Смешки от форума - 20

  • 82 386
  • 728
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 14 357
Цитат
Не мисля че някой би поверил сериозна работа на някой рус и синеок - създават впечатление за детинство и купонджийство.
Ще му кажа на ММ да се боядиса! Ужас! Как можах да се оженя за него!

Остави, че и моя е рус! И аз съм руса (вече)! Да се подготвяме за безработица....

# 436
  • София
  • Мнения: 5 606
Лелееее, вие верно семейно! Аз поне съм с тъмни очи!

# 437
  • Мнения: 14 357
Лелееее, вие верно семейно! Аз поне съм с тъмни очи!

И аз съм с тъмни очи, ама нося сини лещи.. Начи изхвърлям ги, боядисвам се и спасявам семейството! Обаче пък шефката ми и тя е руса със сини очи, може би сме се намерили... Няма да бързам!

# 438
  • Мнения: 7 171
Лелееее, вие верно семейно! Аз поне съм с тъмни очи!

И аз съм с тъмни очи, ама нося сини лещи.. Начи изхвърлям ги, боядисвам се и спасявам семейството! Обаче пък шефката ми и тя е руса със сини очи, може би сме се намерили... Няма да бързам!

Не зная къде работиш, но пиши го пропаднал бизнеса! И ти и шефката ти сте неблагонадеждни!

# 439
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
ММ и синът ми са руси и синеоки, аз съм руса също. Лелееееее, обречени сме  #Crazy

# 440
  • София
  • Мнения: 2 817
Как сте оцелели въобще досега?  hahaha Joy

# 441
  • Мнения: 14 357
Ужас, ужас! Разпускаме хората, продаваме машините и хлопваме кепенците!

Ама оставете ме мен, цели нации има от такива руси и синеоки хора...

# 442
  • Мнения: 2 702
Ох, добре че съм зеленоока. Има надежда за мен  Mr. Green

# 443
  • Мнения: 7 171
Ужас, ужас! Разпускаме хората, продаваме машините и хлопваме кепенците!

Ама оставете ме мен, цели нации има от такива руси и синеоки хора...

Те германците затова загубиха войната!

# 444
  • Мнения: 3 784
Когато ви додее от приспиване на упорито ококорило се бебе, помислете си за хората, на които им трябват цели две години, за да се приспят.

Цитат
Като пример ти давам съседско семейство - едно момче имат, като стана на 17 доведе приятелка с приспиване, която не си тръгна 2 години.

# 445
  • София
  • Мнения: 2 817
Цитат
.... особено моя мъж, просто има шило в дупето и това е....

 hahaha Joy

# 446
  • София
  • Мнения: 5 606
Ужас, ужас! Разпускаме хората, продаваме машините и хлопваме кепенците!

Ама оставете ме мен, цели нации има от такива руси и синеоки хора...

Те германците затова загубиха войната!
Софииии  hahaha hahaha hahaha

# 447
  • Мнения: 337
Цитат
Може би ще е Мартина,а Палома искахме заради буквите П А неговата и моята,но някак много съпунено взе да ми звучи  Laughing.Имаше една съпунка Палома ако не се лъжа.

Цитат
А да не е ПЪлома сЪпунката и да вземете да сбъркате името? Rolling Eyes Stuck Out Tongue

# 448
  • Мнения: 9 406
Цитат
Може би ще е Мартина,а Палома искахме заради буквите П А неговата и моята,но някак много съпунено взе да ми звучи  Laughing.Имаше една съпунка Палома ако не се лъжа.



Наистина гледат много сапунки- освен Палома има Павлина, Пламена, Паулина, Пола. Патриция (и всичките и производни)  hahaha.

# 449
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
От готварския подфорум - предполагам, че грешката е станала от бързане и авторката има предвид "една нощ", но грешката е забавна  Laughing

С последната ми шунка установих, колко е важно да си стои колкото са си написали и казали хората. Досега на узряване съм я докарвала, обаче като стане готова от нетърпение я вадя, този път я оставих да си почине, не 24 часа, едно денонощие само, но пък резултата беше много добър. Затова добре е да си зрее и почива в шунковара Peace

Общи условия

Активация на акаунт