Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 39

  • 56 074
  • 749
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 291
  bouquetЧестит празник, мили Деви! днес и на патерици, да сте здрави и все така заразно вдъхновяващи!   bouquet наздраве!

# 661
  • Мнения: 35
 Здравейте отново
 
в момента правя кухня и се чудя м/у два варианта. Кое ви изглежда по-добре

1. http://prikachi.com/images.php?images/457/8349457m.jpg

или

2. http://prikachi.com/images/458/8349458O.jpg



Мисля да е от бял гланц. Плотът не е решен какъв да е. Исках и нещо дървено като акцент да вмъкна, но засега не виждам къде.

Отдясно, където се вижда врата, всъщност е преход към хола, около 1,50 м.

Страхотни неща се показват в темата   bouquet

Последна редакция: чт, 10 сеп 2015, 16:48 от NeverStop

# 662
  • Мнения: 1 748
NeverStop, не мога да видя снимките  Sad

# 663
  • Мнения: 35
 shinebox, мисля, че ги оправих.

# 664
  • София
  • Мнения: 16 214
Аз гласувам за вариант 2

# 665
  • Мнения: X
Честит рожден ден на Ема , Скай Блу ,Барба и всички Деви в темата   bouquet Много нежен подарък Съпружка   bouquet
Моят асцендент е Дева  Blush

Аз гласувам за вариант 2
И аз   bouquet

# 666
  • Мнения: 1 748
И двата варианта са хубави, Според мен зависи как се отваря вратата. Ако се отваря да от страната на кухнята, тогава вариант 2, но ако пантите са от страната далечна за кухнята, тогава вариант 1 е по-подходящ според мен. Просто защото като отвориш вратата по-добре да виждаш простор, отколкото стената на хладилника.

# 667
  • Мнения: 35
И двата варианта са хубави, Според мен зависи как се отваря вратата. Ако се отваря да от страната на кухнята, тогава вариант 2, но ако пантите са от страната далечна за кухнята, тогава вариант 1 е по-подходящ според мен. Просто защото като отвориш вратата по-добре да виждаш простор, отколкото стената на хладилника.

shine, няма врата. Като портал към хола е - около метър и 50 м/у късата стена и следваща колона. Това с простора и на мен ми е в главата. Мисля, ако се спра на варианта с хладилника на късата страна, да се направят малки рафтове от масив. Засега само така виждам как да вмъкна дърво в кухнята. Отказах се от дървен плот.

# 668
  • Мнения: 1 748
Аз съм по-скоро хладилникът да стои на дългата стена, където е останалата част от кухнята. Така ще е по-просторно като се влиза през портала. А и наистина ще можеш да си сложиш плитки дървени рафтове за дребни неща.

# 669
  • Варна
  • Мнения: 919
Честит празник на креативните ни деви. Пожелавам ви много сбъднати мечти.

Благодаря и за хубавите думи за моето кътче. Приятно е да имам и вашата положителна оценка.

Neverstop, аз съм изцяло за вариант 2. По-открито е, с повече въздух и не е като да правиш голям компромис със шкафовете. Почти нищо няма да спечелиш като място за съхранение с вариант 1. И не се отказвай от дървения плот ако ти харесва. Екстра си е! И аз имам и отрицателните оценки във форума на 90 % са от хора, които нямат такъв. Да ни я покажеш готова после.

# 670
  • Мнения: 6 370
Благодаря за поздравите!

Поздрав за вас с по-голямата част от моите сукуленти. По принцип стоят на два прозореца, не се хванаха всички накуп.
https://farm1.staticflickr.com/705/21288904642_b71eae985c_o.jpg

  bouquetЧестит празник, мили Деви! днес и на патерици, да сте здрави и все така заразно вдъхновяващи!   bouquet наздраве!
Наздраве и на теб! Laughing Значи, като наредих китките да ги снимам, хванала съм здраво телефона и му казвам да снима с гласова команда (реагира на думи като "smile", "cheese" и т.н.). Говоря му, говоря му - бре, не снима! newsm78 ... И така, докато не се усетих, че всъщност бордо му подвиквам "Cheers". Mr. Green

Последна редакция: пт, 11 сеп 2015, 10:50 от Barbabeau

# 671
  • Мнения: 267
Честито на рожденничките и от мен!
Много любов, здраве и вдъхновение, и занапред!

Барба, много са симпатични сукулентите ти!
Колко сте модерни, даже снимки с гласови команди правите!
Аз и най-обикновени не мога.

Ето една лежанка, достойна за Богиня.



# 672
  • Мнения: 17
Видях в другата тема този линк: https://tallbox.org/trend-za-interioren-dizajn-2016/

В момента си правим жилището от начало, основен ремонт и тн - паркети, стени, дограми, тухли и съм се насочил в  индъстриъл стила. Как мислите, дали ще е актуален още дълго време или е просто мода, която ще отмине за година две... Не ми се иска след една година да изглежда както сега примерно шейсетарските жилища по филмите  hahaha

Последна редакция: чт, 10 сеп 2015, 20:17 от Fantasmos

# 673
  • Мнения: 4 291
... И така, докато не се усетих, че всъщност бордо му подвикам "Cheers". Mr. Green
знам си, че на верната тераса съм се настанила Mr. Green

# 674
  • София
  • Мнения: 1 023
   Наздраве, целувки, любов, креативност, неуморност....  Hug за всички рожденици! И за всички други, които показаха толкова красоти от къщите си - напоследък не мога да ви изчета и по цяла тема ви гоня, а то докато успея поздравите, красотите, идеите вече е късно да ги казвам. Пък и вие си знаете!   bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт