Звездни компромати - 258 част

  • 76 990
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
От модела на роклята е сигурно, в "Нюансите" изглеждаха супер гърдите и.

# 661
  • Ямбол
  • Мнения: 1 696
Джони и пудела плюс Дакота в нощница и Даян Крюгер в красива рокля на премиера на новия филм на чичака във Венеция
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3222728/Johnny-Depp … ass-premiere.html


Много ми хареса карамфилената рокля на Елизабет Банкс  Heart Eyes .

# 662
  • Мнения: 31 387
Много хубава Амбър.

# 663
  • Мнения: 4 120
И на мен ми е много хубава. А на този чичак какво съм му харесвала...

# 664
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Амбър е много красива жена. Аз пък ще подходя малко като романтичка и ще допусна, че може би наистина го обича и харесва. Джони все пак беше /и за някои е все още/ секс идол и мечта за милиони жени.

Елизабет Банкс както винаги перфектна. Дакота също ми харесва.

# 665
  • Мнения: 2 596
И на мен ми е много хубава. А на този чичак какво съм му харесвала...
Сега е чичак преди не е бил  Laughing
А като се усмихне не мяза изобщо на себе си  Shocked
Скрит текст:

# 666
  • Варна
  • Мнения: 10 641
Джони и пудела плюс Дакота в нощница и Даян Крюгер в красива рокля на премиера на новия филм на чичака във Венеция
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3222728/Johnny-Depp … ass-premiere.html
На мен тук Амбър изобщо не ми харесва, ама изобщо.

# 667
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Абе, хубаво е пуделчето, ама Джонката е
сдал багажа тотално. Обувките му са покъртителни
с тази платформа. Вярно, че не много снажен...

# 668
  • Мнения: 193
Джонито е заприличал на дърт пияндурник със шкембе , тотално обезобразен от пластики . А жена му такова обожание му демонстрира че чак противно . Гъзоблизница . Силно се съмнявам че ще имат деца и не им предричам дълъг семеен живот . Джонката е дърт мръсник , разгонил се на средна възраст , а Амбър млада хиена която честно казано не е известна с нищо друго освен че оплете изперкалия дядка

# 669
  • Мнения: 3 677
Красавица тази Амбър и по-скоро май Джони е нейния пудел отколкото тя неговия.

# 670
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Холивуд не е само червен килим и папарашки колони. Джони може да е смешен чичак, но все още е в А-листа и скоро няма да излезе от него, колкото и провали да нареди (а отзивите за снощната премиера са ласкави, та може и да се връща в актьорска форма, кой знае Thinking). А Амбър е старлетка все още и надали скоро ще мръдне напред в очите на продуцентите. Та надали скоро той ще и стане пудел, още е в силната позиция.

# 671
  • Мнения: 213
Евала на Санда Бълок за гаджето  Blush Heart Eyes http://uk.eonline.com/news/692218/sandra-bullock-s-new-boyfriend … out-bryan-randall.. Пожелавам им да са супер щастливи, тя го заслужава. Heart Eyes


И двойничката на Анджелина Джоли..егати красотата, егати чудото  Crazy
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3222813/Angelina-McJolie … r-office-job.html

Последна редакция: сб, 05 сеп 2015, 19:17 от *Semora*

# 672
  • На топло
  • Мнения: 4 130
И аз мисля, че Джонито има повече нужда от Амбър, отколкото Амбър от Джонито.
Какви А-листи, какви 5 лева? Четейки може да си помислиш, че това е единствения начин да съществуваш във вселената, да бъдеш в тази листа. И какво като Джони е там ? Само като го погледна и ми става жал за него....

# 673
  • София
  • Мнения: 23 129
Много ми се иска Сандра да е намерила Мъжа, мнооого я харесвам, обаче по някои въпроси съм такава консерва и веднага предвещавам крах на връзката. Тая разлика във възрастта, дето жената е една камара години по-стара от мъжа, нещо не мога да я приема. Тук веднага се сещам за наша Юлияна Дончева и нейния Стъки. И за тяхното не мисля нищо в позитивна посока.

Hello♥︎Jen, недей така, как да няма значение в коя листа е Джонито. Дали Амбър щеше да го гледа с това обожание и възхита, ако беше в 6-та глуха? Лисичка е тя, но аз пак си я харесвам.

# 674
  • На топло
  • Мнения: 4 130
А дали Джонито щеше да я погледне Амбър ако мязаше на Ванеса или на някой сива мишка?

Общи условия

Активация на акаунт