MANGO online магазин - 7

  • 86 173
  • 749
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 453
Получих 3 рокли вчера L, но искам да върна двете, защото са ми големи, по-точно искам да ги заменя. На фактурата пише, че мога да ги заменя, като посоча искания размер.  Връщането до там знам, че е за моя сметка, лятото връщах едни обувки, което ми излезе 22 лв. Въпросът ми е трябва ли аз да платя разходите от Манго до мен за заменената стока?

Rosita, онзи ден връщах за смяна 2 панталона на обща стойност 10 лв. и платих пощенски разходи 21 лв.  Laughing Манго ще си платят доставката на новите панталони.

# 286
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Днес си получих якето. Страхотно. Топло, отговаря си на размера. Peace

# 287
  • Мнения: 7 167
Mushista, благодаря! Hug

# 288
  • София
  • Мнения: 369
Днес си получих якето. Страхотно. Топло, отговаря си на размера. Peace

Страхотнооо!  Heart Eyes Да ти е честито! Отивам да го метна в кошницата си  Grinning

# 289
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Днес си получих якето. Страхотно. Топло, отговаря си на размера. Peace

Страхотнооо!  Heart Eyes Да ти е честито! Отивам да го метна в кошницата си  Grinning

 smile3521

# 290
  • Сливен
  • Мнения: 4 063
как е като дължина,покрива ли кръста?

# 291
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
как е като дължина,покрива ли кръста?

Покрива го, да. Peace

# 292
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Ще има черен петък май май  Peace

Последна редакция: ср, 25 ное 2015, 12:47 от *лаленце*

# 293
  • Сливен
  • Мнения: 4 063
някои цени са си същите,май ползват истерията около черният петък.

# 294
  • Русе
  • Мнения: 5 353
Намаление има само на първите 2-3 реда с стоки, останалите цени са както преди.
Възможно е в петък да намалят и други неща, но гледам, че номерата са кът.
Аз дебна за дънки 40 номер, ама каквото харесам все е малко.

# 295
  • Мнения: 1 314
някои цени са си същите,май ползват истерията около черният петък.

 yes

# 296
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Аз не мога да разбера в петък ли почва намалението 75% или сега,сега няма да е защото няма 75% има намалени няколко артикула и това е.Нещо не разбирам,май предстои от петък до неделя така го разбрах аз,не сега. newsm78

# 297
  • Мнения: 899
Същото се чудя и аз, в момента в никакъв случай няма 75% смъкнати всички цени, разгледах и мъжката секция, също детската  Naughty.

И да попитам - имате ли впечатления от детското бельо? Дамските бикини са с доста миниатюрни размери  Sunglasses, за разлика от останалите видове облекла, които са по-скоро уголемени. Дъщеря ми носи размер 7-8 от дрехите, но се чудя дали същия размер бикини няма да са й малки. Не е много слаба, не е и дебела  newsm78.

# 298
  • Бургас
  • Мнения: 1 134
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/women/accessories/bags/hobo-bag … 606514569&p=1

има ли я някоя от вас тази чанта?
Може ли да се носи с тази презрамка през рамо?

# 299
  • Бургас
  • Мнения: 821
А някой с отзиви за тези дънки   http://www.mangooutlet.com/BG/p0/women/blackfriday/jeans/straigh … 610824032&p=1

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт