Още една семейна драма

  • 12 471
  • 101
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 650
Не е същата  от темата, разбира се, шегувах се  Hug Просто невъзприемането на реалността е подобна. Авторът си му е важен казуса да е с някоя жена /след дълги перипетии, е решил това да е "П"/ Само дето на жените им се променя важността, когато проимат деца, а той само ги споменава като календарен факт, без значение, че децата МУ са пренасяни от една държава в друга, отглеждани от различни хора , на голямото майката се явява  до летището и след неодобрение на визажа й, е изпратена обратно от където е...все гадни неща, за които не ми се задълбаваше, защото е работа на автора и е тъжно... Всичките му останали терзания са  по-скоро смешни  Rolling Eyes

# 46
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Абе смятате го за пързалка вие, ама познавам семейство, което от години си съжителства в подобна ситуация (не е ромско). Мъжа се сеща, че много обича жена си като остане на сухо, а тя, като и свършат парите. Ама му гледа децата  Peace И двете не са нейни, но и викат майко! Чак се замислих, дали не са същите, защото и той е тираджия.  newsm78 Има малки разлики в подробностите, ама знам ли?

# 47
  • Мнения: 10 083
Кой де сварил и с кого се чукал и сега... драма.

За децата може да е драма, но за автора, дето  решил, че е грешка да си вземе детето, едва ли е драма. Май му се размиват понятията - то си е цял цирк. Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 89
Трудно разбрах кво е искал да каже авторът newsm78
Само не вярвам, че тираджия ще седне да пише в БГ Мама!
Имам таман двама близки роднини - ами не им е такова амплоато.

A защо не?!
Не всички "тираджии" са полуграмотни, некъпани, небръснати със златен ланец и рошаво сабо...някои мислим, че сме грамотни.
Иначе колега-научете се да не живеете по кабините с месеци и ще имате здрави семейства, макар че пак не е гаранция де.

# 49
  • Мнения: X
Ти пък, къде го измисли това "некъпани" и прочие.
Моите хора са си съвсем къпани и грамотни, единият (младото момче) даже често го бъркат с програмист.
Просто някак не ги виждам да си изливат душата в женски форум, ама знам ли, щом и втори такъв се появява, явно страдам от предразсъдъци Simple Smile

# 50
  • Мнения: 2 811
На мен пък ми звучи реалистично. Жената го е обичала, унижавала се е за да бъде с него. В някакъв момент чашата е преляла, на нея й е писнало и е изстинала. Държи се като човек, на който не му пука, а и подсъзнателно има да връща.

 Човек, няма нищо, което да можеш да направиш. Тя подсъзнателно ще те наказва, изплзвайки това, че е изстинала емоционално от теб.  Трудно ще си тръгнеш от нея, защото я обичаш. Според мен, засега си гледай децата и семейството и толкова. Приеми, че както ти си наранявал, сега е твой ред да сърбаш. В някакъв момент ще ти помине и ще се балансира връзката ви.

# 51
  • Мнения: 22
Леле...Вие ме убихте бе хора!!!Исках съвет,споделих Ви цялата истина,а какви отговори само!Едва ли не,аз съм за разстрел...Значи,аз си казах цялата истина,и съм виновен на 100%,сигурно обаче е трябвало,да се изкарам светец,за да ми съчувствате ,или?!Тираджия съм,и историята не е измислена ,държавата в Която се запознах с П е Кипър...Това за цигарите го казах (че не ме притеснява ,защото аз не пуша ,не пия ...вече го казах) ,има хора ,дето си връщат за това ,че другия пуши-познавам доста такива ,е,аз не съм от тях...Сериозен ,и отговорен,казах го ,защото си държа на семейството!!!!!!!!!!!!!!!!!Това ,че и изневерих ,направо ме изяжда!А ,през командировката съм на ,,ръчен труд,, ,но едва ли някой би повярвал...Малко съжалих ,че пуснах темата ...Сигурно е,заради свободното време ,което имам...Исках странично мнение -е ,получих го !Не очаквах това ,но и това е нещо,помага да си видя грешките ,които вече съм видял...Децата;големия е на 10 ,малкия на 5 (големия ,не е неин) ,те са си добре ,не знаят нищо...Проблема си е мой,дори П не казва ,че имаме проблем...Питах Ви друго,но никой не разбра ...Имам ли право ,зарди нейното отношение ,да разделя децата ,заради моя живот ,да проваля и техния?Онези ,които спестяват няколко процента от истина,сигурно са с по-интересни истории...Какво ли очаквам ,никой не ме познава лично,така че ,заради изневярата ми в миналото ,аз съм пълен боклук,нали!Колко от Вас го крият ,като си лягат нощем?Е,моята съвест не удържа,аз си признах -нека съм боклук,но честен такъв ,с признат грях!От 2008 г ,не съм бил с друга жена ,освен с П !!!Няма и да бъда ,докато официално сме заедно...Задявките в нета ,са от 2000 километра ,и от там ли изневерявам?!Курви съм виждал във Франция,не съм се възползвал-не сте длъжни да вярвате...Проблема ми е ,че съм детски наивен и честен до самия кокал!!!Казах Ви всичко,и ме оплюхте...Е ,не ми стана по-добре,явно съм си го заслужил,след като искам мнение в нета...Благодаря на всички Ви ,за мненията и отзивите -положителни ,и отрицателни!Глас народен -глас Божий!Така съм чувал...

# 52
  • Мнения: 191
 newsm78 хм, чай да се почеша .
Авторе , така като чета , никво истинско  семейство не сте .Нито пък имате шанс да станете , че то всичко отишло по дяволите. Само изневери , като в сапунките . Какво очакваш да чуеш , че нещата ще се оправят ей така ли ? Според мен няма как вече връзката ви да е истинска .Тя ще си хойка тука , ти ще си развяваш оная работа някъде си , и така . Докато единия не срещне нова тръпка и съвсем да се разпръцкате . Аз така мисля . Искаш съвет ? Карайте си така , пък докъдето изкарате . Нямате шанс .Загубеното доверие не се връща . Пък кой знае , има хора така си живеят и ги устройва ,щом я обичаш и не ти пречи , а явно и на нея.

# 53
  • Мнения: X
Гледа ли ти децата, гледа ги. Пращай пари, играйте си на семейство, а през останалото време ти си живей живота и тя нейния.
А това с чатенето по разни сайтове, дето нищо не значело ми е много смешно. Е, ако ти е само за единия чат, що не чатиш с мъже по разни форуми за коли, спорт, техника и т.н., ами ходиш да чатиш с жени?
Ти може и да не си изневерявал физически последните години, но изневярата е постоянно в главата ти.

# 54
  • Мнения: 5 513
Много драматизираш.И като си честен и като си си признал какво? Изкупи си вината,търсиш подкрепа и съжаление...Не е похвално това което си направил ,ама дръж се подобаващо.Стига рева и мънка ,колко си добър
и как от 2008г караш на ч*кии...Опитай се да постигнеш това ,което искаш.Напусни тази работа намери друга и стой до жената.Пък тя ,ако иска да е с теб ще разбереш.Всеки има право да си търси щастието.
Ние да отидем и да и кажем ,колко си отговорен ,добър,мил и любящ ли?

# 55
  • Мнения: 32 201
Скрит текст:
Леле...Вие ме убихте бе хора!!!Исках съвет,споделих Ви цялата истина,а какви отговори само!Едва ли не,аз съм за разстрел...Значи,аз си казах цялата истина,и съм виновен на 100%,сигурно обаче е трябвало,да се изкарам светец,за да ми съчувствате ,или?!Тираджия съм,и историята не е измислена ,държавата в Която се запознах с П е Кипър...Това за цигарите го казах (че не ме притеснява ,защото аз не пуша ,не пия ...вече го казах) ,има хора ,дето си връщат за това ,че другия пуши-познавам доста такива ,е,аз не съм от тях...Сериозен ,и отговорен,казах го ,защото си държа на семейството!!!!!!!!!!!!!!!!!Това ,че и изневерих ,направо ме изяжда!А ,през командировката съм на ,,ръчен труд,, ,но едва ли някой би повярвал...Малко съжалих ,че пуснах темата ...Сигурно е,заради свободното време ,което имам...Исках странично мнение -е ,получих го !Не очаквах това ,но и това е нещо,помага да си видя грешките ,които вече съм видял...Децата;големия е на 10 ,малкия на 5 (големия ,не е неин) ,те са си добре ,не знаят нищо...Проблема си е мой,дори П не казва ,че имаме проблем...Питах Ви друго,но никой не разбра ...Имам ли право ,зарди нейното отношение ,да разделя децата ,заради моя живот ,да проваля и техния?Онези ,които спестяват няколко процента от истина,сигурно са с по-интересни истории...Какво ли очаквам ,никой не ме познава лично,така че ,заради изневярата ми в миналото ,аз съм пълен боклук,нали!Колко от Вас го крият ,като си лягат нощем?Е,моята съвест не удържа,аз си признах -нека съм боклук,но честен такъв ,с признат грях!От 2008 г ,не съм бил с друга жена ,освен с П !!!Няма и да бъда ,докато официално сме заедно...Задявките в нета ,са от 2000 километра ,и от там ли изневерявам?!Курви съм виждал във Франция,не съм се възползвал-не сте длъжни да вярвате...Проблема ми е ,че съм детски наивен и честен до самия кокал!!!Казах Ви всичко,и ме оплюхте...Е ,не ми стана по-добре,явно съм си го заслужил,след като искам мнение в нета...Благодаря на всички Ви ,за мненията и отзивите -положителни ,и отрицателни!Глас народен -глас Божий!Така съм чувал...

