ПрЪвУписТна салаДка от пъпеЖ, ЙОВка й олиВо- 98

  • 33 808
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 081
Цитат
я обедих 
спестих часта 
проштални
 Искренно

# 61
  • Мнения: 175
Цитат
Не знам дали скоро, ще видим такава класа.

Само в другата тема качваш, добрите новини и снимки!

Аз също,  съм на мнение, че не им плащат нищо.

Дано, да е добре човека! За него,не се бях сетила!

Надявам се, че авторът не е съдия. Grinning

# 62
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Цитат
Попринцип

Цитат
       
в повечето случай

# 63
  • Мнения: 2 752
Цитат
тревуляци
Цитат
морската вода по бистрота се опреличава с тази в басейните
Цитат
да се насладим на едно, успяло, красиво и хармонично семейство
Цитат
да се разшери пречиствателната станция

Последна редакция: ср, 26 авг 2015, 08:29 от hellymod

# 64
  • Мнения: X
Цитат
Здравеите , От пет години сьм тук работая при Турции омрьзнами ,Наи на края сьм решил да си отворя свои имбис ,Та вапросамие какви дукоменти трабват можели с гивербе дали двама души могьт да работят с едно гивербе или трабва да се направи ,ЕТ ,ства на вапрос за ,Грил Имбис, ако някои може дами даде някаква информация ще ви бьда много Благодарен

# 65
  • София
  • Мнения: 1 535
Цитат на:  
найстина са уголемени, но ми харесаха и случера и още куп други неща

# 66
  • София
  • Мнения: 9 850
Цитат
Аз, също поръчах от дистрибутор, който се свърза с мен, след като питах тук 
Цитат
Всъщност, поръчах го за приятелка на свекърва ми, на която и казали, че като си избърше масата с него, нямало да кацат мухи, поне 4-5 дни...
Ах, тази запетая...

# 67
  • Мнения: 10 874
Цитат
кувиоз

# 68
  • Мнения: 2 596
Цитат
бЛАГОДАРЯ

# 69
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Цитат
Големия лош цесекарски тартур
Цитат
Стайге дали са достатъчно широки

Последна редакция: ср, 26 авг 2015, 14:43 от Ензим

# 70
  • Мнения: 2 289
Цитат
йофка със сирене

много е сложна тая юфка  Mr. Green

# 71
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Активизирала се е нашата любима пуйтеса Laughing -

Скрит текст:
Добър ден! Днес се замислихме с съпруга ми , как тези две жени Марина и Лаура се оставиха да бъдат убити ,от Сергей Морато испанец?! Едната трябваше да вика полиция! Защо отидоха тези две дами в къщата натози човек ,след ,като той я издирил в Украйна тя когто се жени задруг от Украйна.Нше мога да резбера тези жени !? Как две жени ще се оставят да ги убият!? Толкова лиса глупави!? Украйнката трябвло да вика полиция и така ,да отиде в къщата наедин биш затвотник!!! Сега Румъния да го върне час по скоро , чака го кадена перпетоа. Жените трябва да внимават след като си имат работа с крименално проевени хора , да се пазят.Винаги жената е жертва, заради някаква фалшива измамна любов. Всяка жена трябвада знае " КАРАТЕ И ДА СЕ ЗАЩИТАВА ,ДА НЕ СЕ ОСТАВА ДА Я УБИЯТ!! ТОВА Е СТРАШНО ВСЕКИ ДЕН, ! ПОДЛЯДЯХА ЛИ ХОРАТА,ЧЕ СЕ УБИВАТ, И УВИВАТ И ДЕЦА!!!
----------------------------

Време е всиочки поети ,които се смятат за поети да подпишат петица за убивите на нажени и деца да искаме смъртна присда за убиците.Така никой нама да се стрсне и ще продължават да убиват. И да има войни в 21 век!!! Добрина НИКОЛОВА КОИТО Е САГЛАСЕН ДА КОМЕНТИРА

И още -
Скрит текст:
Когато аз исбрах да бъда поетеса. Избрах истината, морала поблицистиката да давам гласност, нещо повече от четвъртата власт.На хора които не им изнася винаги са атакували поетите ,защото ние им искарваме кирливите ризи. Аз избрах да бъда чесна да се боря за истината и да опровергавам нещата.Много са хората които са ни мачкали и са ни унижавали.Сега е времато на подземното общество. На опадака на времето всичко минава за честа монета. Затова стават убйства уиснасилвания и беззаконие.. Всеки ден слушаме за убиства! На каде отива светът? Кой има право да отнеме живота на друг човек!? Защо зветът полодя до такава степен,че разрешават проблемите си с смърт. Кой кара родителите да убиват децата си? Това ме тормози. Поетите пишем за хармония за по– добър свят и за правота и свободи!! Плебейте смесват демокрация с свободия! Докога ,докога?? Това ме тревожи и неме оставя да спя!

Последна редакция: ср, 26 авг 2015, 16:51 от Ензим

# 72
# 73
  • Мнения: 2 241
Цитат
тернометър

Написано няколко пъти в един пост  Whistling

# 74
  • Мнения: 10 081
Цитат
родитилите ми
неможе да разъждава и постояно

Бих те ли дали мнението
Цитат
Търсите с кой да пътувате?

Общи условия

Активация на акаунт