Звездни компромати - 258 част

  • 76 943
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 10 612
И аз към харесващите новия на Бълок  Heart Eyes

# 706
# 707
  • Мнения: 4 296

Преди Круз бяха Кейдж и Мат Деймън, а преди тях я бяха чували шепа хора гледали Бел Епок.
Утрепала се е и тя от талант  hahaha


И това значи какво точно?
Сигурно знаеш, че Бел Епок е награден с Оскар за чуждестранен филм, между другото през далечната '93-та. Та не е като да са го гледали шепа хора.
А кои роли е получила благодарение на връзките си, осветлете ме, защото ми е любопитно? С Мат Деймън се запознава по време на снимките на "Тези прекрасни коне", с Кейж - докато снимат "Капитан Корели". С Круз, по време на "Ванила скай" - все роли, които е получила не благодарение на мъжете в леглото си.
Колкото до нейния талант, със сигурност е по-голям от този на Амбър, която дори не може да ме убеди, че е влюбена в мъжа си (не, че ме интересува, впрочем).

# 708
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Круз е добра актриса. Не е най-добрата нито в Холивуд, нито в Европа, но при тази конкуренция няма и как да бъде. Ролите си определено не ги получава заради мъжете в живота си, но славата- да, а Оскарът идва покрай славата най-вече, все пак е политически тип награда. Шапка и свалям, че въпреки че доволно си уреди битието в Холивуд, продължава да е основно европейска актриса.

# 709
  • Мнения: 4 169
Новото гадже на Сандра Бълок е много секси!

Абсолютно съм съгласна, че Амбър адски преиграва пред камерите в опитите си да лъска егото на Джони. А той стои като истукан и се прави на невъзмутим и нетрогнат, а всъщност съм убедена, че редовно сменя памперса само като си помисли за нея.

Няма снимка, на която да не го гледа в захлас, с умиление и огромно възхищение.
Прекалено натрапчиво, подчертано и в крайна сметка зле изиграно. Един филм да не е гледал човек с нея, само това е достатъчно за да разбереш що за актриса е. Ако наистина го обичаше, нямаше да се пъне толкова да го изтъква и подчертава.
Иначе и аз я смятам за много красива жена.

Последна редакция: нд, 06 сеп 2015, 11:19 от Tess d`Urberville

# 710
  • Мнения: 3 955
Николета в топ форма
nikoleta_lozanovaДобро утро, сутрешният ми тренировъчен режим върви по план...все пак ми предстои огромен рейтинг, за който трябва да съм в топ форма! Новият сезон стартира само след броени дни... 🐾

Представям си каква гледка е за съседите, докато се чекне така  Laughing

# 711
  • Мнения: 46 567
Разглеждайки последните снимки разбрах защо не харесвам Дакота Джонсън, напомня ми с нещо за Рут Колева  Simple Smile

Николета да си сложи някаква постелка, че после не може да се изчисти от зелено Laughing

# 712
  • Вестерос
  • Мнения: 38 332
загладената коса прикрива пършевия вид..
една хубава новина за феновете на Уентуърт Милър
http://blife.bg/article-37625

Като прочетох "хубава новина", помислих, че е съобщил, че вече си пада по жени  Crossing Arms

Хаха,и аз това си помислих първо.
Майкъл умря в последният епизод,ако наистина има нов сезон и той участва би трябвало да е във флашбак.Не ми се вярва на тази новина,честно казано.

Новината е вярна и потвърдена навсякъде. След сериала е имало филм, в който явно оживява.

# 713
  • Мнения: 1 455
Да беше си окосила тревата първо тая Николета, туку-виж и някой кърлеж се забил където не трябва!

# 714
  • Мнения: 3 677
Трнировката е била някъде другаде. Снимката е само за да си покаже навирения гъз и да бере лайкове от 13годишните си фенове на които все още не е забранила да коментират.

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Някои жени явно никога няма да успеят да направят разликата между сексапил и вулгарност  Confused

# 716
  • София
  • Мнения: 23 109
Що бе, какво по-сексапилно от това да се надупиш гордо в поза "партер" в треволяка.

# 717
  • Мнения: 9 574
Що бе, какво по-сексапилно от това да се надупиш гордо в поза "партер" в треволяка.
Оххх,много сте злобни значи  Whistling Жената не се дупи,а спортува  Peace Сега какво точно се упражнява в тази поза е друг въпрос  Mr. Green

# 718
  • София
  • Мнения: 23 109
А, извинявам се. Отивам пред блока да се надупя до храстите, па да видим колко хора ще си помислят, че спортувам.  hahaha

# 719
  • София
  • Мнения: 2 623

Изключително рядко пиша, но какво й има на лявата ръка?
Все едно й е извадено рамото или пак некадърност с фотошопа  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт