Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 40

  • 62 070
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 858
Завиждам за шаловете и лен, но хим не ти завиждам за чистенето. Вчера половин ден чистий плочки в кухнята.... Успях половината да изчистя.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Контеса, страхотен удар са шаловете. Завиждам с черна завист.

А абажурите на лампите наистина ги смени с нещо по-семпло и модерно

# 47
  • Мнения: 2 140
Лили, кукички на тавана и корда или декоративен синджир, имитиращ метал?

Гаргамела, напипа стара моя мечта - синджир от тавана със закачена лупа, а на тавана надпис с малък шрифт.

Лили, часовникът е трепач.  Peace

# 48
  • софия
  • Мнения: 9 590
Много хубав часовник и сива стена, Лили!
Изпуснах да видя Контеса какво си е купила.
Аз ходих в Икеа да търся масата, която Барба показа, няма я. Не съм сигурна дали ми харесва този лампион

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Шшшш, на мен не ми харесва.
А ти какво мислиш за перлено-сиви стени у вас?


Или тези сложно сиво-шоколадови?

# 50
  • софия
  • Мнения: 9 590
Ще кажа, че е добре, но вече одъртях сякаш и някакви бозави, охрени цветове ми се въртят. Сиво и черно беше шест години.
И спалнята реших да пребоядисам. Там са три различни стени, шартрьоз и още две неопределими, на едната фототапет с първата стъпка на Луната.
Боги, вторият много ме радва, както наскоро го нарекох - кален Simple Smile

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ако ще е бежово, нека поне е нещо студено

Нали знаеш, че студените цветове разширяват.

Жълтото не ти ли допадна като предложение?
Лимоново-жълто за ведро настроение

# 52
  • Варна
  • Мнения: 141
Студени цветове и сукуленти - опорни точки от предната тема и може би и от тази Simple Smile



Целият интериор
http://www.sfgirlbybay.com/2015/08/31/aqualand/

# 53
  • Мнения: 677
Не.
Скрит текст:
Не знам защо и откъде имах твоя тел. номер. И ти звъннах. А ти отсреща със строг глас попита "кой е".....аз плахо и пелтечейки отговорих ....."емииии Ема", а ти с още по-строг глас "коя Ема", а аз още по-притеснено "мииии Ема от форума".....а ти "и какво искаш"...а аз "исках само да чуя как звучи гласът ти" Embarassed


Страхотен е стария телефон Heart Eyes

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ема, това не е сън, това е кошмар.  Mr. Green

Всички ли видяха телефона? Мога ли да го трия вече?

# 55
  • софия
  • Мнения: 9 590
Студено ще е, да, ще покажа когато избера. Харесах си цвят на една възглавничка.
Жълтото това точно ме плаши малко  Laughing

Ема, това като кошмар повече звучи  Laughing

Старо нещо имам само една стъкленица и месингово хаванче. Съвсем наскоро се сдобих с тях от една стара къща на бабата на мъжа ми. Имало е много стари съндъци, които някаква зла братовчедка е отмъкнала още преди продажбата.

# 56
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Ема, благодаря за новата тема!
Богиня, печелиш! Много ти е хубав и вехт телефона Peace (но перфектно поддържан и лъснат). И аз имам доволно стар модел, но с шайба.
Контеса, честито!
Като заговорихте за стени и боядисване... Така и така си споделяме... Flutter
Ако е някоя съфорумка - да си признава! Много ми хареса.

# 57
  • Майничка
  • Мнения: 12 625
Шшш, поне някой ги е отмъкнал да ги ползва/продаде, а съпругът на леля ми какви мебели от началото на 20 век бастиса, не е истина просто. Навремето дядо ми и баба ми, дъщеря на фабрикант, едно по едно са си избирали спалня, маси, столове, кресла, шкафове, втората му жена с такъв мерак ги поддържаше, а мъжът на дъщеря й, след смъртта и на двете, за един ден нацепи всичко, без един гардероб, един шкаф и едно порт-манто, да си варяла майка му сладката на село и ги замени с тръбна мебел. Добре че баща ми не беше жив вече, но майка ми щеше да получи инфаркт, като разбра. В една къща живеехме, можеше поне да попита искаме ли нещо... Разните порцелани и кристали просто ги метнал в контейнера...

# 58
  • Мнения: 236
Кали,тези видове синьо от това Aqualand и на мен много ми харесват напоследък,и не само цветовете де,има много красиви неща !
Шшшт мерси,цвета е тъмно кафяв обаче  Simple Smile,при последните боядисвания се опитах да няма чисто сиво Simple Smile

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Нова, и с шайба имам. Бакелитен. От 40-те. Трябва да го свия от баща ми.

Гаргамела, такива хора трябва публично да се замерват с грозни нови мебели. #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт