукърбърг смята, че след 14 - прочети правилата на Фейсбук.
Попитах според вас, а не според Цукърбърг. Чела съм ги.

а какво значение има какво мисля аз, при положение, че самото приложение си има правила? Simple Smile водя те натам, че не би трябвало да нарушаваме правилата и да правим профили на деца под минималната възраст...

# 124
  • Мнения: 444
Брей седнах та ги прочетох тези правила и се оказах абсолютен нарушител на поне няколко. Не само защото съм позволила на детето си под 13 годишна възраст да си направи профил. Сега ако ме надушат ще ме разкарат от фейса който и без това вече рядко ползвам. Че и според правилата ако ме изтрият нямам право на нов акаунт освен ако не им се примоля лично да ми позволят.

# 125
  • София
  • Мнения: 6 370
Брей седнах та ги прочетох тези правила и се оказах абсолютен нарушител на поне няколко. Не само защото съм позволила на детето си под 13 годишна възраст да си направи профил. Сега ако ме надушат ще ме разкарат от фейса който и без това вече рядко ползвам. Че и според правилата ако ме изтрият нямам право на нов акаунт освен ако не им се примоля лично да ми позволят.

ми то и тука нямаш право...  Laughing

# 126
  • Мнения: 4
Щерката е на 13 и има фейсбук от както и аз имам - 2010 година,била е на 8 и половина. Сега сина си направи на 7 е
Смятам че е нормално внапредвид ерата в която живеем-технологическа

# 127
  • Мнения: 5 259
Внапредвид?!

# 128
  • Мнения: 2 515
Щерката е на 13 и има фейсбук от както и аз имам - 2010 година,била е на 8 и половина. Сега сина си направи на 7 е
Смятам че е нормално внапредвид ерата в която живеем-технологическа

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 129
  • София
  • Мнения: 6 370
Щерката е на 13 и има фейсбук от както и аз имам - 2010 година,била е на 8 и половина. Сега сина си направи на 7 е
Смятам че е нормално внапредвид ерата в която живеем-технологическа

е тая е квинтесенцията на новата ера технологическа

# 130
  • Мнения: X
Значи Фейсбук да, а сладолед през зимата не? Потресена съм!!!

# 131
  • Мнения: 153
Аз мисля, че не е правилно да се лишава детето от достъпът до таци социална мрежа, предвид фактът, че цял свяв я ползва. Е, не казвам, че е хубаво едно първолаче да седи там по цял ден и да си пише с разни непознати и т.н, но защо едно 13-14 годишно дете да не си направи регистрация? Всичките му приятели/познати имат, а то автоматично става "тъпо и задръстено" ако няма. ( Не, че трябва да правят всичко, което приятелите им правят де. ) Така или иначе не само във фейсбук има опасности и заплахи .. Глупаво е в днешно време децата да се лишават от интернет достъп или компютри, защото вече сме в света на технологиите, и няма накъде без тях.

# 132
  • Вестерос
  • Мнения: 38 321
Сама си си отговорила 13,14, както е и по правилата на страницата

# 133
  • Мнения: 2 127
Защото 13-14 е едно, а 7-8 - съвсем друго. За тези, вторите, ми беше и питанката.
За достъпът и лишаването от него, имам друго мнение, но не знам примерът ми дали ще е адекватен, така че ще си го спестя.

# 134
  • Мнения: 1 817
Аз съм виждала и деца в интервала 5-7 години да имат ФБ и то със знанието на родителите!  newsm78 #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт