Как да накарам сина си да не си играе с "пишата"?

  • 1 254
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не трябва да го отучваш...хубаво е, че го прави....ненормално е да не го прави, тогава би имала поводи за притеснение...а колкото до това, че си лапа ръцете, според мен много се втелясваш......

# 16
  • Мнения: 3 405
Ха-ха,че те и големите това правят по цял ден.Мисля,че няма за какво да се притесняваш,а със забележки само му се приковава вниманието още повече.Какво пък-нека свиква newsm53 ако е с чисти ръце,де!

Това и аз искам да кажа. Peace
Ако му насочиш вниманието натам ще го прави още по-активно.
А и нищо лошо не прави юначето, сега открива тялото си, нормално е Grinning
Споко Grinning

# 17
  • Мнения: 1 526
Синът ми също го имаше този момент, но това е нещо нормално и естествено.  И сега от време на време го проверява- там ли е... GrinningМного е важна и реакцията на родителите. Както знаете забраненото винаги е по- интересно. Сега , когато се събуди и го `хване сутрешния` се разхожда горд докъто се обилича. Аз разбира се казвам ` о, ти си събудил пиката, хайде сега да видим как ще я приспиш` и продължаме на татък!

# 18
  • Мнения: 135
Много благодаря за успокоението!Аз също смятам за нормално да изучава тялото си в тази възраст,но понеже направихмв един обрив в следствие на замърсяване,който се лекува много гадно и изпадам в паника,че може да се повтори Embarassed.Благодаря още веднъж  bouquet!

# 19
  • Мнения: 1 059
И ние минахме по този път. Е и сега от време на време си дърпа пишката, но не както преди.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Както се казва "Забраненият плод е най-сладък". Не съм чувала момченце, което не го е правило и такова, което не го е изживяло. Ще отмине този период, спокойно. И моят не го подмина, но всичко е отдавна  забравено Wink

# 21
  • Мнения: 798
Ivuncho, не се притеснявай. И ние бяхме така. Даже една леля в яслата ни беше казала че такова нещо не е виждала и така никое дете не е правилио. И даже го отделяла да седи сам на гърне, за да не го гледат другите деца. И имахме разни разправии. Ние с баща му сме му правили забележка, но кротко, тихо, само с "не така Ники" и прибираме ръчичката. Все по-рядко го прави вече, така че мисля че с времето нещата се успокояват. Само не му натяквайте много. Всичко ще се нареди.

Общи условия

Активация на акаунт