За тези, които четат любовни романи - 19 тема

  • 77 030
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 105
Благодаря за новата тема!  Hug  bouquet

Да отговоря на nushi от предишната тема  Simple Smile


nushi,след втората има една,която се води 2.5. тя е за сестрата на главната от 2-ра книга Джена и за Изи.
Третата книга за Дерек Димазио,следващата,която се води 3.5 ще е за братята от героите на първа книга: Джереми и Чарли.
Четвъртата:за Бекет и Кат(сестрата на Ник от първата книга)
Следващата се води: 4,5 и ще е за: Джесика(тя работи в студиото за татуировки) и Айк(свързан с Гарваните), но тя се очаква да излезе края на септември на англ.  Peace

# 16
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 702
Мише, аз явно съм в настроение да я чета, защото ми върви леко и безпроблемно и дето се вика я преполових за кратко време. Ама аз преди това четох два много кървави трилъра и явно имам нужда да си изчистя главата.
"По-кротко, лейди" аз специално си я купих.
А "Магия" от каква поредица е? И що пак от средата са я почнали? Crossing Arms

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Чета "По-кротко лейди" и си се превивам от смях Mr. GreenБлагодаря за новата темичка Гея Heart Eyes

# 18
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 702
Херич, ти можеш ли да сложиш заглавна картинка на темата? Че аз нещо все не мога да се оправя Confused Мерси

# 19
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 851
А "Магия" от каква поредица е? И що пак от средата са я почнали? Crossing Arms
Серията била от 4 книги, това е втората. В коментарите Ергон обясняват за пускането:
https://www.facebook.com/ergonbooks/photos/a.545616652136202.107 … ype=1&theater

Явно втора книга ще изпревари пускането на първа, а трета и четвърта щели да си излязат нормално - по реда си.

# 20
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 821
Благодаря за новата тема   bouquet

Момичета, от къде свалихте "По-кротко лейди"? Търсих я в книгиспасете.ме и читанка, но не я откривам  newsm78 Видях, че е по-нова, да не би да сте си я закупили?
благодаря за новата тема  bouquet
има я и в дата бг, но аз я четох на хартия...

# 21
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 851
В момента обаче дата-бг има проблем.

# 22
  • София
  • Мнения: 30 147
Мише, аз явно съм в настроение да я чета, защото ми върви леко и безпроблемно и дето се вика я преполових за кратко време. Ама аз преди това четох два много кървави трилъра и явно имам нужда да си изчистя главата.
"По-кротко, лейди" аз специално си я купих.
А "Магия" от каква поредица е? И що пак от средата са я почнали? Crossing Arms

Да, вероятно. Не е идеално лоша, но някак очаквах повече. Да не говорим за разминаването м/у началното резюме и финалния вариант.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 797
Здравейте, за новата тема   bouquet. Аз въобще не съм от активните, но момичета не мога да ви насмогна  #Crazy.
В момента съм на Красивите и по-точно на последната Красива тайна

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Херич, ти можеш ли да сложиш заглавна картинка на темата? Че аз нещо все не мога да се оправя Confused Мерси
Мога. Коя да сложа?

# 25
  • София
  • Мнения: 30 147
Някой успя ли да изтегли "По-кротко лейди"?

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 30 147

  bouquet

Скрит текст:
Аз се мъча с data Blush

# 28
  • Мнения: 326
Благодаря за новата тема   bouquet

# 29
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 851
За дата писах вече. Има проблем явно. Засега има предупреждение стари потребители да не се регистрират отново. И не позволява да се логваш, ако вече имаш регистрация.

Общи условия

Активация на акаунт