♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 4

  • 49 945
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 606
HI !

Заформилата се полемика има ли право Джан да бъде до  Дребчо или Мурат е мъжа мечта за нея много ми е на сърце. Прави ми впечетление, че в последния еп и фрагмана Джан слушайки излиянията на Елиф относно Мурат сягаш гледа над нея или пък си дава сметка, колко ненатоварваща е Айшето и неангажираща с присъствието си... Не ми харесват жени от типа ако не този ще е онзи... А какво си е мислил Джан търсейки мъника в дъжда? Ще ми се да си е дал сметка какво е тя за него. Чя тя му дава някаква сигурност, поддържа баланса на голямото му его, връзката със семейството му пак е тя...Джан е точно син на майка си Mr. Green
Това последното ме уби Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Но си е истина,мамино синче е!
Незнам дали е осъзнал нещо когато я е търсил под дъжда.....но когато тя му каза,че той за нея вече е никой го заболя и то много....мислейки си,че я отрязва,той беше отрязан hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 721
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Баръш и приятелката му пред търговски център,миналата вечер.

# 722
  • Мнения: 3 606
Баръш и приятелката му пред търговски център,миналата вечер.


Тук не ми изглежда пълна,даже напротив!
Не е красавица,но явно го разсмива,я понякога не ти трябва някой,който да те напряга.За мен той не иска като повечето връзки в ТР,а нещо много повече Peace Peace Peace Peace

# 723
  • Мнения: 11 994
Баръш и приятелката му пред търговски център,миналата вечер.

Скрит текст:

Мацката хич не е лоша

Джан иска да страда така както страдаше Айшегюл то излиза той маже тя чисти след него и в буквалния и преносния смисъл..Тъпанар Crossing Arms

# 724
  • Мнения: 7 006
Аз май съм единствения защитник на Джан  Blush  Моля, не ме замеряйте с яйца  newsm43 ( може с баклавички  Mr. Green )

Джан е разглезен богаташ, уморен от славата си и незнаещ какво да прави с живота си. Въобразява си, че е влюбен в Елиф, защото тя не е като фенките му - да припада само като чуе името му. Тя не го боготвори, напротив - за нея той е приятелчето й от детството  Wink  Ето защо Джан вижда в нея "различната жена" , която е достойна за него. Нооо!!! В живота му вече се появи Айшегюл  Heart Eyes  Точно тя е човекът, който ще разтърси неговия свят до основи  Crazy  Тя е човекът, който ще го преобрази до неузнаваемост. Точно това малко, весело, забавно, но и самотно момиче ще покаже на Джан, че светът е шарен, няма само бяло и черно.
Мурат пък е човекът, чрез който Джан ще осъзнае нещо, което в момента усеща, но не си признава - изпитва чувства към Айшегюл. За краткото време, в което са семейство, той разбра за нея толкова много лични неща, колкото за Елиф не знае въпреки дългогодишното им приятелство.
Джан оценя Айшегюл, загрижен е за нея, все повече иска да е близо до нея, да бъде в компанията й - неща, които до този момент не е пожелавал да изпита с друга.  
Тепърва ще видим любовта на преден план в сериала. Peace

Лаве  Hug

ПП: Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 6 нови отговори Яваш бе, момичета  Laughing   Peace

# 725
  • Мнения: 3 606
Аз май съм единствения защитник на Джан  Blush  Моля, не ме замеряйте с яйца  newsm43 ( може с баклавички  Mr. Green )

Джан е разглезен богаташ, уморен от слава си и незнаещ какво да прави с живота си. Въобразява си, че е влюбен в Елиф, защото тя не е като фенките му - да припада само като чуе името му. Тя не го боготвори, напротив - за нея той е приятелчето й от детството  Wink  Ето защо Джан вижда в нея "различната жена" , която е достойна за него. Нооо!!! В живота му вече се появи Айшегюл  Heart Eyes  Точно тя е човекът, който ще разтърси неговия свят до основи  Crazy  Тя е човекът, който ще го преобрази до неузнаваемост. Точно това малко, весело, забавно, но и самотно момиче ще покаже на Джан, че светът е шарен, няма само бяло и черно.
Мурат пък е човекът, чрез който Джан ще осъзнае нещо, което в момента усеща, но не си признава - изпитва чувства към Айшегюл. За краткото време, в което са семейство, той разбра за нея толкова много лични неща, колкото за Елиф не знае въпреки дългогодишното им приятелство.
Джан оценя Айшегюл, загрижен е за нея, все повече иска да е близо до нея, да бъде в компанията й - неща, които до този момент не е пожелавал да изпита с друга.  
Тепърва ще видим любовта на преден план в сериала. Peace

