Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 39

  • 56 046
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 140
Ехааа, Ема, имаш ли линк към ап. Тия двамата са убиец!  Heart Eyes

# 736
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Ако щете ме смятайте за задръстена, но това на стената е отврат Sick
Ема, умееш да провокираш Wink

# 737
  • Мнения: 5 160
Любознателна, не си консерва. И при мен не предизвиква положително-смехотворни реакции..  само в галерия бих я гледала  Twisted Evil
а при Ема е така - все ще изнамери нещичко по-така  Sunglasses

# 738
  • Мнения: 677
Ето го целия апартамент.

Много ми харесва.
Единствено по постера и гардеробното може да се разбере, че обитателите са само мъже Simple Smile

Люб, мен пък ме разсмя Simple Smile
Изобщо не ми е отврат, но смятам, че не му е мястото над мивката, по-скоро в спалнята...

# 739
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Хах картината  Simple Smile

Може да е спортна тематика борба свободен стил...

# 740
  • Мнения: 2 140

Обувам пантофите и нищо не пипам.  Mr. Green

Това дали мога да го ползвам?  newsm78  http://olx.bg/ad/ikea-speshno-golyam-raft-ramka-za-domashno-kino … s.html#fc86e2ff3e

# 741
  • Мнения: 677
Може да е спортна тематика борба свободен стил...
По пишлета Laughing


Не!
И никакво Vivre повече Praynig Mr. Green

# 742
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Много са яки спортистите по чорапки Sunglasses.
Какво му е на Вивре? Вчера ми пристигнаха два коша за пране - чудни са. Дори се изненадах от математическия си гений - изчислила съм ги см да ми влязат в нишата. Чудо!

Жълто-зеленият честърфийлд намига на Арчо. Усещам, че скоро ще  го гледаме у тях.

# 743
  • Мнения: 494
Ама много закачлив този постер! Вълшебен армаган за съпружието по случай Свети Валентин Mr. Green
Иначе самият апартамент е страхотен! Само бих скрила пералнята в някакъв шкаф.

# 744
  • Мнения: 677
Съпружка е пристрастена към Vivre и има нужда от озаптяване Mr. Green

Малко бани за Карамелена
Скрит текст:











# 745
  • Майничка
  • Мнения: 12 597
...Обувам пантофите и нищо не пипам.  Mr. Green...

А-а, не така, в това съвършенство - само по бели 3/4 чорапи!
Как пък едно нещо няма, което бих променила.

# 746
  • софия
  • Мнения: 9 590
Много сте писали  Crazy
Гейският апартамент е хубав, но много бял  Mr. Green

И аз съм козирог, БИ ТРЯБВАЛО да се разбирам с деви  Grinning

Махнах си жените и ще си запазя поне една да си я сложа на вилата в рамка. Сега е бяло и пънкарско у нас, по голи стени. Не знам какво да правя, цветовете, които Боги и останалите ми предложихте, не са моите. Ще мацам бозаво и това е.
Може ли практически съвет? Измих стените от лепилото, преди боя трябва грунд, нали? Също и за тавана ли, него не съм го мила. Може би ще си купя боя от същата фирма, не и помня името. Магазинът е на Дондуков от сто години, малко след операта, на отсрещната страна.

# 747
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Съпружка, ако не се лъжа, преди време ти искаше да надникнеш в дългата къща в Търговище newsm78... Тук са открехнали малко завесата към част от минималистичната им дневна. Жалко, че няма повече снимки от интериора.
През сайта на фотографа, попаднах и на интериор с телевизор на пода. Дерзай! Спокойно можеш да избираш още дълго време твоят ТВ шкаф. Sunglasses

# 748
  • Мнения: 1 685
Съпружка, Ема благодаря за предложенията! Съпружка, питам за сбирка защото беше предложила някаква дата която мисля беше за сега. Иначе, когато решите, тогава. Май ти си организаторката  Simple Smile
"Борчета по пишлета
в  стил борба в трап
задължително с 3/4 чорап"  hahaha Много са готини
Много ми харесват парапетите тук и синия диван. На дневен ред е осветлението, че трябва да изведат кабелите. Мисля някакви висящи евтинки и такива кабели с крушки само и лампион евентуално в частта на дневната. Нещо бюджетно дет му се вика.
Този магазин знаете ли го?

Последна редакция: сб, 12 сеп 2015, 16:16 от карамелена

# 749
  • Мнения: 677
Много бързо я изписахме тази тема, заповядайте в НОВАТА Hug

Общи условия

Активация на акаунт