Колко време е платеното майчинство в момента?

  • 6 175
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Колко време е платеното майчинство в момента 1 или 2 години?
Ако го вземаш от социалните е 1 год.,ако е чрез работодател-2 год.
и аз мисля че е така  Peace

# 31
  • в стаята
  • Мнения: 469
Аз искам да попитам от кой месец след раждането започва да се изплаща майчинството, защото ми казаха, че 3 месеца съм в болничен и след това започва майчинството. А през тези месеци нищо ли няма да получавам? newsm78 Извинявам се за въпроса, но не съм запозната, защото не работя, а само съм назначена във една фирма.

# 32
  • Мнения: 959
Аз искам да попитам от кой месец след раждането започва да се изплаща майчинството, защото ми казаха, че 3 месеца съм в болничен и след това започва майчинството. А през тези месеци нищо ли няма да получавам? newsm78 Извинявам се за въпроса, но не съм запозната, защото не работя, а само съм назначена във една фирма.

Ще получаваш сумата по болничния т.е 90% от заплатата върху,която те осигуряват.

# 33
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
само да допълня, че неплатеният отпуск за дете до 8 години, който е 6 месеца за всеки родител до 31 декември 2006 със съгласие на единия родител може да се ползва изцяло от другия.
Вярно ли е това?Нека и някой друг,който е наясно да потвърди,защото това ме интересува!
И мен ме интерсува много PraynigСлед като моят мъж 7г. не е пребивавал и съответно не е осигуряван в БГ аз мога ли да ползвам 12м. неплатена отпуска?

Общи условия

Активация на акаунт