Моля Ви за съвет.

  • 3 141
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, не знам вече какво да правя наистина... Ще разкажа на кратко, с приятеля ми сме заедно от около 2 години. Той е изключително ревнив, не ми дава да излизам вечер без него, не мога да имам приятели мъже, ако погледна някой по улицата се започва с "харесва ли ти, искаш  него ли" и т.н , постоянно смята, че му изневерявам, тъй като с извинение цитирам " станала си много широка отдолу", но както и да е научих се да не обръщам внимание на тези неща, както и на шамарите, които разменяме взаимно. Но вече  има и други проблеми, аз започнах работа, освен "някой сваля ли те във фирмата" и понеже не можем да си пишем по цял ден, той някак  започна да живее живот сякаш не е обвързан. Започна да прекарва по-голямата част от времето си навън с приятели, а не с мен , когато излизаме заедно той стои на телефона голяма част от времето, отново комуникация няма. Тъй като вече не успявам да стоя до към 1-2-3ч. а до тогава го няма... все пак е  с приятелите, отново не успяваме да се чуем да разменим нормални реплики поне. Да не говорим, че всяка вечер си се прибира в 2 часа, след като ми каже " аз няма да се съобразявам с факта, че на теб ти се спи и няма да се прибирам и да лягам в 12, лято е", и на всичкото отгоре всеки път "след малко тръгвам" става след 1час, а 10-те минути 40. Той твърди, че ще се промени.. Как мислите заслужава ли си да търпя всичко, просто защото го обичам? И да продължавам ли да чакам промяната?

# 1
  • Мнения: 1 281
туй със станала си много широка отдолу кърти  Mr. Green
да не иска дупата да порне  Party

# 2
  • Мнения: 3 132
Защо мъжете ни били зле...защото е пълно с жени-оФцИ.

# 3
  • Мнения: 14 318
Сериозно? Това, че не се прибира ти е основния проблем? Да ти кажа, всичко си ви е наред, таман сте се  намерили...

# 4
  • Мнения: 10 993
като те чета и се радвам, че нямам момиче. Какво да ти кажа, идеален е, не му обръщай внимание на моментните настроение.
Още сега слагай край на тази връзка и си потърси нормално момче.

# 5
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Не виждам причина, да сте заедно.
Света е пьлен с по-добри мьже!

# 6
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Ревността е нещо страшно.

# 7
  • Мнения: 25 664
Как мислите заслужава ли си да търпя всичко, просто защото го обичам? И да продължавам ли да чакам промяната?

Кое му обичаш, че ми стана интересно? Униженията? Шамарите?
Е, ако си падаш мазохистка - добре. Явно си попаднала на точния човек.
А промяна няма да има, освен играта да загрубее и да почне да те млати с юмруци по някое време. Щом ти харесва...

# 8
  • Мнения: X

А промяна няма да има, освен играта да загрубее и да почне да те млати с юмруци по някое време. Щом ти харесва...

Забрави другите жени - дето се по-тесни "отдолу", пък и нали трябва да й го върне тъпкано за изневерите... ooooh!

Към авторката: сто пъти по-добре е да си сама, отколкото с такъв. Ама другия път дано подбираш по-добре Peace

П. С. Твоят човек да няма комплекс на тема собствения си размер newsm78? Това може да обясни тая агресивна ревност.

Последна редакция: пн, 31 авг 2015, 09:36 от Анонимен

# 9
  • Мнения: 1 540
С такъв човек не бих си губила времето дори и минута,пък каму ли 2 години.Аз също го ревнувам моя,ама чак пък да го обидя или пък удрям,то няма смисъл.А това отдолу дали си тясна или широка не мисля,че има значение още повече броя на партньорите,има жени които са раждали по 5 деца и нищо им няма как е стигнал глупака до този извод  ooooh!. Събирай си багажа или неговия и кой от къде е,този няма да се промени НИКОГА   bouquet

# 10
  • Мнения: 4 418
Как мислите заслужава ли си да търпя всичко, просто защото го обичам?

Защото го обичаш, не е малък аргумент. Но от друга страна идеята ти да търпиш не ми се струва добра.

Защо да търпиш? Не искаш ли промяна (която не е задължително да включва раздяла)?

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Каква майка ги ражда такива "мъже" бе...  ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 24 839
Каква майка ги ражда такива "мъже" бе...  ooooh!
Не по- различна от авторката- жена, без себеуважение, без чувство за самосъхранение, че и без елементарни познания по анатомия.......... 

# 13
  • Другата България
  • Мнения: 37 430
Здравейте, не знам вече какво да правя наистина... Ще разкажа на кратко, с приятеля ми сме заедно от около 2 години. Той е изключително ревнив, не ми дава да излизам вечер без него, не мога да имам приятели мъже, ако погледна някой по улицата се започва с "харесва ли ти, искаш  него ли" и т.н , постоянно смята, че му изневерявам, тъй като с извинение цитирам " станала си много широка отдолу", но както и да е научих се да не обръщам внимание на тези неща, както и на шамарите, които разменяме взаимно. Но вече  има и други проблеми, аз започнах работа, освен "някой сваля ли те във фирмата" и понеже не можем да си пишем по цял ден, той някак  започна да живее живот сякаш не е обвързан. Започна да прекарва по-голямата част от времето си навън с приятели, а не с мен , когато излизаме заедно той стои на телефона голяма част от времето, отново комуникация няма. Тъй като вече не успявам да стоя до към 1-2-3ч. а до тогава го няма... все пак е  с приятелите, отново не успяваме да се чуем да разменим нормални реплики поне. Да не говорим, че всяка вечер си се прибира в 2 часа, след като ми каже " аз няма да се съобразявам с факта, че на теб ти се спи и няма да се прибирам и да лягам в 12, лято е", и на всичкото отгоре всеки път "след малко тръгвам" става след 1час, а 10-те минути 40. Той твърди, че ще се промени.. Как мислите заслужава ли си да търпя всичко, просто защото го обичам? И да продължавам ли да чакам промяната?
Само това прочетох. Tired
Две години ти търпиш подобно отношение?
Обичаш такъв мъж?
Научила си се да не обръщаш внимание на такива ......неща? Shocked
Е, щом те кефи.... Mr. Green
И питаш да чакаш ли?
Какво да чакаш, теб си те устройва това положение, научила си се, свикнала си.
На колко години си?

# 14
  • Мнения: 2 489
Бягай възможно най-бързо!!!!Интересно ми е споделила ли си с родителите ти и те какво мислят по въпроса.
Уважавай себе си и НИКОГА не позволявай на мъж да те бие,да те унижава,да те контролира. И си избий от главата,че ти по някакъв начин го провокираш и си виновна за поведението му.Той просто си е агресивен комплексар.
Той няма да се промени.Ако създадете семейство ,с времето нещата ще станат още по-лоши.Искаш ли децата ти да растат в среда,където баща им непрекъснато бие и тормози майка им? Смяташ ли,че това е здравословна среда? В така среда ли искаш да отглеждаш бъдещите си деца?
Бягай,докато още не си забременяла!!!!

Общи условия

Активация на акаунт