♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 5

  • 47 990
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 831
Скрит текст:
Точно истинската Айшегюл ги променя и двамата .те имат "свой свят, връзки ,отношения ...." , а сега нещо ново, естествено ,човечно,не претенциозно .......което означава ,че има други измерения този живот , а не само този фалшив лукс , общество, пари  ...

Вярно ,Мурат може и да е плейбой  но първи забеляза и най-важното призна различното , силно влияние на Айшегюл , а това мамино синче , което за мен е "мозъчно недовършен"демонстрира само забрани и команди ...един мъж ,който не може да си обясни причините за  собственото си емоционално състояние ...пиши го бегал....
Защо се държи като удавник за Елиф?!?!?!?! Защото има ограничено самочувствие ,самочувствие което е плод на едно общуване , произтичащо може би от семейно положение ,възпитание ,кариера ...

Дали ще се промени Мурат не зная ,но Памир се справя блестящо с ролята на отчаяно влюбен мъж......

Най-накрая някой с моето мнение Peace Peace Peace Peace
Памир наистина играе супер ролята си!
Проблема е в Джан,той кога ще се промени и ще види колко е ограничен? Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Мурат се промени пръв, защото за разлика от Джан, умът и сърцето му до този момент не беше заето от някое момиче. Лампичката му светна, че Айшегюл е подходяща да запълни тази празнина.
А на Джан му трябваше един леден душ ( "Ще ти измъкна Айшегюл от ръцете" ) , за да се опомни. Та той също призна на Айшегюл, че тя е човек, който прави другите щастливи. Казано от него, това не е само комплимент, а самата истина - начинът му да й покаже, че тя вече е в ума му. А думите му "Ние един за друг сме никой" си беше защитната му реакция, инстинктивно усети, че ако сега й признае чувствата си, ще стане уязвим.

+1 мислим еднакво Peace

# 46
# 47
  • Мнения: 197

Това е един много свеж сериал - три и половина двойки и има само една лошотия, която почти не се появява на екран. Те са толкова модерни и традиционни, че сами си забъркват историите и нямат нужда от друг катализатор  Joy Всички момичета са много симпатични и си помагат. За сега го виждам птреведен само на руски.

# 48
# 49
  • София
  • Мнения: 5 334

Това е един много свеж сериал - три и половина двойки и има само една лошотия, която почти не се появява на екран. Те са толкова модерни и традиционни, че сами си забъркват историите и нямат нужда от друг катализатор  Joy Всички момичета са много симпатични и си помагат. За сега го виждам птреведен само на руски.
Hug Hug Hug
Даже вече 4 двойки станаха - след последния фрагман, "разведените" стават вече доведени... Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 7 006



Из едно интервю

"Aз и жените, вие майтапите ли се? Аз ги обожавам, особено тези от бг мамма...

Той винаги е имал добри отношения с жените, особено с тези от Бг-мамма  Heart Eyes


Славенка  Hug

# 51
  • Мнения: 12 831
Ели, намерих си поста за косите и прическите  Whistling
.... 
Първо: тази мода умря преди години, и второ: никак не изглежда достоверно, че този тип накъдрена коса е истинската на героинята й Дефне! Що за безумия сътворяват некадърните коафьори?!  Twisted Evil


И какво искат да кажат, че къдравата коса е отличителен знак за социален произход #2gunfire #2gunfire #2gunfire ограничени стилисти.
Добре, че сега промениха прическата на Дефо,изглежда естествена и мила каквато е самата Елчин

# 52
  • Мнения: 3 606



Из едно интервю

"Aз и жените, вие майтапите ли се? Аз ги обожавам, особено тези от бг мамма...

Той винаги е имал добри отношения с жените, особено с тези от Бг-мамма  Heart Eyes


Славенка  Hug
И най-вече в нашата тема,всяка вечер бленуваме за него hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Яла ми Памирчо  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 53
  • Мнения: 197

Това е един много свеж сериал - три и половина двойки и има само една лошотия, която почти не се появява на екран. Те са толкова модерни и традиционни, че сами си забъркват историите и нямат нужда от друг катализатор  Joy Всички момичета са много симпатични и си помагат. За сега го виждам птреведен само на руски.
Hug Hug Hug
Даже вече 4 двойки станаха - след последния фрагман, "разведените" стават вече доведени... Joy Joy Joy


Тинче, не съм стигнала до там. При мене бабата беше готова да погребе дядото, ама той взе, че не умря  Joy
Най-много ми харесва, че всички са положителни образи и не ме натоварват да се ядосвам на някой.

