ПРИЛИВ И ОТЛИВ / MedCezir и след това - екипа, Серенай и Ча * ТЕМА 189

  • 30 397
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 15 391
Отървали се от Еджето и се кефят  Joy Joy Joy

Ей тука... ми хареса  hahaha hahaha hahaha

# 691
  • Мнения: 27 735
Пренасям това от новата тема  Joy Joy Joy
На нас малко преди финала Тойгарина ни подари новата си мелодия  Heart Eyes Heart Eyes а на самия финал само Бергюша подскачаше  Laughing

https://www.youtube.com/watch?v=S6dC_9AAj6U

ама вярно само Бергюзар подскача  Joy Joy Joy наЩИ глеЙ какви са весели  Joy Joy Joy



  Party Party Party Party  Ама много сладко е това Бергюша   Heart Eyes Heart Eyes И тя луда глава  Crazy  От ден на ден все по-симпатични ми стават със съпруга й  Peace

# 692
  • Мнения: 27 735
много любимо от миналото лято  Heart Eyes Heart Eyes

# 693
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ятоооооооооооо,мераба

# 694
  • Мнения: 27 735
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ятоооооооооооо,мераба

Мерабааааа  Hug Hug Hug  Heart Eyes Heart Eyes



 Crazy Crazy Crazy Party Party

# 695
  • Мнения: 25 350
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ятоооооооооооо,мераба

Мимкаааааааааа  Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes новата тема е със сменено име, да не ни изгубиш из мамата  Joy Joy Joy Joy Joy


 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 696
  • Мнения: 15 391

Тоя зейбек кога ще се играе?

# 697
  • Мнения: 25 350

75 серия  Hug Hug Hug имаш още 20 серии  Joy Joy Joy

# 698
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Ани  Hugсаол че ме предупреди Mr. Greenможеше да ви търся доста Joy Joy Joy....Ивчо Hug Heart Eyesма мноУ ми е убав, па и игрив Mr. Green

# 699
  • Мнения: 25 350
Ани  Hugсаол че ме предупреди Mr. Greenможеше да ви търся доста Joy Joy Joy....Ивчо Hug Heart Eyesма мноУ ми е убав, па и игрив Mr. Green

ади, че през октомври почва сериала на аби  Party Party Party Party ама не се знае на кой откомври  Joy Joy

# 700
  • Мнения: 27 735

Гале, това коч партито  hahaha hahaha hahaha

# 701
  • София
  • Мнения: 4 381
Докато успея да си напиша поста, вие сте изписали 2 страници  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

И един поздрав от мен  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Ани, и аз не харесвам всичко бг, само хубавите  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И аз харесвам Бергюзар и Халит  Mr. Green Mr. Green А в този филм не играеше ли Али от Север-Юг /там ми беше любимец/?

Отървали се от Еджето и се кефят  Joy Joy Joy

Ей тука... ми хареса  hahaha hahaha hahaha


Страхотни бяха  Joy Joy Joy Joy Joy Joy И Мира в шоколад  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 702
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Ани  Hugсаол че ме предупреди Mr. Greenможеше да ви търся доста Joy Joy Joy....Ивчо Hug Heart Eyesма мноУ ми е убав, па и игрив Mr. Green

ади, че през октомври почва сериала на аби  Party Party Party Party ама не се знае на кой откомври  Joy Joy
Ани Hugняма значение, ша го гледам аби Heart Eyes(ми то не остана)

# 703
  • Мнения: 1 573
Здравейте ЯТО  Hug Hug Hug
Добре че ви следя изкъсо  Peace иначе щях да се лутам да ви търся Simple Smile
Прекрасна нова тема Simple Smile
Синът ми е с гн. ангина Sick ooooh!, и освен че свалям Т. , се наслаждавам на избрани моменти и най вече на музиката на сериала, все още съм на вълна ПО,
Освен на Аби със сериала с какво ще запълвате времето до ноември и новия проект на Ч.У, подскажете ми още някой сериал Praynig

# 704
  • Мнения: 27 735
Здравейте ЯТО  Hug Hug Hug

Освен на Аби със сериала с какво ще запълвате времето до ноември и новия проект на Ч.У, подскажете ми още някой сериал Praynig


Hug Hug Hug обръщай се към абличка, таз с фамилията на Чачо  Mr. Green тя всичко следи и има много ашкъми, а на него е само абла  hahaha hahaha hahaha
Аз гледам само Чачо  Crazy Crazy Crazy

Бързичко да оздравявате  Peace



И аз харесвам Бергюзар и Халит  Mr. Green Mr. Green А в този филм не играеше ли Али от Север-Юг /там ми беше любимец/?

Вивеее, личи си, че не догледа Езел  ooooh! ooooh! ooooh! Там беше чок сладур  Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт