Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 40

  • 62 115
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 744


П.П. Забравих да кажа, че тази нощ сънувах Богиня Simple Smile Положението с темата, излиза извън контрол.
Боядисвахме, нали?  Laughing
Аз се похвалих, че нося гордо името си "вирус". Майка ми поцъка като потърпевша.

Ако ще се хвалим със стари неща, - телефонът на дядо ми. Когато бях дете, дори можеше да отговаряш по него.
Скрит текст:
       

# 31
  • Мнения: 236
Богиня,готин е телефона!Видях че съм изпуснала и твои снимки,може ли на лични ако имаш възможност Praynig!

Ема,права си за гейовете и каква градинка си имат само!

Барба,много красиво стоят цветята на прозореца,а леглото не е ли готово вече?

Ема и Съпружка са направили много сполучливи покупки,трябва да покажат картините и сложени Heart Eyes!
Съпружка, поне според мен под ТВ-то трябва да сложиш някой красив шкаф,по-далеко от индъстриъл и не прекалено изчистен стил Hug
Баронеса,кои са японските неща?

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Контеса, пропуснах да кажа, че съм много любопитна за копринените шалчета.

Лили, честно, не ми се качват пак отново толкова МНОГО снимки. Нямам някъде албум и ги качвам една по една и... ме мързи. Надявам се, че няма да ми се сърдиш за това.

# 33
  • Мнения: 6 389
Барба,много красиво стоят цветята на прозореца,а леглото не е ли готово вече?
Не. Получавам някакви вяли мейли от доставчиците, че било готово, щели да го изпращат... То пък едното легло, какво изобщо ми пишат. #Crazy Изобщо не им обръщам внимание на глупостите, все някой ден ще ми звънне на вратата. В Италия е така, все пак в основите на la bella vita седи едно безкрайно мотаене. Twisted Evil


Studio Guilherme Torres : Casa Cor São Paulo 2015


Doris...

# 34
  • Мнения: 236
Не е добре,че се мотаят,но аз пък съм влюбена в таблата му и  newsm44 явно не съм изпуснала снимките! Hug

PS Богиня,няма проблем

# 35
  • Мнения: 228
Надничам от известно време при вас, чета и стари теми изключително уютно и удобно е тук. Междувременно си търся идея как да се справя с тъмна и малка холо-кухня, така че да изглежда по светло и просторно.

# 36
  • Мнения: 236
Грозда,може би трябва да покажеш някакви снимки,защото така как да се прецени Wink!

А аз си търся идеи как да закача този ТЕЖЪК часовник на това место в кухнята?С някакъв по-дълъг винт с дюбел(има едни тъмни) или да му търся някаква месингова закачалка но единичка?или има някакви хубави куки?Не знам какво е по-добре?(щом чак хванах мъжът ми за асистент представете си колко не знам Laughing)

http://prikachi.com/images/857/8354857w.jpg

http://prikachi.com/images/858/8354858d.jpg

# 37
  • Мнения: 6 389
Кукичка с дюбел.
Дюбелът според вида на стената. На симката е обикновен за тухла, за гипсокартон ще е друг.

# 38
  • Мнения: 1 597
Отново със закъснение - Ема, благодарности!
Контеса, изложените шкафчета, чши и етс си ги закупила от разпродажба в България ли?

# 39
  • Мнения: 236
Барба,мерси,тази от снимката наистина изглежда много подходяща(точно за тухла,не за гипсокартон ми трябва)  ако открия нещо такова ще е идеално!

# 40
  • Мнения: 1 597
Лили_лили часовникът е трепач и мисля че в Икея има подобни единични месингови куки за чаши.

# 41
  • Мнения: 438
Грозда,може би трябва да покажеш някакви снимки,защото така как да се прецени Wink!

А аз си търся идеи как да закача този ТЕЖЪК часовник на това место в кухнята?С някакъв по-дълъг винт с дюбел(има едни тъмни) или да му търся някаква месингова закачалка но единичка?или има някакви хубави куки?Не знам какво е по-добре?(щом чак хванах мъжът ми за асистент представете си колко не знам Laughing)

http://prikachi.com/images/857/8354857w.jpg

http://prikachi.com/images/858/8354858d.jpg


в някои от предните теми някой препоръча химически анкери на Henkel , може да се ползват и подобни на Hilti .

# 42
  • Майничка
  • Мнения: 12 681
Лили, кукички на тавана и корда или декоративен синджир, имитиращ метал?

# 43
  • Мнения: 236
Мумбас,мерси,ще проверя в Икеа(последния път видях там готини възглавнички от плюш,но се сдобих само с 1,така че... Laughing)иначе ми трябва нещо по-дълго защото е тежък и трябва да има разстояние поне 2-3см от стената заради халката.
Арчо,ще ги проуча но ми изглежда сложно поставянето им!
Гаргамела,прекалено авангардно е за мен Laughing!

# 44
  • Мнения: X
Благодаря ви , много съм доволна от находките ни . Hug


Гаргамела , благодаря. Лампите са много красиви ,но само тези взех . Не знам с какво да ги сменя ,но много ми харесват с месинга по телята, мраморната плоча под фигурата и с кристлите  Heart Eyes
Имаха над 20 комплекта по двойки лампи, купища бюфети , сервизи и колекции от лен . Но не можех да купя всичко .
 Не знам как са ги събирали в къщата ,но всичко беше колекции и качествени предмети Embarassed

Мумбас ,не са от Б-я . Живея в Канада . Peace

Лили-лили, японските неща са ветрилото, шаловете и мебелите от спалнята .
Бих го закачила с месингова кука  Peace


Боги, страхотен телефон   bouquet

Тази маса ,която харесахме и двете с 6те стола ,бюфета и лъскавият по-нисък бюфет се били продали още в 8 часа за 5000 долара трите .

Отдохме в 9 и 30 и ги видяхме -страхотни ,но вече бяха продадени с етикет ,че е продадено на Анка и Томас. Пустите поляци са ни изпреварили .
 Много я исках тази тъмно кафява маса със столове с райетатата ,но са се продавали трите неща в комплект ,а аз не исках другите два бюфета . Cry

А шаловете са ми слабост и обожавам . Купих си доста ленени покривки , салфетки за хранене и рънери за маса и както си разглеждах тях ми попадна една торба подаваща се и метната под леглото с мънички цветни калъфчета -всяко шалче сгънато, изгладено и сложено в пликче с картинка от списание как да се завързва.
Изпаднах във възторг .  Flutter

Нямаха цена и дори не ги бяха изложили .Попитах за колко ги продават и тъй като исках всичките без да ги разглеждам даже ми казаха цена и си ги купих за 30 долара.
В къщи като ги разгледах се оказаха ,че поне 60 % са италиански дизайнер шалове и чиста коприна японски ,индийски и итал. шалове .    Heart Eyes
Кажи какво те интересува ?

Заминавам да чистя горе первазите около пода от боя и лак ,а мм ми фугира плочките и ще ги боядисва след това .

Последна редакция: нд, 13 сеп 2015, 18:26 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт