"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 33

  • 52 249
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 643
Добро утро момичета кокичета   love001 
Хубав ден ви желая  newsm51 newsm51

# 691
  • Мнения: 3 946
Привет,
Силистра пак си преминала на голи страсти и чуждия мъж Laughing

# 692
# 693
  • София
  • Мнения: 1 523
"Ако не разбираш красотата на сърцето ми,
не поглеждай към моето лице,
защото всичко, което виждат очите ни е преходно..."

М. Руми
Ϡ₡ღ"Човек никога не е като другите, когато е обичан." ღϠ₡ღ

из "Приказки от Куковден", Робер Ескарпи
Скрит текст:
Hug Heart Eyes Hug Дружки добродушки и добродушко  Hug Heart Eyes Hug
Да ви е хубаво  Heart Eyes Да ви е весело  Heart Eyes Да ви е щастливо  Heart Eyes
Петъчно може Мехмет Акиф да се раздвижи малко  Thinking

# 694
  • Мнения: 2 643
Привет,
Силистра пак си преминала на голи страсти и чуждия мъж Laughing


Сезонче , за голямо мое съжаление голите страсти  kiss kiss kiss са само в мечтите ми   love001 newsm51 newsm51 newsm51

# 695
  • Мнения: 2 643
Ето официална информация на коя дата се връща на екран нашия сериал  newsm51 newsm51 newsm51

http://www.-spam251-/2015/09/sila.html

# 696
  • Мнения: 21 201
Здравей те Прекрасници чаровници Hug
НАДЕНЦЕ, честит имен ден Hug  bouquet Heart Eyes имаш прекрасно име, и нека Вярата, Ндеждата и Любовта, да са вечни гост в твоя дом!
Момичета, че то днес, може да бъде и празник на темата ни! Защото вярата ни и надеждата ни, че нашата любов, ще върне отново, наш Мехмет на екрана, ни е събрала тук Wink
Дидушчеееее Hug така е, защото Надеждата никога не умира, Heart Eyes а в комбинация с Вярата Heart Eyes и Любовта Heart Eyes са най-прекрасни на света.
Благодаря ти за хубавите пожелания, Свеееет, Hug Хеленчееее Hug тенкс и на Вас.
Аууууу каква хубава новина, Party от 5 Октомври сериалчето ни се завръща. Party
Гледайки видеото от сета на фона на сватбения танц на Съла и Боран за пореден път осъзнавам колко много ми липсват тези екранни герои, и се кефя на макс, че скоро отново, ще са с нас а аз, ще имам възможност да си допълня личната колекция Party живот, и здраве. Praynig
Ха сега привет на все дружки-веселушки Hug........Hug тук иииииии ни предстоят четири почивни дни, Party да им се насладим, и на тях, Party и на циганското лято. Party

Последна редакция: пт, 18 сеп 2015, 14:19 от Neidjal

# 697
  • Мнения: 2 063
Здравейте мили дружки,

Вече БТВ-то пуснаха първия трейлър на Завръщане от третия сезон.
Направо като видях нашите сладури пак на екран заедно, изпитах странно чувство на умиление newsm78 Laughing Laughing

Марго, благодаря ти за духовността, която внасяш в темата ни.   bouquet  bouquet  bouquet

Безкрайно харесвам това, което постваш. newsm53 smile3521 newsm10 newsm53 newsm10

Цвети, скоро дано те посети пак музата, че ми липсва онзи висок красив мъж със съня си и Джу?
Интересно ще бъде ако разкажеш какво мисли Джу за красивия висок мъж.... newsm78 newsm78

нашто момче си стреля по гаргите и пет пари не дава
https://www.facebook.com/531353388/videos/vob.531353388/10153242075403389/?type=2&theater







да си припомним и снахата



и отново...


ей тук пък, въобще не мога да го позная



под тази снимка, една рускиня е написала:

"...даааа, аз съшо ще бъда толкова горда ако стоя редом до Мехмет..."





любима наша фотка






лека нощ  Laughing Laughing

Последна редакция: пт, 18 сеп 2015, 23:34 от helen.nona

# 698
  • София
  • Мнения: 1 523
Здравейте мили дружки,


Марго, благодаря ти за духовността, която внасяш в темата ни.   bouquet  bouquet  bouquet

Безкрайно харесвам това, което постваш. newsm53 smile3521 newsm10 newsm53 newsm10
Скрит текст:
Вече БТВ-то пуснаха първия трейлър на Завръщане от третия сезон.
Направо като видях нашите сладури пак на екран заедно, изпитах странно чувство на умиление newsm78 Laughing Laughing

Цвети, скоро дано те посети пак музата, че ми липсва онзи висок красив мъж със съня си и Джу?
Интересно ще бъде ако разкажеш какво мисли Джу за красивия висок мъж.... newsm78 newsm78

нашто момче си стреля по гаргите и пет пари не дава
https://www.facebook.com/531353388/videos/vob.531353388/10153242075403389/?type=2&theater







да си припомним и снахата



и отново...


ей тук пък, въобще не мога да го позная



под тази снимка, една рускиня е написала:

"...даааа, аз съшо ще бъда толкова горда ако стоя редом до Мехмет..."





любима наша фотка





лека нощ  Laughing Laughing

ღϠ₡ღ"Такова е човешкото сърце:
без милувка е страдно, без дом е сиротно.
Затуй е мярка за всичко..."ღϠ₡ღ

ХеленHug Heart Eyes Hug благодаря. Сънят е винаги спокоен, когато знаеш, че нечия душа се е стоплила - било с дума, било с красиво нещо или просто с аромат и вкус   bouquet
Лека и спокойна нощ. За кратко във съня си ще умрем, за да се родим в зората на утрешния ден  Hug Heart Eyes Hug

# 699
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 373
Привет момичета - Алакуртови кокичета  Hug Hug Hug

И аз снощи видях рекламата но тв-то че се завръща нашто сериалче на екрана  newsm68 newsm44
вече нямам търпение  Laughing

Малко е лежерно в темичката ни  Rolling Eyes

Хайде да се събудим

и разбира се с усмивката на нашия мъж

Хубави почивни дни ви пожелавам  Hug

# 700
  • Мнения: 5 591
Добро утро !

Коте   Hug Heart Eyes



 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Хубав ден!

# 701
  • Мнения: 21 201
Здравейте дружки-веселушки. Hug........Hug
Ако намерите рекламата на сериалчето ни по тв.то като линк я пуснете тук плииииииийз, Praynig че все не я засичам по БТВ. Rolling Eyes

# 702
  • Мнения: 2 063
Здравейте дружки,

нашето момче се е скрило в миша дупка, нооо пък Къванч се е пуснал по живота както си требе..


Лятната ваканция на Къванч Татлъту съвсем не е приключила. Актьорът е на почивка с приятелката си. Той публикува снимка в Instagram, която за седмица събра над 80000 харесвания и близо 4000 коментара./по инфо на БТВ/

# 703
# 704
  • Мнения: 21 201
Хеленче, Hug Славенке. Hug
Доколкото разбрах става въпрос, че Съла/Завръщане с участието на Агата и Султанката ни вече се излъчва, и в Куба.
Скрит текст:
Великия превод на чичи. Mr. Green
Публикувано в период АТВ, с участието на с участието на Джансу Дере и Мехмет Акиф серия Alakurt "Сила", излъчен в 150 държави вече са сключени след публикуването в Куба. Той описва серия "Боран ага достигане голям фен база с известния актьор герой Мехмет Акиф Alakurt похвали заваляха хиляди кубински фенове чрез социалните медии. Cuban аудитория, поредица от бележки, които съм написал съобщения в пълен размер "Сила".
Ако това е последното инфо на БТВ за Киво, то нашичките пак не са в час, Laughing поизостанали са малко с йени новинките. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт