Звездни компромати - 258 част

  • 76 932
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 571

Изключително рядко пиша, но какво й има на лявата ръка?
Все едно й е извадено рамото или пак некадърност с фотошопа  Mr. Green
  Joy Чак сега го видях  Mr. Green Много странна ръка наистина  Whistling

# 721
  • HH
  • Мнения: 3 257

Изключително рядко пиша, но какво й има на лявата ръка?
Все едно й е извадено рамото или пак некадърност с фотошопа  Mr. Green

Да беше само рамото. Тя цялата и ръка е размазана . А може пък просто дясната да е с 20 см по-къса  hahaha hahaha

Не се стърпях и коментирах.

# 722
  • Вестерос
  • Мнения: 38 261
ХАХАХА Катя хахаха  Joy Joy Joy

# 723
  • HH
  • Мнения: 3 257
Вероятно найлона ме блокира, защото не и се отваря снимката. Те не че обожателите и могат да четат, но сега ми стана още по-смешно.  hahaha

# 724
  • София
  • Мнения: 23 098
Кате, коментарът ти вече е изтрит, не че не се очакваше.
Ако можеше само това просто създание да се види през очите на една средноинтелигентна жена... Еееех, мечти.


# 725
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Няма да стане, Тонка, то за да се погледнеш през очите на другите също се иска акъл Laughing.

# 726
  • Мнения: 1 455
Жана Б с нов цвят коса. Предупреждавам,  да не се стреснете, като калайдисана циганка е:
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11998 … f&oe=566CD980

# 727
  • Варна
  • Мнения: 10 575
Много е харизматична, пу, пу  Outta Joint

# 728
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
На мен цветът ми хареса, косището- не.

# 729
  • Мнения: 9 144

Преди Круз бяха Кейдж и Мат Деймън, а преди тях я бяха чували шепа хора гледали Бел Епок.
Утрепала се е и тя от талант  hahaha


И това значи какво точно?
Сигурно знаеш, че Бел Епок е награден с Оскар за чуждестранен филм, между другото през далечната '93-та. Та не е като да са го гледали шепа хора.
А кои роли е получила благодарение на връзките си, осветлете ме, защото ми е любопитно? С Мат Деймън се запознава по време на снимките на "Тези прекрасни коне", с Кейж - докато снимат "Капитан Корели". С Круз, по време на "Ванила скай" - все роли, които е получила не благодарение на мъжете в леглото си.
Ролите ги получава благодарение на продуценти, casting directors и цял куп допълнителни фактори сред които немаловажен е и доколко е спрягана из светските хроники и жълтите колонки, защото това кара публиката да купува билетчета.
Точно като Амбър, и като доста, ама доста други.
Когато продуцентът има избор от няколко холивудски клонинга решаващ фактор често е популярността, не "таланта"  Whistling

Колко хора в Щатите си мислиш че се хабят да гледат чуждоезични филми, пък били те и с Оскар?
Скрит текст:

# 730
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Бумър, надявам се като човек, който освен че следи клюкарските спекулации, все пак гледа и кино отвреме-навреме, не се опитваш да сравняваш Амбър Хард и Пенелопе Круз като актриси Peace

# 731
  • Мнения: 3 421
Пламена не беше ли едно русо момиче с дрезгав глас? Онзи рокаджия много я буташе да победи, но изхвърча рано. Мюзик Айдъл, единственото издание което гледах.

Тази
Преди десетина дни я видях на живо и няма нищо общо със снимките, показани от Елинор в темата. На живо е много слабичка, крехка, нежна и хубавка. Беше с някакъв странен цвят на косата - червено-рижо.

# 732
  • Мнения: 9 144
Бумър, надявам се като човек, който освен че следи клюкарските спекулации, все пак гледа и кино отвреме-навреме, не се опитваш да сравняваш Амбър Хард и Пенелопе Круз като актриси Peace
Joy Joy Joy

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Мернах я Амбър в едно треторазрядно филмче. Верно, че е много зле. Добре, че е Джони, че с нейния талант сега вместо черен хайвер, щеше да муа консерви.

# 734
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт