какъв шампоан ползвате?

  • 8 054
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 362
Head & Sholders

# 76
  • София
  • Мнения: 1 654
Rene Furturer  Crazy

# 77
  • София
  • Мнения: 3 787
Елсев на Лореал с нутри серамид/този,против накъсването/,Глис Кюр Колор Гланц,Шаума и Хед&Шоудърс.Тези ги сменям Wink

# 78
  • някъде
  • Мнения: 4 955
В момента сме с Нивеа, но гласувах за Дав. Харесвам и на Глис кюр.

# 79
  • Мнения: 2 952
Хубаво е да се сменят шампоаните.Косата така  не се пренасища  с  еднакви   съставкиот  дадения  шампоан и се избягва появата на пърхут.Аз имам 4-5 и   всеки път се мия  с различен ...или поне сменям марката след  като  свърши  един шампоан....

# 80
  • София
  • Мнения: 285
Phytopanama-за честа употреба. Ползвам го с малки прекъсвания повече от година, много съм доволна. Мия си косата всеки ден, тъй като е тънка и рядка и мръсна изглежда много зле. Този шампоан, имала съм случаи да се измия и два пъти-сутрин и вечер, не остава усещането, че косата е премита-суха, хвърчаща.

# 81
  • Мнения: 3 248
В момента - новия на Глис Кюр..."Азиатска красота" или нещо подобно! Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 2 673
мия си косата с каквото падне и досега нямам проблеми Wink

# 83
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Лореал с нутрисерамиди
Peace

# 84
  • Мнения: 3 248
мия си косата с каквото падне и досега нямам проблеми Wink

Как така бе жена?! #Crazy
Сигурно имаш предвид, че не подбираш шампоана, а не че би могла да се миеш косата и с веро, и със сапун?! Laughing newsm78

# 85
  • Мнения: 5 647
В момента съм с шампоан на Ейвън за къдрава коса. Но в най-скоро време ще го сменя, но не знам точно с какво.

# 86
  • Мнения: 732
Винаги Wash 'n Go newsm10 Просто друг не ми понася Mr. Green Косичката ми иска само този newsm08

# 87
  • Мнения: 115
Nivea за боядисана коса,много съм доволна!

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Преди се миех с Wash 'n Go ( с цитрусите), но откакто му смениха опаковката не е същия шампоан.
Сега ползвам Глис Кюр, шампоан и балсам за боядисана коса - много съм доволна, косата ми е мазна, но сега вече не се налага да я мия през ден.

# 89
  • София
  • Мнения: 4 272
Глис Кюр - шампоан и балсам за непокорна коса. Много съм доволна Peace

Общи условия

Активация на акаунт