Лаве  Hug

ПП: Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 6 нови отговори Яваш бе, момичета  Laughing   Peace
Аз ще си защитавам Мурат ...него искам за Айшегюл....не това дърво Джан hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 726
  • Мнения: 3 485
Привет момичета !  Hug
Аз съм 100% сигурна ,че е Ибо …плешивинката на челото е точно негова ...



Рускините се питат кой е всъщност в колата ?

# 727
  • Мнения: 3 606
Ако в новия договор има споразумение за още 1 година минимум,така ли ще говорите Mr. Green Mr. Green Mr. Green
В крайна сметка тя не е вещ,а човек с чувства Peace Peace Peace Peace
За този договор колко човека знаят вече,не трябва ли да е прекратено споразумението hahaha hahaha hahaha hahaha
Как ще има Елиф,като договора се продължава Hug Hug Hug Hug
Искам да видя срещата на Джан и Елиф преди или след подписване на новия договор е?

# 728
  • Мнения: 7 006
Весе, няма лошо да сме от различни лагери, напротив - ще е по-интересно всеки да си изложи тезата и мненията ще са разнообразни  Hug

Мурат го харесвам ( да не говорим, че като мъж Памир е  smile3544 ) , но различавам героя от актьора Laughing
Той е добър, но този негов плейбойски имидж не ми харесва и това е. Не вярвам да се промени изцяло заради Айшегюл.

# 729
  • Мнения: 7 006
Привет момичета !  Hug
Аз съм 100% сигурна ,че е Ибо …плешивинката на челото е точно негова ...

Вгледай се във веждите  Wink 



# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Баръш и приятелката му пред търговски център,миналата вечер.



Аааа, Гюпсето се е детоксикирала:) Не е толкоз лоша, ама ми е много обикновена до Баръш.Най-смешно ми стана като се изказа / по повод снимка на Баръш с фенка в някакъв клуб/, че нейният любим никога няма да я предаде.Обича си го, разбирам я, но няма как да говори такива неща..все пак хора сме, никой не е застрахован.

А, дур бе, не мога да публикувам от 3 минути вече  Joy

# 731
  • Мнения: 3 606
Весе, няма лошо да сме от различни лагери, напротив - ще е по-интересно всеки да си изложи тезата и мненията ще са разнообразни  Hug

Мурат го харесвам ( да не говорим, че като мъж Памир е  smile3544 ) , но различавам героя от актьора Laughing
Той е добър, но този негов плейбойски имидж не ми харесва и това е. Не вярвам да се промени изцяло заради Айшегюл.
Само заради Айшегюл би се променил пък според мен Peace Peace
Когато тя заспа...той й каза "Какво направи с мен"?Скоро не съм го виждала с жена,като се влюбиш не искаш друг Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Всеки се променя,а при Мурат вече има разлика Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 732
  • Мнения: 3 606
Баръш и приятелката му пред търговски център,миналата вечер.



Аааа, Гюпсето се е детоксикирала:) Не е толкоз лоша, ама ми е много обикновена до Баръш.Най-смешно ми стана като се изказа / по повод снимка на Баръш с фенка в някакъв клуб/, че нейният любим никога няма да я предаде.Обича си го, разбирам я, но няма как да говори такива неща..все пак хора сме, никой не е застрахован.

А, дур бе, не мога да публикувам от 3 минути вече  Joy
БЕНИМ ЮЗЮНДЕН hahaha hahaha hahaha hahaha

# 733
  • Мнения: 36
Здрасти, от няколко дни не съм влизала, а вие сте изписали почти една тема☺ Приятелката на Баръш не е лоша , но като двойка ми харесват повече комбинацията Ардуч-Елчин...както и да е харесали ка се , какво да правим .

# 734
  • Мнения: 3 606
Здрасти, от няколко дни не съм влизала, а вие сте изписали почти една тема☺ Приятелката на Баръш не е лоша , но като двойка ми харесват повече комбинацията Ардуч-Елчин...както и да е харесали ка се , какво да правим .
Нали в сериала са си Дефмерите,кво прави Баръш под завивките бана не hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт