Смешки от форума - 20

  • 82 398
  • 728
  •   1
Отговори
# 465
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Цитат
Правите ли месечинка на бебенцата-имам предвид с всеки изминак месец или на 6 месеца... Приготвяте ли им торти...
Сега е модерно  Mr. Green
Скрит текст:




# 466
  • Мнения: 15 091
Не, приготвях торта за нас Simple Smile

# 467
  • София
  • Мнения: 710
То на 6 месеца каква торта на незахраненото бебче? Течна:) Мама може да хапне торта ако кърми:)

# 468
  • Мнения: 9 427
Вие си се смейте, ама за 6 месеца на дъщеря ми с мъжа ми  си купихме една малка торта и си я изядохме с удоволствие. Не беше с надпис, ама си я нарекохме, че е за 6 и месеца.

# 469
  • Мнения: 7 171
Цитат
Правите ли месечинка на бебенцата-имам предвид с всеки изминак месец или на 6 месеца... Приготвяте ли им торти...

Ти, понеже не си грижовна майка и си пропуснала да приготвиш тортичка на принцеската си за всеки изминат месец, сега се присмиваш на хората! Нали?

Имаш ли да покажеш Честит 1/2 Рожден Ден торта??? Нямаш! Лоша майка! Crossing Arms

# 470
  • Мнения: 10 874
Вие си се смейте, ама за 6 месеца на дъщеря ми с мъжа ми  си купихме една малка торта и си я изядохме с удоволствие. Не беше с надпис, ама си я нарекохме, че е за 6 и месеца.
Това (а и другите дадени примери) е съвсем различно. Не си купила тортата за бебето. Laughing А от поста на авторката излиза така.

Цитат
Правите ли месечинка на бебенцата-имам предвид с всеки изминак месец или на 6 месеца... Приготвяте ли им торти...

Ти, понеже не си грижовна майка и си пропуснала да приготвиш тортичка на принцеската си за всеки изминат месец, сега се присмиваш на хората! Нали?

Имаш ли да покажеш Честит 1/2 Рожден Ден торта??? Нямаш! Лоша майка! Crossing Arms
хаха, мани, никаква майка не съм аз. И понеже не мога да стигна нивото на примерните майки, които захранват бебетата си с торта, затова им се присмивам. Joy

# 471
  • Мнения: 13 031
Правя седмичинки, всЕка неделя торта, пукнете се от яд! Аз съм топ майката на фОрОма, нъцки!  Outta Joint Mr. Green Crazy

# 472
  • Мнения: 4 188
Правя седмичинки, всЕка неделя торта, пукнете се от яд! Аз съм топ майката на фОрОма, нъцки!  Outta Joint Mr. Green Crazy
А пък аз правя всеки ден smile3534 smile3534

# 473
  • София
  • Мнения: 2 817
И сигурно каните съседите - че иначе не знам кой ще изяжда толкова много торти!  hahaha Joy

# 474
  • Мнения: 14 168
Цитат
Къде-къде по-неграмотни има. Такива бисери има, че ми е идвало да грабна ножа и да се гръмна направо.


 А ти така и така не можеш без нея, колкото и да се е разкурвила, все ще си я искаш.

Това първото ми е интересно да го видя. Как ще се гръмне с ножа. Ако не друго, по-икономично е, пистолет излиза скъпо.
А второто е, защото жената на автора на темата си има друг, ма той много я обича. Mr. Green

# 475
  • Мнения: 2 052
Правя седмичинки, всЕка неделя торта, пукнете се от яд! Аз съм топ майката на фОрОма, нъцки!  Outta Joint Mr. Green Crazy
А пък аз правя всеки ден smile3534 smile3534

Божке, още една незапълнена ниша! Къде е Рибозом, след сватбената агенция ще отваряме с нея и сладкарница за модерни майчета и техните зайчета-байчета  Party

# 476
  • Мнения: 4 841
Правя седмичинки, всЕка неделя торта, пукнете се от яд! Аз съм топ майката на фОрОма, нъцки!  Outta Joint Mr. Green Crazy

Гледай си работата  Crossing Arms Ако няма надпис "Happy 212 week, My Sweet Princess", не се брои  Crossing Arms

# 477
  • София
  • Мнения: 2 817
Цитат
...много ми се иска да съм малко по-чер,някак си така смятам-че е по-мъжествено....

 Joy hahaha

# 478
  • София
  • Мнения: 5 606
Правя седмичинки, всЕка неделя торта, пукнете се от яд! Аз съм топ майката на фОрОма, нъцки!  Outta Joint Mr. Green Crazy
Отдавна съм те питала дали ще ме осиновиш, ама сега някак така...пак да си подновя въпроса, не заради тортите де! Щото ти нали знаеш, че сладко не хапвам, освен в неделя де.  Hug

Цитат
Къде-къде по-неграмотни има. Такива бисери има, че ми е идвало да грабна ножа и да се гръмна направо.
Това първото ми е интересно да го видя. Как ще се гръмне с ножа. Ако не друго, по-икономично е, пистолет излиза скъпо.
А второто е, защото жената на автора на темата си има друг, ма той много я обича. Mr. Green
Така съм се хилилааааааааа  hahaha hahaha hahaha

# 479
  • Мнения: 10 874
Цитат
...много ми се иска да съм малко по-чер,някак си така смятам-че е по-мъжествено....

 Joy hahaha
hahaha
Като чуя "чер" и асоциацията ми веднага е: Crazy
Скрит текст:

Иначе ако някой действително разсъждава така, май си е направо трагично...

Общи условия

Активация на акаунт