Щъркел във гнездото трака- топла седмица ни чака!-27.03.-2.04.

  • 5 612
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 9 862
Кремена,радвам се че всичко вече е минало.И аз много се притеснявам,че и двете ми момиченца слагат всичко в устата си.Уж гледам,но човек не може да има очи навсякъде.Дано нямате повече произшествия.Късмет.

# 106
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Лелееее, Креми, какво си изживяла, само ти си знаеш  Sad обикновенно такива проблеми идват от там, където най - малко ги очакваш. Ама и малчовците са като стрели, докато се усетиш и са направили белята. Важното е, че всичко се е разминало възможно най - леко /че голяма беля става от такива неща/. А как е малчо?

  Наде, аз също да ти кажа - не чакай, ами отивай на лекар по - скоро. Тези отоци не са нормални в толкова ранна бременност, а все още не може да са от жегите, чак толкова топло не е. Иначе за настроенията - споко  Wink абсолютно нормално е да минаваш от едната крайност в другата. А аз си рева всеки път като гледам "Такъв е животът" и без да съм бременна...

  Любознателна, много съжалявам и ме е срам, че не можах да дойда на срещата вчера  Embarassed  Embarassed  Embarassed , но от няколко дни малката е неуправляема, раздивяла се е тотално и едвам се оправям с нея  Embarassed таткото ни е на работа от тъмно до тъмно, вече сме без баба и аз не смогвам и да я опазя и да си свърша всичката друга работа вкъщи. И аз ти се чудя ти как се справяш   bouquet Та вчера докато станем, докато сложа нещо да сготвя за обед и оправя Бубката, стана никое време без да се усетя. Просто не можах да се организирам, много е срамно, ама е факт...

  Марго, радвам се за вас  Hug Браво и на мама и на малкия герой!

  Сети, как е Лорката днес?

# 107
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.........................Къде изчезна темичката за скорошната среща и какво стана с уточняването на мястото и часа на събитието, че нещо не мога да се ориентирам напоследък..

  gabiplus, ЕТО Я ТЕМИЧКАТА за срещата. Тук си е  Laughing Ако не се лъжа уговорката остава за събота, 8 април от 11 часа в Ресурсния център.

# 108
  • Мнения: 462
Кремена,радвам се че всичко вече е минало.И аз много се притеснявам,че и двете ми момиченца слагат всичко в устата си.Уж гледам,но човек не може да има очи навсякъде.Дано нямате повече произшествия.Късмет.
Хората казват не питай старило а питай патило
та аз като патило...макар и да не се случи при мен лошото чудо ще напиша Simple Smile
Майчета, дръжде добре скрити и заключени лекарствата...даже и тия дето са за децата ви...при нас в Пирогов имаше една майка с едно сладко момченце, което пък си беше изпило целия сироп за кашлица...а той пък бил някакъв силен...та и при тяхп сума ти неприятности Simple Smile

# 109
  • Мнения: 462
Къде изчезна темичката за скорошната среща и какво стана с уточняването на мястото и часа на събитието, че нещо не мога да се ориентирам напоследък..
Има си я още темичката и има доста промени...мен за една седмица ме нямаше във форума и сега вече съвсем не съм в час Simple Smile

# 110
  • София
  • Мнения: 9 862
Е,явно и нас няма да ни отмине това грипче.Буби от сутринта има сополки,а сега се събуди с температура-38,2.СЕга започна да спада от сиропчето.Досега ние антибиотик не сме пили,дано и сега да ни се размине.Друго исках да кажа-това детенце за пореден път ме" разби".Винаги като е хремава или нещо не и е добре,тя която иначе не говори,сега започна да вика цялата рода-мама,баба,тати,Мими.Само като ме види,че излизам от стаята им,се чува Мамаааа.Досега съм и пяла песнички и само да извърна поглед-рев.В момента ме замества уредбата и фамилия"Тоника".Те май се справят по-добре от мен,въпреки че Буби определено предпочита моето:Мъничка ,мъничка моя......

# 111
  • Мнения: 4 414
gele, дано се разминете с болестити, че е много гаден тоя грип. Ния се оправи, ама от вчера пак ми гъгне с носа:( аз и баща и още кашляме. тати се оплаква, че го боли гърлото, но си пийва биричка, че било топло времето - мъжка му работа!
Креми, радвам се, че сте се разминали, пу-пу! бодро звучиш, ама само ти си знаеш колко са ти побелели косите Hug
марго, само добри новини от тук нататък!
сети, оправяте ли се?
аз "това е животът" не го гледам...не мога да гледам такива неща...то потоп ще настане у нас от сълзи и сополи...аз откакто родих съм такава ревла, че чак ме е срам Embarassed може да ми се смеете, ама и на анимационни филмчета плача smile3518 newsm50

# 112
  • Мнения: 3 698
аз "това е животът" не го гледам............. и на анимационни филмчета плача
хи-хи и аз същото  Wink
Лорка вече е доста по-добре, разкашля се, та включихме и сиропче, но вчера ходихме пак на преглед и добрата новина е, че ще мине без антибиотик.Лошото е, че сега е мой ред кихам, боли ме гърлото, всичко както си му е реда,е, ще оживея .
тати се оплаква, че го боли гърлото, но си пийва биричка, че било топло времето
хи-хи и аз пак същото
 Joy
Иначе наясно съм, че се престаравам и прекалено се тревожа за Лората, ама нИ мога иначе  Rolling Eyes .
Геле, дано бързо ви пусне гадния грип  Praynig
Кремена, направо изтръпнах като четох, Бог да пази децата ни и повече да не ви се случват подобни инциденти !
Любознателна, аз и преди съм казвала, много ти се възхищавам   bouquet, а за смислените думички все си мисля, че му е рано още на малкия.
Наде и аз си мисля, че по-скоро е по-добре да си пуснеш изследвания, поне няма да го мислиш още две седмици, разбирам те за всички притеснения, нормално е да си в двете крайности, но това, че е нормално не го прави по-леко  Wink .Целувки  на Дани бой Heart Eyes .
Много ви  Hug всички, отивам да си подсмърчам... yu5

Общи условия

Активация на акаунт