какъв шампоан ползвате?

  • 8 054
  • 116
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 870
В момента ползвам на Jalyd "анти жълт" шампоан, имам кичури и ефекта от този шампоан ми харесва. Доволна съм от шампоаните на Avon и Elseve, а мъжа ми е влюбен в Pantene прозрачния  newsm10

# 31
  • Мнения: 599
В момента - Фитонектар. Май е хубав  newsm78 Ще си проличи, като си оправя прическата  Crazy

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Аз ги сменям постоянно.Ту съм на Пантен ту на дав-сега мисле да пробвам сънсилк.

# 33
  • Мнения: 109
Много съм доволна от ЛОРЕАЛ,КЛИС КЮР,КЛОРАН и шампоаните на ДЕНИС(био фарма),много други съм пробвала,но тези остават са най-добри-за моята коса! Two Hearts

# 34
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
В момента на  Avon  newsm10

# 35
  • Мнения: 479
Пробвала съм всички май.... - на Лореал, Глис Кюр, Дав, Гарние и всички други - не ги помня вече.
И български - имаше един с хума, и от медицинската козметика и какви ли не. В момента ползвам на Орифлейм за обем и май за първи път съм доволна. Купих си и от горещото им кокосово масло за коса. Е, този път май се получи желания ефект.

# 36
  • Мнения: 11 547
В момента Шаума,но и от Нивея съм доволна. Laughing

# 37
  • Мнения: 5 255
В момента .

# 38
  • Мнения: 339
В момента ползвам Panten Full & Thick и съм доволна. Наумила съм си, че косата ми е тънка и има нужда от обем и си купувам такива шампоани. Преди бях доволна и от Vо5, но май напоследък не съм го ползвала.  Wink

# 39
  • Мнения: 3 537
Шаума за боядисвана коса,червения Peaceмного към доволна

# 40
  • Мнения: 5 317
 В момента използвам Елсев-жълтия.

# 41
  • Мнения: 1 080
Ползвам на Dulgon с зехтин и бадемово мляко, но обичам да ги сменям,затова сега съм решила да взема от шампоаните на Ейвън: за мен -енергизиращ с лайка и лимон, а за мъжа ми с кестен и градински чай.

# 42
  • Мнения: 353
norma control на лореал профешънал.
много съм доволна

# 43
  • Мнения: 46 526
Всички изброени съм пробвала, но сега ползвам "друго"- Нивеа, само от нея съм довлна  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 723
Аз използвам различни, но винаги против пърхут. Сега съм на Нивеа и съм доволна.Предишния ми беше един на Гарниер - той също  е много хубав.

Общи условия

Активация на акаунт