Предвид глупостите, които изписа е нормално да те оплюят хората. Ти да не очакваше целувки и рози?
Кофтито е, че не осъзнаваш грешките си и се мислиш за светец  Sick Joy
Колкото до децата - малко трудно преразказваш и въпросчето се загуби.
Имаш право да разделиш децата естествено. Но ще ги нараниш доста, ако те са привързани и то го направиш това, защото жена ти има друг.

# 56
  • София
  • Мнения: 12 006
Хм. от 2008 до 2015 са си към 7г. МолА за аплодисменти 7г. въздържание newsm44 smile3501 щото обичал П, пък бил спал с Н, за което Ф се разсърдила. Аз само не разбрах тея деца и двете ли са при П, че да ги разделяш и какво значи да ги разделиш - от П или едно от друго самите деца? И ако ги разделиш после?

# 57
  • Мнения: 10 083
Авторът е на принципа "признат грях, не е грях".
Признал си е и си мисли, че това е решение на проблема му - грехът е заличен.
Е, няма такива балами вече, колкото и да ти е трудно да го асимилираш.
Грижи се за това семейство, което имаш сега, пък времето ще покаже.

# 58
  • Мнения: 14 151
Поискал си детето от бившата и тя му го дала, а той го гледа с друга в чужбина. После П се обидила нещо и той свирнал на бившата да дойде "да си гледат заедно" детето. И тя дошла. Ма той размислил и още на летището я върнал. Да ти имам бившата, да ти имам. Знам, че ядовете са ти за П, ама на мен ми е любопитно каква е тази майка, която си дава детето като чувал с картофи на бившия си, който живее с друга и то в чужбина? И ако сега оставиш П, десетгодишното на бившата ли ще го върнеш или ще го возиш с теб? Ами ако тя не го иска?

# 59
  • Мнения: 3 686
Леле...Вие ме убихте бе хора!!!Исках съвет,споделих Ви цялата истина,а какви отговори само!Едва ли не,аз съм за разстрел...Значи,аз си казах цялата истина,и съм виновен на 100%,сигурно обаче е трябвало,да се изкарам светец,за да ми съчувствате ,или?!Тираджия съм,и историята не е измислена ,държавата в Която се запознах с П е Кипър...Това за цигарите го казах (че не ме притеснява ,защото аз не пуша ,не пия ...вече го казах) ,има хора ,дето си връщат за това ,че другия пуши-познавам доста такива ,е,аз не съм от тях...Сериозен ,и отговорен,казах го ,защото си държа на семейството!!!!!!!!!!!!!!!!!Това ,че и изневерих ,направо ме изяжда!А ,през командировката съм на ,,ръчен труд,, ,но едва ли някой би повярвал...Малко съжалих ,че пуснах темата ...Сигурно е,заради свободното време ,което имам...Исках странично мнение -е ,получих го !Не очаквах това ,но и това е нещо,помага да си видя грешките ,които вече съм видял...Децата;големия е на 10 ,малкия на 5 (големия ,не е неин) ,те са си добре ,не знаят нищо...Проблема си е мой,дори П не казва ,че имаме проблем...Питах Ви друго,но никой не разбра ...Имам ли право ,зарди нейното отношение ,да разделя децата ,заради моя живот ,да проваля и техния?Онези ,които спестяват няколко процента от истина,сигурно са с по-интересни истории...Какво ли очаквам ,никой не ме познава лично,така че ,заради изневярата ми в миналото ,аз съм пълен боклук,нали!Колко от Вас го крият ,като си лягат нощем?Е,моята съвест не удържа,аз си признах -нека съм боклук,но честен такъв ,с признат грях!От 2008 г ,не съм бил с друга жена ,освен с П !!!Няма и да бъда ,докато официално сме заедно...Задявките в нета ,са от 2000 километра ,и от там ли изневерявам?!Курви съм виждал във Франция,не съм се възползвал-не сте длъжни да вярвате...Проблема ми е ,че съм детски наивен и честен до самия кокал!!!Казах Ви всичко,и ме оплюхте...Е ,не ми стана по-добре,явно съм си го заслужил,след като искам мнение в нета...Благодаря на всички Ви ,за мненията и отзивите -положителни ,и отрицателни!Глас народен -глас Божий!Така съм чувал...
Аз съм разочарована - пак пропусна да намесиш извънземни или врачки.

Общи условия

Активация на акаунт