Big Brother - Сезон 5, Тема 3 (31.08.-06.09.)

  • 100 131
  • 2 914
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 885
  bouquet
Никита и Братухчев с гласове в анкетата
Екатерина ми е сладичка както и Иренка Peace

# 16
  • Мнения: 9 475
Цецо и Братухчев. Единия заради мъШкарското поведение, а другия...всезнайко.

# 17
  • Мнения: X
Мерси за темата. Искам да изгонят Цветелин и Ирена, така гласувах.
Иначе мисля, че няма да изгонят тях, може би Никита и Пламен или Братухчев ще изгонят.

Визуално от жените ми харесва най - много Анита, след това Николина и Ирена.
Катя не ми харесва.

# 18
  • Мнения: 31 774
Не знам защо, но някак си съм сигурна, че Цецо ще е вън от къщата. Звездите ми го говорят  Laughing
За друг не знам. Ще видим дали правилно ми думат звездите.

# 19
  • Мнения: 2 356
Цветелин и бармана

# 20
  • София
  • Мнения: 8 122
Братухчев и бармана гласувах да си ходят.

# 21
# 22
  • Мнения: 5 215
Цветелин и Никита.

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Иска ми се Никита да я няма. Вторият е Пламен - скучен.

# 24
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Гласувах за Братухчев и Ирена.
Братухчев е нагаждач, селски тарикат и всезнайко, а Ирена дразни с позата си на онеправдано малцинство.
Визуално, ако пренебрегна оскубаните и вежди и лошият грим, тя ми най-харесва.
Еротичната има много отбльскваща физиономия. Изглежда зла, а носьт и е като кобилица.

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А на мен Анита ми прилича на маймунка:
Скрит текст:

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 028
Никита и Цветелин.

# 27
  • Мнения: 296
Благодаря за новата тема  bouquet

Гласувах за Цецо и Никита. Нямам търпение Цецо да излезе и разбере  какви са мненията на зрителите навън за неговото мъжкарство Mr. Green а Никита...ох, просто и съчувствам като жена ,че е толкова обезобразена, мисля,че е по-добре да не стряска хората от екрана...

Не съм си дочела старата тема , а тази прочетох ,след като гласувах...защо му набрахте толкова на барманчето Пламен newsm78 изглежда свястно момче- и за мен това е представител на средно статистически българин- отгледан от баба си, работещо момче-ще ми се той да вземе паричките и да си направи собствен бизнес, другите нали са много богати Mr. Green

# 28
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Никита и бармана.
Не съм си дочела старата тема , а тази прочетох ,след като гласувах...защо му набрахте толкова на барманчето Пламен newsm78 изглежда свястно момче- и за мен това е представител на средно статистически българин- отгледан от баба си, работещо момче-ще ми се той да вземе паричките и да си направи собствен бизнес, другите нали са много богати Mr. Green

И на мен ми изглежда свястно момче, с уговорката, че почти нищо не съм видяла от него, дори и на оскъдното живо предаване. Скучен е, за 10 дни само едни пици скри, пълна пасивност.

# 29
  • Мнения: 1 639
Никита и Братухчев от мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт