♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 4

  • 49 999
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7 006
Вале  Hug  Никакви драми, много моля  Stop  Комедии с привкус на драма  Mr. Green  По-хубаво звучи някакси  Mr. Green  Тепърва ни предстои да видим Джанчо влюбен, че и борбен  Whistling  А Мурат си е завоевател по природа  Mr. Green  няма да има може би големи изненади при него Laughing



Вале, джанъм, биваше пред тази снимка да сложиш етикета "Без милост"  Flutter  Hа такава красота ... грехота е просто  Crazy

Скрит текст:
Привет!
Статуса от комедия отива към драма. В последна серия имаше силно романтични моменти, които можех да завършат с целувка, ама...рано е още.

Чудесен финал, сега вече Елиф ще отиде на заден план, защото Мурат и Джан ще водят люта битка за Айшегюл.  Grinning



Памир все повече ми харесва.

# 691
  • Мнения: 7 006
Оха, следобедни баклави  Crazy Сипвайте и по една лимонада, да не вдигнем кръвната захар  Mr. Green

Горгонка, човека "Наздраве" с бира ти казва, ти с лимонади ще се плюнчиш   Mr. Green   Бива ли така?  hahaha

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
Ох, Нежност, много обичам бира  Blush
Ама някое от момичетата каза да сервираме баклавите с лимонада, като превенция срещу диабет в темата и аз затова  Joy

# 693
  • Мнения: 7 006
Ох, Нежност, много обичам бира  Blush
Ама някое от момичетата каза да сервираме баклавите с лимонада, като превенция срещу диабет в темата и аз затова  Joy

Ти си пийни тогава една лимонада профилактично, пък кажи на момчето "Наздраве" подобаващо де  Mr. Green  Няма се излагаме пред него, я  Naughty

# 694
  • Мнения: 16 938
Вай следобедна баклавичка  Crazy

# 695
  • Мнения: 2 655
Ох, Нежност, много обичам бира  Blush
Ама някое от момичетата каза да сервираме баклавите с лимонада, като превенция срещу диабет в темата и аз затова  Joy

Здравейте, момичета! И аз се забавлявам с вашите коментарии досред нощ. Много сте активизирани напоследък покрай баклавите, че трудно ви догонвам... Joy Joy Joy Joy
Горгонка, лимонадата може да помогне за баклавите, трябва да й добавиш още нещо вътре за успокоение.... hahaha hahaha hahaha
Дано да успеят да запазят забавния тон в сериала и да не го превръщат в драма. Чакам с нетърпение сблъсъка между Памир и Джан. От цялата работа Дребосъка ще намаже, предполагам.


# 696
  • Мнения: 12 839
Дали ще продължат снимките на "Аромат на ягоди" до Юни 2016 г. ?  Rolling Eyes

В официалните издания относно новия сезон на ТВканалите съобщението беше до октомври. Идват  нови проекти,но ако рейтингът е висок ,като нищо ще измислят епизоди до юни.
Писах го няколко пъти, ще се повторя но не го искам такъв разтегнат, пълен с пълнежи и драми сериал.
Нека е такъв какъвто до сега развлекателен ,без излишни балони.


Чудесен финал, сега вече Елиф ще отиде на заден план, защото Мурат и Джан ще водят люта битка за Айшегюл.  Grinning
Елиф ще злобее още повече, ще падне от два стола на земята.

# 697
  • Мнения: 12 839




Не спортуват само мъжете от сериалите ,ето и Селда прави красиво тяло

# 698
  • Мнения: 2 655

Рускините се питат кой е всъщност в колата ?

# 699
  • Мнения: 7 006
Кой е в колата до Елчин? КойLaughing
Не вярвам да е Баръш  Peace 

Спортуват значи всички актьори, няма слабо  Laughing  Лошо няма  Peace

Ели, аз също се надявам да не разводнят Ягодите, иначе наистина ще спра да ги гледам  Crossing Arms




Открийте 10 разлики / прилики   Laughing Peace


Онур Бюуюктопчу


Таркан

# 700
  • Мнения: 12 839

Рускините се питат кой е всъщност в колата ?

Синан.
Часовникът не е на Баръш, а и те  нали не обявяват връзката си.
Исмаил е назначен във фирмата, може и той да е със служителите  на тимбийлдинг.
Това момче  ще предизвика избухване на бомбата. Хбавото е, е дядото ще се запознае с Дфне.
В него са ми надеждите Laughing

Нежност приличат си в очите двама, общо в погледите.
Дано при Онур сладкия Корай е само в сериала, прекрасен актьор.  

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
Е как Синан беее, нали замина при майка си?  Crossing Arms

# 702
  • Мнения: 2 655
Като гледам ръката, ми прилича на Баръш, но на профил не мога да го докарам.... Joy Joy Joy Joy

# 703
  • Мнения: 12 839
Е как Синан беее, нали замина при майка си?  Crossing Arms

Е да де, не беше ли само за  среща.
Не мисля ,че  С ще пропусне тиймбилдинга.
В снимките зад камера бяха Синан и Дефне около колата

# 704
  • Мнения: 12 839
Като гледам ръката, ми прилича на Баръш, но на профил не мога да го докарам.... Joy Joy Joy Joy

Иска ни се  Joy Joy Joyхубаво ще да е той :peace

Общи условия

Активация на акаунт