# 54
  • София
  • Мнения: 5 334

Това е един много свеж сериал - три и половина двойки и има само една лошотия, която почти не се появява на екран. Те са толкова модерни и традиционни, че сами си забъркват историите и нямат нужда от друг катализатор  Joy Всички момичета са много симпатични и си помагат. За сега го виждам птреведен само на руски.
Hug Hug Hug
Даже вече 4 двойки станаха - след последния фрагман, "разведените" стават вече доведени... Joy Joy Joy


Тинче, не съм стигнала до там. При мене бабата беше готова да погребе дядото, ама той взе, че не умря  Joy
Най-много ми харесва, че всички са положителни образи и не ме натоварват да се ядосвам на някой.
Точно затова го обожавам този сериал. Откровено се смея на Дефне, например. Просто няма нито един, който да ме напряга. И с нетърпение чакам четвъртък да дойде, за да им гледам лудориите. Даже винаги гледам последната серия по 2-3 пъти до четвъртъка - наизустила съм толкова диалози (особено между Йешим и Чънар)... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 197
Точно затова го обожавам този сериал. Откровено се смея на Дефне, например. Просто няма нито един, който да ме напряга. И с нетърпение чакам четвъртък да дойде, за да им гледам лудориите. Даже винаги гледам последната серия по 2-3 пъти до четвъртъка - наизустила съм толкова диалози (особено между Йешим и Чънар)... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
[/quote]

Тинче, зарадва ме с тази информация, че продължава в същия дух. Чакам с нетърпения руския превод, че с моите десетина турски фрази няма да разбера нищо, особено скоропоговорките на Дефне. И на брат и се смях - от любов нахрани цялата махала с риба!

# 56
# 57
  • Мнения: 7 006
Ели, явно това е целта на стилистите - да покажат разликата между бедната жена, която не може да си позволи скъпи грижи за външния си вид  ooooh!  и богатата дама, която се грижи за перфектната си визия  Crazy


Весе, тъкмо за нас най-вече споменава в интервюто си Мурат  Flutter   Той без нас не може, както и ние без него  Crazy  
ПП: какво значи "бана не"?  Peace


Тинче, Гавина, сега заради вас май ще загледам и четвърти сериал  Whistling  Как ще им смогна?  Crazy  Там баклавите на ниво ли са?  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 5 723
Стремежа му към  предпазване от тази уязвимост го прави ограничен......има си маркировка и от там ни навън ,ни навътре....
Много символично ми се видя сцената с чадъра ...Обяви публично ,че е влюбен в Айше,целуна я , "ожени "се за нея за да нарани Елиф  и като разбра ,че няма да се "излекува " от тази зараза ,захвърли Айше.....Взе чадъра да се предпази от дъжда и като не успя ,го захвърли..... Joy Joy Joy Joy

# 59
  • София
  • Мнения: 5 334
Точно затова го обожавам този сериал. Откровено се смея на Дефне, например. Просто няма нито един, който да ме напряга. И с нетърпение чакам четвъртък да дойде, за да им гледам лудориите. Даже винаги гледам последната серия по 2-3 пъти до четвъртъка - наизустила съм толкова диалози (особено между Йешим и Чънар)... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Тинче, зарадва ме с тази информация, че продължава в същия дух. Чакам с нетърпения руския превод, че с моите десетина турски фрази няма да разбера нищо, особено скоропоговорките на Дефне. И на брат и се смях - от любов нахрани цялата махала с риба!
[/quote]
После ще се смееш и с Езги и Дениз, Гавинче. hahaha hahaha hahaha Лейля също ми е голям фаворит - в последните два епизода е много на преден план, за да спаси Чънар и Дефне от Топрак. Joy
Ох, отплеснах се. Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт