Болки в ръката

  • 24 719
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Сега пък болката там отслабна и се появи от другата страна, в смисъл на костта, преди беше отляво, сега отдясно. Оня ден пък просто спря, вечерта спря, на сутринта пак си го имаше. Май наистина трябва да ида, дори да е нищо. Ама нямам време...

# 16
  • Мнения: 2 085
На всяка цена отиди на лекар!Майка ми от миналото лято я болеше точно както ти описваш, биха и някакви инжекции във врата-не и помогна.Януари месец ходи пак на лекар и се оказа, че е прищипала някакъв нерв под лакътя, та я оперираха Sad

# 17
  • София
  • Мнения: 3 328
А на мен ми прилича на тенис-лакет, но това лекарят ще го каже най-точно. Незабавно иди на лекар, Малка госпожице...особено ако дясната ръка ти е водещата.

# 18
  • Мнения: 1 493
Непременно намери време и иди на лекар !!!
Има една поговорка : "Даваме здраве за пари, но с пари здраве не се купува !" .
 Hug  bouquet Peace

# 19
  • Мнения: 883
Ще намериш време! Аз от нямане на време утре влизам в болница!
И освен това преди доста време имах проблем с китката, болеше ме зверски, не можех да спя, не можех да вдигна чаша с вода....и си карах така 1-2 месеца. И накрая болката ме принуди да ида на лекар- оказа се пукната костица, казаха ми, че ако не се оправи с шината ще ме оперират- в тоя момент ходих с шина на крака, от глезена до горе, подготвях се за операция на коляното и изобщо излязох от кабинета като Робокоп, с гипсирана дясна ръка и овързан ляв крак. Китката ми мина без операция, слава богу, но ако не бях отишла все пак навреме можеше да стане съвсем мазало.

# 20
  • София
  • Мнения: 39 777
Мамите са ти дали съвет - лекар.
При мен в ръцете по принцип са ми по слаби раменете. Като малка са ми вадили ("без да искат") ръцете от раменните стави, а преди няколко години от претоварване - периартрит.

Общи условия

Активация на акаунт