Звездни компромати - 258 част

  • 76 945
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 677
 Shocked Crazy
 То си имаше чалга излъчване, но това е направо друг човек.

# 691
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Много интересен хубавец е новия на Сандра Бълок,
тя на 51 той на 41 не е фрапантна разлика в годините,
както беше с Деми и Аштън, може да се забавляват само?!


Скрит текст:
И един сърдит скейтбордист  Laughing Джейсън Момоа в Хавай 
Скрит текст:
Скрит текст:

# 692
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Ех тия лоши папараци, да ми ядосват така мъжлето, може ли такова нещо  #Cussing out


На Сандричка гаджето е доста симпатичен, а и не бих му дала 51, човек, ако се абстрахира от посивялата коса...

# 693
  • София
  • Мнения: 8 141
Много ми харесва на Сандра Бълок гаджето, изцяло мой тип мъж. Край, взимам го  Joy

# 694
  • Мнения: 9 688
На Сандричка гаджето е доста симпатичен, а и не бих му дала 51, човек, ако се абстрахира от посивялата коса...

На 41 е.  Laughing
И на мен мн ми харесва.  Mr. Green Twisted Evil

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Много ми харесва на Сандра Бълок гаджето, изцяло мой тип мъж. Край, взимам го  Joy
То пък сакън някоя да не се похвали с гадже и веднага й го взимате. Отивайте да ставате бавачки в Холивуд  Laughing

# 696
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Оф, бях го заплюла Рандъл, ама айде черпя, вземайте го. Laughing
Кимката пак като вурст се е докарала... и сандалите й впити  Confused
http://celebritybabies.people.com/2015/09/05/kim-kardashian-wear … maternity-outfit/

# 697
# 698
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
На Сандричка гаджето е доста симпатичен, а и не бих му дала 51, човек, ако се абстрахира от посивялата коса...

На 41 е.  Laughing
И на мен мн ми харесва.  Mr. Green Twisted Evil

Така де, 41  Laughing
На около 30-35 ми изглежда, страхотен е

# 699
  • Мнения: 2 265
Джони и пудела плюс Дакота в нощница и Даян Крюгер в красива рокля на премиера на новия филм на чичака във Венеция
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3222728/Johnny-Depp … ass-premiere.html

Ох, Даян е много хубава !

А Джони никак не прилича на себе си, изглежда ми болнав. Амбър твърде много се опитва да го играе "влюбена", а той дори не я отразява.

Какви А-листи, какви 5 лева? Четейки може да си помислиш, че това е единствения начин да съществуваш във вселената, да бъдеш в тази листа.

Няма как да не е извлякла доста дивиденти от връзката си с него.

---

Новият на Сандра Бълок много ми допадна Heart Eyes .

# 700
  • Вестерос
  • Мнения: 38 332
Защо не коментираме роклята на Банкс- страхотна е  Heart Eyes СУпер съчетание с обеци, прическа също. Много я харесвам.

# 701
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Леле влюбих се много е хубав новия на Сандра  Embarassed Heart Eyes

# 702
# 703
  • USA
  • Мнения: 7 344
загладената коса прикрива пършевия вид..
една хубава новина за феновете на Уентуърт Милър
http://blife.bg/article-37625

Като прочетох "хубава новина", помислих, че е съобщил, че вече си пада по жени  Crossing Arms

Хаха,и аз това си помислих първо.
Майкъл умря в последният епизод,ако наистина има нов сезон и той участва би трябвало да е във флашбак.Не ми се вярва на тази новина,честно казано.

# 704
  • Мнения: 9 144
Клото, и Пенелепе Круз, но тя чрез двама от А-листа последователно.
Да, донякъде ще се съглася, но Пенелопе беше известна и преди Круз и Бардем. докато за Кидман никой не беше чувал отсам Австралия.
Преди Круз бяха Кейдж и Мат Деймън, а преди тях я бяха чували шепа хора гледали Бел Епок.
Утрепала се е и тя от талант  hahaha

Новия на Санди е клонинг на бившия и минус сводническото му излъчване, харесва ми.

Общи условия

Активация на акаунт