Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 318

  • 47 657
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20 905
Здравейте,


Очаквам изненади...

Лек и приятен ден, момичета. Hug

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068




Дано скоро имаме снимки зад кадър по нов проект. Засега от КРА.

# 17
  • Мнения: 20 905

Наблюдават ни и май ни разпознаха..

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


Заслужава си. Наближаващите дати: 10 и 13, ме провокираха за този колаж.

# 19
  • Мнения: 20 905


Елиф приема предложението на Йомер и Сами, след като я запознаха какво я очаква ако приеме или не.А в погледът на Йомер се четеше подкрепа..



Преди всичко дискретност искат от Елиф.Йомер и има доверие.Знае, че когато иска, Елиф може да е дискретна. Grinning





# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068



http://www.vbox7.com/play:bd71bc6663

Моят прочит за преговор към епизод 15 - част 1. Следва продължение. Приятно гледане.

И тук:

http://www.videoclip.bg/watch/517530_mpl-pregovor15-1

# 21
  • Мнения: 23 229


Някой акцентирал само на тази част от снимката  newsm53

В два сериала играха добри и истински приятели... дали и в реала са такива  Thinking

Много е приятно да се види как екипът е останал в хубави отношения и след края на снимките... Бурак какво си беше пожелал - брат като Енгин...

# 22
  • Мнения: 20 905


Йомер каза на Сами, че отношенията му с Елиф са променени.
Елиф сподели с Левент, че отношенията и с Йомер не са същите.Така го спечели, да остане във фирмата и да работи за нея.

# 23
  • Мнения: 3 246
Здравейте момичета,

Марта_49 Hug в кой друг сериал са играли заедно с Ахмет Тансу?  newsm78 Гледала съм АБО, но не си го спомням там newsm78


# 24
  • Мнения: 4 966
Здравейте момичета,

Марта_49 Hug в кой друг сериал са играли заедно с Ахмет Тансу?  newsm78 Гледала съм АБО, но не си го спомням там newsm78






В няколко от епизодите там имат общи сцени. Ахмет Тансу играе приятеля на Мустафа Булут, Салих. Този, който помагаше на Булута в Истанбул.

# 25
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Какво да кажа за 15 епизод, освен:
Ей така се показва секс, без Йомер да си мръдне и малкото пръстче, без кревати, без намачкани чаршафи и т.н. Имам предвид танца на сюнета, където Енгин беше на висота, откъдето и да го погледнеш. Брилянтно изпълнение на една магнетична и неустоима личност.  Показа каква е тайната да те желаят, но този път с един малко по-груб чар, а не деликатно и нежно, както при Керим и Тек.
Йомер/Енгин галеше Елиф, но не с ръце, а с поглед. Целуваше я, но не с устни, а с цялото си изтръпнало като струна тяло. Главата, раменете, ръцете, очите, устните/долната леко издадена напред/, всичко беше устремено към нея и я поглъщаше, сякаш проникваше в нея. Йомер/Енгин изигра едно свое „фламенко” – странна смесица от потискана страст и нежна мечтателност. И самият той се наслаждаваше, закова леко снизходителен немигащ поглед в нея и й/ни каза всичко в един свой изключително сексуален, негов си ритъм, досущ като правенето на любов: Ето ме, искам те, хубаво ми е да те любя, да бъда до теб, с теб дишам, чувствам се жив, тялото ми те иска до болка. Не ме наказвай повече, аз съм твой, въпреки всички препятствия, не ме е страх от нищо. Всичко ще преодолея, само бъди с мен. Вътрешният му глас говореше: „Тази безусловна любов, която търсиш, ще ти я дам, доколкото мога…”
Но същевременно се показа и като алфа мъжкар: демонстрира самоувереност, видяхме гордостта на мъжа от потеклото му, от традициите. Показа, че е здраво стъпил на земята. Че всичко е под контрол. Че е в свои води.
Е, кажете ми тогава как после изпадна в безтегловност, как му се изплъзна контролът? Как така се изтръгна из корен?
Да, песента, на която танцуваха, дава отговор, но това е народотворчество и няма нищо общо с логиката на събитията и първоначално заложеното в образите…
През цялото време Елифче се поклащаше назлън-назлън и просто го отразяваше. Не видях красота.
И моля, моля, тук не става дума за външна красота, а за способността да се превъплъщаваш.
Разликата между Йомер/Енгин и Елиф/Туба Б. е, че тя говори, обяснява с думи и с ръце какво чувства, да не би някой да е не е разбрал, а цялостното й излъчване говори друго. Отвратителен разнобой! И така беше в целия сериал. С този укоризнен и на места бездушен поглед… Аз за себе си съм напълно убедена, че ако в ролята на Елиф беше друга актриса, това щеше да помогне на образа.
Йомер/Енгин го разбирахме и без думи. През цялото време той си изграждаше своя представа за Елиф, ваяше я, на моменти я изоставяше и пак се връщаше с подновена страст към нея, придаваше й черти, които тя всъщност не носи и си вярваше. С богатото си въображение  градеше нейния пиедестал, за да се оправдае пред самия себе си, а и пред другите, пред нас….Накрая си я постави там…направи я от гъсеница – пеперуда и беше безкрайно щастлив.
Но аз не можех да му повярвам. Това вече не беше той, не беше моят Йомер, който обикнах в началото... Повярвах на Енгин, но не и на Йомер. No way… Но беше удоволствие да го гледам.







Последна редакция: чт, 03 сеп 2015, 16:54 от loveofmine

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068



http://www.vbox7.com/play:e0b9316f5e

Продължение на преговора към епизод 15 - 2 част. Приятно гледане. Следва продължение...

И тук:

http://www.videoclip.bg/watch/517542_mpl-pregovor15-2

# 27
  • Мнения: 4 966
Сцената с кючека лично на мен ми подейства като удар в диафрагмата. Simple Smile)) Изкара ми въздуха. Simple Smile) Не знам дали Енгин (като актьор) си е поставил за задача в нея да екпериментира със сетивността на зрителките и нямам представа дали е разбрал какво предизвика танцът му, но аз определено останах без думи. Simple Smile)) Този мъж е в състояние да покаже и да залее като лавина, цунами или да отнесе като тайфун зрителя с емоции, някои от които направо изненадващи за мен. Simple Smile) Хич не се учудвам, че мнозина харесват и обичат Йомер. Енгин извади от себе си онази сексуалност, страст и покоряващо присъствие, които подгънаха коленете на всички зрителки (според мен) и ги покориха. Безапелационно. Simple Smile Въпреки, че Керим, Булут, Низипли обичаха дори по-страстно, сексуалността при тях не беше като връхлитаща буря... аз лично им устоях. Simple Smile)) Йомер ме накара да онемея именно в тази сцена. Simple Smile)) Радвам се, че Енгин показа, че и ТОВА го може. Да бъде секси и без да се съблича. Да бъде прелъстител. Не, че някога съм се съмнявала във възможностите му. Но поне сега има с какво да го докажем - във видео. Simple Smile))

https://www.youtube.com/watch?v=y2POTC_DtS4&feature=youtu.be Качих моята версия, Любов. Партньорката така и не помага за въздействието на сцената, съкратила съм я. Simple Smile))

Последна редакция: чт, 03 сеп 2015, 16:38 от marytza

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068



http://www.vbox7.com/play:c5ddfac7e8

Преговор към 15 епизод - 3 част.

И тук:

http://www.videoclip.bg/watch/517546_mpl-pregovor15-3

# 29
  • Мнения: 2 293

 newsm51
И в 15 епизод Чиче продължава да си разфасова със сатъра, „задоволявайки желанието си за агресия”. И упорито да проповядва, че било инстинкт, заложен у всеки. Евтини тези за изконното Зло и първото братоубийство. Ами, хайде тогава всички да ставаме убийци и изверги. Ама не ставаме, нали?

Общи условия

Активация на акаунт