Хайде на театър 3

  • 177 265
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 64
Гледах демо версия на "Колега" на фестивала за независими артисти "Орик" и съм очарована от играта на Ованес Торосян и Петко Венелинов.Въпреки че са млади, са изваяни от талант просто!На 26ти ще ида да изгледам цялото представление в Младежкия и все пак го препоръчвам с две ръце!!!   bouquet
Ованес Торосян е невероятно талантлив! Heart Eyes
Абсолютно!

# 46
  • Мнения: 281
"Аз плащам" - Не ми хареса. Много пошло, много лоша игра. Единствено Мамалев беше на ниво. Не го препоръчвам!  Crossing Arms

# 47
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Какво е мнението ви за "Скакалци" в Сатирата?
Беше страхотна постановка, Христо Гърбов ми напълни душата и Август ме радва много , Любо Нейков -готин, Стоянка Мутафова - без думи

# 48
  • Мнения: 430
Здравейте, дами!
Откривам театралната година на 25.09 с Червено. След всичко изписано дотук за постановката вярвам, че няма да остана разочарована.

# 49
  • Мнения: 430
19 СЕПТЕМВРИ ДЕН НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ В ТЕАТЪР „БЪЛГАРСКА АРМИЯ”
от 10 до 17:30 часа
Билетите за всички представления от програмата на театъра, ще са на цена от 8 лева!

# 50
  • на път
  • Мнения: 2 804
Какво е мнението ви за "Скакалци" в Сатирата?
Беше страхотна постановка, Христо Гърбов ми напълни душата и Август ме радва много , Любо Нейков -готин, Стоянка Мутафова - без думи

Скачам и аз в темата. Къде съм бляла не ми е ясно  newsm78. Ние тръгнахме от миналата година отнаво активно на "възрастен театър" заедно с децата, които попорастнаха. Големият е на 11, малката на7. Имахме пауза от около 4-5 години в които скромно "открадвахме" поединично тук-там по някое представление или пък на детски представления - редовно. Сега вече с подбор ходим вкупом и сме в еуфория. Гледаме по 3-4 постановки месечно.

Очаровани сме от Скакалецът и моноспектакъла на Мая Новоселска, обаче салонът ни измъчи - тесни редове, бодлив плат на креслата ... домашните ми забраниха да купувам билети за там колкото и да ни харесаха постановките.

# 51
  • Мнения: 281
Снощи гледах "Две" в Народния театър. Не ми хареса. Ужасно дълго и много, много скучно!  Crossing Arms

# 52
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
"Аз плащам" - Не ми хареса. Много пошло, много лоша игра. Единствено Мамалев беше на ниво. Не го препоръчвам!  Crossing Arms

А на мен ми хареса, имаше моменти, които ме разсмяха и моменти, които ме разплакаха. Според мен има много истина в съдържанието на пиесата.

# 53
  • Мнения: 1 020
Да се запиша и за да не съм голословна...
Докато почивахме с децата, откраднах една вечер и с братовчедка ми отидохме в Летния театър на
"Мъжът на жена ми". Хареса ми, посмяхме се и определено бих го препоръчала Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 525
Къде мога да гледам Сашо Кадиев?

# 55
  • София
  • Мнения: 586
Къде мога да гледам Сашо Кадиев?

В Малък градски театър "Зад канала" Peace

# 56
  • Мнения: 111
Момичета (и момчета ако има такива) - Ако на някой му се ходи довечера на Госпожа Министершата в театър София да ми пише лично съобщение - имам двоен билет, който няма да успея да използвам!

# 57
  • Мнения: 1 224
Мнения за "Едно малко радио", "Bella Donna" и "На другата сутрин" в Сатирата?
  bouquet

# 58
  • Мнения: 4 204
Мнения за "Едно малко радио", "Bella Donna" и "На другата сутрин" в Сатирата?
  bouquet

За "Едно малко радио" имаше доста добри отзиви в темата. На мен Въобще не ми хареса. Едва я издържах да свърши. Извиних се на човека, с който отидох, за загубеното време.

Другите две постановки не съм гледала.

# 59
  • Мнения: 430
Мнения за "Едно малко радио", "Bella Donna" и "На другата сутрин" в Сатирата?
  bouquet
Гледахме "Едно малко радио" на лятната сцена във Военния парк. Много ни хареса играта на Мая Новоселска... Всичко е много индивидуално, но според мен силен моноспектакъл прави Мая Новоселска тук.
Другите две пиеси аз също не съм ги гледала, за съжаление Sad

Общи условия

Активация на акаунт